Kako i nećeš kad se bakćeš "gnojištarkom". Inače je vrlo ukusna.

Autor: John_Barleycorn   |   20.06.2010. u 14:40   |   opcije


S Coolinarike: velika gnojištarka

Ova se gljiva masovno pojavljuje na novim travnjacima. Vrlo je ukusna dok je mlada i dok ne počne crniti.

Autor: vegavega8   |   20.06.2010. u 14:45   |   opcije


Ima još jedna, sivkasta u kojoj je antabus, a to je jako opasno za ljubitelje mog nicka!

Autor: John_Barleycorn   |   20.06.2010. u 15:01   |   opcije


Vega, a i ti svakom vjerujes...ovo je smrcak, delikatesna plemenita jestiva gljiva, Morchella semilibera...http://en.wikipedia.org/wiki/Morchella................................gnojistarka je nesto saasvim deseto

Autor: juicy-mama   |   20.06.2010. u 15:04   |   opcije


Juicy, nisi u pravu! Radi se o velikoj gnojištarki i točka. Ako ti pri ruci nije kakva gljivarska enciklopedija, prošvijaj googleom!

Autor: John_Barleycorn   |   20.06.2010. u 15:08   |   opcije


Pardon, u pravu si. Jebale me naočale!

Autor: John_Barleycorn   |   20.06.2010. u 15:09   |   opcije


Johnny darling, svaka ti cast, samo pravi muskarci (i zene) priznaju da su pogrijesili....pusa za to

Autor: juicy-mama   |   20.06.2010. u 15:22   |   opcije


Stvarno, moram pregledati dioptriju. Ja inače pišem na slijepo, sa svih deset prstiju, već tridesetak godina.

Autor: John_Barleycorn   |   20.06.2010. u 15:27   |   opcije


Johnny, unatoc mojim godinama (za 2 dana 62), nisam dalekovidna, citam ko beba, ne znam zasto je to, ali ne zalim se...valjda geni...

Autor: juicy-mama   |   20.06.2010. u 15:57   |   opcije


Vega, bljak si. Ako ne na jedan način, onda na neki drugi. Ništa novoga.

Autor: eros_iz_rijeke   |   20.06.2010. u 16:18   |   opcije


Dodaj komentar