DANAS GRIZEM!

21.06.2010. u 6:54   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

nist ja ne osjetim xD

Autor: Rabenballade   |   21.06.2010. u 6:58   |   opcije


de boga ti, na šta to sliči, ima oči ko bebić

Autor: rozmarina-baba   |   21.06.2010. u 6:59   |   opcije


jel to bršljan bar žvače

Autor: rozmarina-baba   |   21.06.2010. u 7:00   |   opcije


je. otrovni. sad ce se vrnut na ledja i noge u zrak bacit xD

Autor: Rabenballade   |   21.06.2010. u 7:01   |   opcije


Sad ću malo jače, Raben! ;-))

Autor: vegavega8   |   21.06.2010. u 7:01   |   opcije


To mu dođe kao zubni konac, rozi.

Autor: vegavega8   |   21.06.2010. u 7:02   |   opcije


vege ja i dalje nist ne osjetim. moras jos puno graha jesti xD

Autor: Rabenballade   |   21.06.2010. u 7:02   |   opcije


Ajme kakav dan:(

Autor: nicci   |   21.06.2010. u 7:04   |   opcije


Daj griz.

Autor: nicci   |   21.06.2010. u 7:04   |   opcije


Raben, a kaj ja mogu kad si ti tak žilav!

Autor: vegavega8   |   21.06.2010. u 7:11   |   opcije


Evo, nicci, možda se otrujemo pa ne moramo van, na posao. Umjesto gorkog pelina :-((

Autor: vegavega8   |   21.06.2010. u 7:12   |   opcije


Ne kužim zašto nisam uzela godišnji:(

Autor: nicci   |   21.06.2010. u 7:15   |   opcije


a jebes mene onda kad sma nist koristi. xD

Autor: Rabenballade   |   21.06.2010. u 7:17   |   opcije


vidim da vam ponedjeljak tesko pada, meni isto, pomakli mi sate pa sad umjesto ponedjeljkom radim od utorka do petka. jebeni uzas. sjebali mi bioritam

Autor: Rabenballade   |   21.06.2010. u 7:18   |   opcije


Moj bioritam uopće ne podnosi pomisao na rad po rasporedu, nikakvome! A danas radim od 9 do 21, s pauzicama između. Pas ti misli, pasmtr!

Autor: vegavega8   |   21.06.2010. u 7:21   |   opcije


Idem.Pusa!

Autor: nicci   |   21.06.2010. u 7:21   |   opcije


ti vega puno radis. moja dnevna satnica na poslu je 4 sata i 60 kn po satu me placaju. haha xD

Autor: Rabenballade   |   21.06.2010. u 7:25   |   opcije


ja sam ljenčina. eto, nek priznam. sad ce mi se jos nadodat xD

Autor: Rabenballade   |   21.06.2010. u 7:26   |   opcije


Ma i ja sam ljenčina, svatko pametan je ljenčina, ti vrapca, kompletna tehnološka civilizacija je nastala zato jer su ljenčine smislile kako da si ušparaju rad!

Autor: vegavega8   |   21.06.2010. u 7:31   |   opcije


ja sam doma,hehehehe,,,ne grizem,,,žvačem

Autor: marned   |   21.06.2010. u 9:09   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=qXo3NFqkaRM

Autor: juicy-mama   |   21.06.2010. u 9:44   |   opcije


Dodaj komentar