ajme vega. jesi ti gledala onaj film niije kraj
Autor: rozmarina-baba | 21.06.2010. u 23:02 | opcije
Nisko čelo.Inače zgodna mala.
Autor: nicci | 21.06.2010. u 23:02 | opcije
a vidi šminke!
Autor: politikant | 21.06.2010. u 23:03 | opcije
Nisam, rozi. Ajd, pričaj...
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 23:03 | opcije
Friz je malo passe, ali odiše osobnošću.
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 23:04 | opcije
moderan minival i pramenovi! tak prirodno djeluju!:D
Autor: purple-passion | 21.06.2010. u 23:04 | opcije
i frajerski se iskesila, sam na jednu stranu!
Autor: purple-passion | 21.06.2010. u 23:04 | opcije
Ove usnice će upravo artikulirati neku vrlo značajnu, upečatljivu misao. Šteta što to ne možemo čuti.
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 23:08 | opcije
to je njena šauma
Autor: roman10 | 21.06.2010. u 23:10 | opcije
obuli joj čizme na petu. pa se pogospodila
Autor: rozmarina-baba | 21.06.2010. u 23:13 | opcije
Meni slatka za popizdit.Nije krv voda..
Autor: nicci | 21.06.2010. u 23:14 | opcije
Da joj vidimo oči, sigurno bi nas zabljesnula iskra genijalnosti!
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 23:14 | opcije
zato su svi muškarci u njenom redu
Autor: roman10 | 21.06.2010. u 23:14 | opcije
Pa i meni je, nicci. Da imam štalu, odmah bih je udomila :-)))
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 23:15 | opcije
Sve iz njenog tora joj zavide. I žele biti frizerke, ali ona ne da: male tajne velike majstorice će umrijeti s njom, pa i na ražnju ako treba!
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 23:17 | opcije
čista ekskluziva. i pastir joj tepa i tetoši je. ljubavni trokut. očekuje se dvoboj: pastir-ovan. u borbi za njen slatki butić.
svijet više neće biti isti.
kad ovca zableji jer nema ničeg u zdjeli
Autor: rozmarina-baba | 21.06.2010. u 23:28 | opcije
bleje kad nemaju ideje. ma neka ih
Autor: rozmarina-baba | 21.06.2010. u 23:33 | opcije
Mislim da upravo mantra neku zen levitaciju tantričkog multiorgazma na suho.
Autor: vegavega8 | 21.06.2010. u 23:37 | opcije