nist ja ne osjetim xD
Autor: Rabenballade | 21.06.2010. u 6:58 | opcije
de boga ti, na šta to sliči, ima oči ko bebić
Autor: rozmarina-baba | 21.06.2010. u 6:59 | opcije
jel to bršljan bar žvače
Autor: rozmarina-baba | 21.06.2010. u 7:00 | opcije
je. otrovni. sad ce se vrnut na ledja i noge u zrak bacit xD
Autor: Rabenballade | 21.06.2010. u 7:01 | opcije
Sad ću malo jače, Raben! ;-))
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 7:01 | opcije
To mu dođe kao zubni konac, rozi.
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 7:02 | opcije
vege ja i dalje nist ne osjetim. moras jos puno graha jesti xD
Autor: Rabenballade | 21.06.2010. u 7:02 | opcije
Ajme kakav dan:(
Autor: nicci | 21.06.2010. u 7:04 | opcije
Daj griz.
Autor: nicci | 21.06.2010. u 7:04 | opcije
Raben, a kaj ja mogu kad si ti tak žilav!
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 7:11 | opcije
Evo, nicci, možda se otrujemo pa ne moramo van, na posao. Umjesto gorkog pelina :-((
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 7:12 | opcije
Ne kužim zašto nisam uzela godišnji:(
Autor: nicci | 21.06.2010. u 7:15 | opcije
a jebes mene onda kad sma nist koristi. xD
Autor: Rabenballade | 21.06.2010. u 7:17 | opcije
vidim da vam ponedjeljak tesko pada, meni isto, pomakli mi sate pa sad umjesto ponedjeljkom radim od utorka do petka. jebeni uzas. sjebali mi bioritam
Autor: Rabenballade | 21.06.2010. u 7:18 | opcije
Moj bioritam uopće ne podnosi pomisao na rad po rasporedu, nikakvome! A danas radim od 9 do 21, s pauzicama između. Pas ti misli, pasmtr!
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 7:21 | opcije
Idem.Pusa!
Autor: nicci | 21.06.2010. u 7:21 | opcije
ti vega puno radis. moja dnevna satnica na poslu je 4 sata i 60 kn po satu me placaju. haha xD
Autor: Rabenballade | 21.06.2010. u 7:25 | opcije
ja sam ljenčina. eto, nek priznam. sad ce mi se jos nadodat xD
Autor: Rabenballade | 21.06.2010. u 7:26 | opcije
Ma i ja sam ljenčina, svatko pametan je ljenčina, ti vrapca, kompletna tehnološka civilizacija je nastala zato jer su ljenčine smislile kako da si ušparaju rad!
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 7:31 | opcije
ja sam doma,hehehehe,,,ne grizem,,,žvačem
Autor: marned | 21.06.2010. u 9:09 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=qXo3NFqkaRM
Autor: juicy-mama | 21.06.2010. u 9:44 | opcije