..kolekcija jesen-zima,kaputić je otporan na kišu....:)
Autor: labrador1974 | 20.06.2010. u 8:08 | opcije
dobro je dok misli da je pas druge pasmine, dok ne msili da je mačka . kao neke s iskrice..hihi
Autor: rosa61 | 20.06.2010. u 8:09 | opcije
jutro vega,dobro da si me podsjetila "udruga za krizu identiteta"hoćeš se pridružiti
Autor: Bori-se | 20.06.2010. u 8:09 | opcije
Ljeti je bolje biti Dalmatinac.
Autor: vegavega8 | 20.06.2010. u 8:18 | opcije
..ljeti je najbolje biti blizu vode,slane il slatke svejedno:)
Autor: labrador1974 | 20.06.2010. u 8:24 | opcije
Je, ako si labrador. Ali Dalmatinci imaju Čehinje ;-))
Autor: vegavega8 | 20.06.2010. u 8:27 | opcije
ljetna najezda seksipilnosti zapostavlja krizu identiteta
Autor: Bori-se | 20.06.2010. u 8:29 | opcije
hivjela kriza identiteta,živjela pljes,pljes
Autor: Bori-se | 20.06.2010. u 8:31 | opcije
..mislim da Čehinje imaju njih,ipak su one na godišnjem i uzimaju,ko tu koga to ti se nikad nezna,a old school galebovi više ne postoje ili su u penziji:)
Autor: labrador1974 | 20.06.2010. u 8:31 | opcije
Je, lab, ali sad su i Dalmatinci promijenili taktiku: prave se da su napušteni psi-lutalice i umiljavaju se Čehinjama s "uzmi me, uzmi me, bit ću ti dobar i zahvalan" ;-))
Autor: vegavega8 | 20.06.2010. u 8:38 | opcije
..vremena se promijenila a bogme i taktika ,ko je hunter a ko Jelena više niko nezna,bitno da je peseku toplo i da je sretan i samom sebi dovoljan:)
Autor: labrador1974 | 20.06.2010. u 8:45 | opcije
Men se čini da je ovo neki avlijaner koji se uvalio pod Dalmatinca ;-))
Autor: vegavega8 | 20.06.2010. u 8:49 | opcije
..a ima i takvih,tzv. uvozni galebovi koji se predstavljaju sa 'helou bejbi hau r u??,ali sa predivnim onjk naglaskom od kojeg i ježevi iz plićaka zbrišu u hlad.
Autor: labrador1974 | 20.06.2010. u 8:51 | opcije
A štaš kad su lokalni galebovi omatorili i ne mogu više braniti teren. To ti je prirodan proces: sad nastupaju neki novi klinci, nova škola.
Autor: vegavega8 | 20.06.2010. u 8:58 | opcije
..ovo je za ozbač:jedan dedica s Murtera koji stvarno ima reputaciju i nikad se ne hvali s takvim stvarima veli da je šutnja zlato,čim manje laješ to buš više nagrađen.Nisam ga vidio par godina al nekak imam osjećaj da dedek još uvijek usprkos godinama ordinira na Slanici a izgleda ko Frank Sinatra i uvijek ima nove očale jer veli da u njima bolje vidi:)))
Autor: labrador1974 | 20.06.2010. u 9:08 | opcije
Mene je jedan takav zaprosio. Pravi galeb zna kad treba sviti gnijezdo ;-))
Autor: vegavega8 | 20.06.2010. u 9:12 | opcije
..pravi galeb zna,istina,al ovi Čajnezi novi bogme neznaju ni kak se veli dobar dan na stranjski nek hodaju s laptopom po plaži:)
Autor: labrador1974 | 20.06.2010. u 9:20 | opcije
Dobro da ga ne objese na zlatnu lančugu oko vrata, pa na razdrljena prsa :-)))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 20.06.2010. u 9:34 | opcije
..nije zlatna nego iz Konjščinske,al izgleda ko prava ko i sve ostalo na njemu a zube si je zaljepio s drvofixom tak da se nesme kupat ni malo inače bi bio krezubi zubatac:)
Autor: labrador1974 | 20.06.2010. u 9:42 | opcije
Hahah, presladak je! ;)
Autor: crna_boocka | 20.06.2010. u 9:49 | opcije