...99...100!

22.06.2010. u 8:03   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Dobro jutro..Vega..Ovi znaju što je red...!!

Autor: goto   |   22.06.2010. u 8:27   |   opcije


Radilice održavaju radnu kondiciju i kad je praznik, goto!

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 8:35   |   opcije


Nešto mi neje jasno...to nije običaj pčela da se ovako drže za grančicu...ili je to neka posebna vrsta divljih...

Autor: goto   |   22.06.2010. u 8:42   |   opcije


1 , 2 , 3 .... ma gdje ti vidiš 99 , 100 ??

Autor: digi_moj   |   22.06.2010. u 8:42   |   opcije


Ove rade i u fušu, goto ;-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 8:46   |   opcije


Ovdje su 99 i 100, a ostalo je izvan kadra, digi - pa nije ovo video, ti pčelice Maje!

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 8:46   |   opcije


hehe ... a koji je od ove tri Pavo ..??

Autor: digi_moj   |   22.06.2010. u 8:47   |   opcije


Čini mi se da je i kod njih praznik...vidiš da još odmaraju...!!

Autor: goto   |   22.06.2010. u 8:49   |   opcije


Niti jedan, ova u sredini je Pavica. Pavo, trutina jedna, krmi u košnici.

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 8:58   |   opcije


A ti se ne bi nakon 100 - kak se zove ovo dizanje na prečku?

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 8:59   |   opcije


Normalne pčele papaju nektar iz cvjetova, vegine pčele grizu stabljiku..Nije ni čudo da su pošandrcale uz takvu gazdaricu...Tko bi ostao normalan uz nju? :DDDD

Autor: eternis   |   22.06.2010. u 9:00   |   opcije


Gnjidice, naj sve suditi po sebi - ove pčelice gimnasticiraju. Ti bi grizao čim se probudiš, ali nemreš, još se nisi dovoljno razvio... :-((

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 9:12   |   opcije


a kako znaš da je srednji Pavo ..gdje mu vidiš kiticu ...???

Autor: digi_moj   |   22.06.2010. u 9:13   |   opcije


Digi, ti si imao jedinicu iz prirode i društva, ha? Ovo su SVE DO JEDNE - CURE! Jel znaš zašto se za muške veli da su TRUTOVI?

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 9:15   |   opcije


gnjidica ti na pubisu

Autor: eternis   |   22.06.2010. u 9:17   |   opcije


Nije, gnjidice, iako bi voljela biti. Ali, to je čarobni brijeg! ;-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 9:23   |   opcije


toliko je čaroban da bi na njemu i picajzli pokrepali

Autor: eternis   |   22.06.2010. u 9:28   |   opcije


Kao i u svakoj čarobnoj šumi na čarobnome brijegu, štetočine stradaju, junaci napreduju!

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 9:36   |   opcije


(Gnjidica bi se ogrebla za virtualni zornjak - ma, da ne bi!)

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 9:45   |   opcije


ha ha, umišljeni neki brežuljak."Što se babi snilo to joj je i bilo":DDDD

Autor: eternis   |   22.06.2010. u 9:48   |   opcije


No, gnjide zbilja još nikad nisam sanjala, a bormeš ni doživjela. Ali, vidjela sam jutros da neka djeva iz dislocirane Hrvatske priprema svoje međunožje za ulete - pokušaj kod nje!

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 10:06   |   opcije


pih, idem ja orgazmirat sa jednom od tri banke, nebum valjda s tobom gubil vreme..Ugodan dan:)

Autor: eternis   |   22.06.2010. u 10:09   |   opcije


Dodaj komentar