Kako i nećeš kad se bakćeš "gnojištarkom". Inače je vrlo ukusna.
Autor: John_Barleycorn | 20.06.2010. u 14:40 | opcije
S Coolinarike: velika gnojištarka
Ova se gljiva masovno pojavljuje na novim travnjacima. Vrlo je ukusna dok je mlada i dok ne počne crniti.
Autor: vegavega8 | 20.06.2010. u 14:45 | opcije
Ima još jedna, sivkasta u kojoj je antabus, a to je jako opasno za ljubitelje mog nicka!
Autor: John_Barleycorn | 20.06.2010. u 15:01 | opcije
Vega, a i ti svakom vjerujes...ovo je smrcak, delikatesna plemenita jestiva gljiva, Morchella semilibera...http://en.wikipedia.org/wiki/Morchella................................gnojistarka je nesto saasvim deseto
Autor: juicy-mama | 20.06.2010. u 15:04 | opcije
Juicy, nisi u pravu! Radi se o velikoj gnojištarki i točka. Ako ti pri ruci nije kakva gljivarska enciklopedija, prošvijaj googleom!
Autor: John_Barleycorn | 20.06.2010. u 15:08 | opcije
Pardon, u pravu si. Jebale me naočale!
Autor: John_Barleycorn | 20.06.2010. u 15:09 | opcije
Johnny darling, svaka ti cast, samo pravi muskarci (i zene) priznaju da su pogrijesili....pusa za to
Autor: juicy-mama | 20.06.2010. u 15:22 | opcije
Stvarno, moram pregledati dioptriju. Ja inače pišem na slijepo, sa svih deset prstiju, već tridesetak godina.
Autor: John_Barleycorn | 20.06.2010. u 15:27 | opcije
Johnny, unatoc mojim godinama (za 2 dana 62), nisam dalekovidna, citam ko beba, ne znam zasto je to, ali ne zalim se...valjda geni...
Autor: juicy-mama | 20.06.2010. u 15:57 | opcije
Vega, bljak si. Ako ne na jedan način, onda na neki drugi. Ništa novoga.
Autor: eros_iz_rijeke | 20.06.2010. u 16:18 | opcije