Dobro jutro..Vega..Ovi znaju što je red...!!
Autor: goto | 22.06.2010. u 8:27 | opcije
Radilice održavaju radnu kondiciju i kad je praznik, goto!
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 8:35 | opcije
Nešto mi neje jasno...to nije običaj pčela da se ovako drže za grančicu...ili je to neka posebna vrsta divljih...
Autor: goto | 22.06.2010. u 8:42 | opcije
1 , 2 , 3 .... ma gdje ti vidiš 99 , 100 ??
Autor: digi_moj | 22.06.2010. u 8:42 | opcije
Ove rade i u fušu, goto ;-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 8:46 | opcije
Ovdje su 99 i 100, a ostalo je izvan kadra, digi - pa nije ovo video, ti pčelice Maje!
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 8:46 | opcije
hehe ... a koji je od ove tri Pavo ..??
Autor: digi_moj | 22.06.2010. u 8:47 | opcije
Čini mi se da je i kod njih praznik...vidiš da još odmaraju...!!
Autor: goto | 22.06.2010. u 8:49 | opcije
Niti jedan, ova u sredini je Pavica. Pavo, trutina jedna, krmi u košnici.
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 8:58 | opcije
A ti se ne bi nakon 100 - kak se zove ovo dizanje na prečku?
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 8:59 | opcije
Normalne pčele papaju nektar iz cvjetova, vegine pčele grizu stabljiku..Nije ni čudo da su pošandrcale uz takvu gazdaricu...Tko bi ostao normalan uz nju? :DDDD
Autor: eternis | 22.06.2010. u 9:00 | opcije
Gnjidice, naj sve suditi po sebi - ove pčelice gimnasticiraju. Ti bi grizao čim se probudiš, ali nemreš, još se nisi dovoljno razvio... :-((
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 9:12 | opcije
a kako znaš da je srednji Pavo ..gdje mu vidiš kiticu ...???
Autor: digi_moj | 22.06.2010. u 9:13 | opcije
Digi, ti si imao jedinicu iz prirode i društva, ha? Ovo su SVE DO JEDNE - CURE! Jel znaš zašto se za muške veli da su TRUTOVI?
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 9:15 | opcije
gnjidica ti na pubisu
Autor: eternis | 22.06.2010. u 9:17 | opcije
Nije, gnjidice, iako bi voljela biti. Ali, to je čarobni brijeg! ;-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 9:23 | opcije
toliko je čaroban da bi na njemu i picajzli pokrepali
Autor: eternis | 22.06.2010. u 9:28 | opcije
Kao i u svakoj čarobnoj šumi na čarobnome brijegu, štetočine stradaju, junaci napreduju!
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 9:36 | opcije
(Gnjidica bi se ogrebla za virtualni zornjak - ma, da ne bi!)
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 9:45 | opcije
ha ha, umišljeni neki brežuljak."Što se babi snilo to joj je i bilo":DDDD
Autor: eternis | 22.06.2010. u 9:48 | opcije
No, gnjide zbilja još nikad nisam sanjala, a bormeš ni doživjela. Ali, vidjela sam jutros da neka djeva iz dislocirane Hrvatske priprema svoje međunožje za ulete - pokušaj kod nje!
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 10:06 | opcije
pih, idem ja orgazmirat sa jednom od tri banke, nebum valjda s tobom gubil vreme..Ugodan dan:)
Autor: eternis | 22.06.2010. u 10:09 | opcije