KRIZA IDENTITETA

20.06.2010. u 8:04   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

..kolekcija jesen-zima,kaputić je otporan na kišu....:)

Autor: labrador1974   |   20.06.2010. u 8:08   |   opcije


dobro je dok misli da je pas druge pasmine, dok ne msili da je mačka . kao neke s iskrice..hihi

Autor: rosa61   |   20.06.2010. u 8:09   |   opcije


jutro vega,dobro da si me podsjetila "udruga za krizu identiteta"hoćeš se pridružiti

Autor: Bori-se   |   20.06.2010. u 8:09   |   opcije


Ljeti je bolje biti Dalmatinac.

Autor: vegavega8   |   20.06.2010. u 8:18   |   opcije


..ljeti je najbolje biti blizu vode,slane il slatke svejedno:)

Autor: labrador1974   |   20.06.2010. u 8:24   |   opcije


Je, ako si labrador. Ali Dalmatinci imaju Čehinje ;-))

Autor: vegavega8   |   20.06.2010. u 8:27   |   opcije


ljetna najezda seksipilnosti zapostavlja krizu identiteta

Autor: Bori-se   |   20.06.2010. u 8:29   |   opcije


hivjela kriza identiteta,živjela pljes,pljes

Autor: Bori-se   |   20.06.2010. u 8:31   |   opcije


..mislim da Čehinje imaju njih,ipak su one na godišnjem i uzimaju,ko tu koga to ti se nikad nezna,a old school galebovi više ne postoje ili su u penziji:)

Autor: labrador1974   |   20.06.2010. u 8:31   |   opcije


Je, lab, ali sad su i Dalmatinci promijenili taktiku: prave se da su napušteni psi-lutalice i umiljavaju se Čehinjama s "uzmi me, uzmi me, bit ću ti dobar i zahvalan" ;-))

Autor: vegavega8   |   20.06.2010. u 8:38   |   opcije


..vremena se promijenila a bogme i taktika ,ko je hunter a ko Jelena više niko nezna,bitno da je peseku toplo i da je sretan i samom sebi dovoljan:)

Autor: labrador1974   |   20.06.2010. u 8:45   |   opcije


Men se čini da je ovo neki avlijaner koji se uvalio pod Dalmatinca ;-))

Autor: vegavega8   |   20.06.2010. u 8:49   |   opcije


..a ima i takvih,tzv. uvozni galebovi koji se predstavljaju sa 'helou bejbi hau r u??,ali sa predivnim onjk naglaskom od kojeg i ježevi iz plićaka zbrišu u hlad.

Autor: labrador1974   |   20.06.2010. u 8:51   |   opcije


A štaš kad su lokalni galebovi omatorili i ne mogu više braniti teren. To ti je prirodan proces: sad nastupaju neki novi klinci, nova škola.

Autor: vegavega8   |   20.06.2010. u 8:58   |   opcije


..ovo je za ozbač:jedan dedica s Murtera koji stvarno ima reputaciju i nikad se ne hvali s takvim stvarima veli da je šutnja zlato,čim manje laješ to buš više nagrađen.Nisam ga vidio par godina al nekak imam osjećaj da dedek još uvijek usprkos godinama ordinira na Slanici a izgleda ko Frank Sinatra i uvijek ima nove očale jer veli da u njima bolje vidi:)))

Autor: labrador1974   |   20.06.2010. u 9:08   |   opcije


Mene je jedan takav zaprosio. Pravi galeb zna kad treba sviti gnijezdo ;-))

Autor: vegavega8   |   20.06.2010. u 9:12   |   opcije


..pravi galeb zna,istina,al ovi Čajnezi novi bogme neznaju ni kak se veli dobar dan na stranjski nek hodaju s laptopom po plaži:)

Autor: labrador1974   |   20.06.2010. u 9:20   |   opcije


Dobro da ga ne objese na zlatnu lančugu oko vrata, pa na razdrljena prsa :-)))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   20.06.2010. u 9:34   |   opcije


..nije zlatna nego iz Konjščinske,al izgleda ko prava ko i sve ostalo na njemu a zube si je zaljepio s drvofixom tak da se nesme kupat ni malo inače bi bio krezubi zubatac:)

Autor: labrador1974   |   20.06.2010. u 9:42   |   opcije


Hahah, presladak je! ;)

Autor: crna_boocka   |   20.06.2010. u 9:49   |   opcije


Dodaj komentar