sad joj je jočkas.......sjetan jočkas mamice........
Autor: kjeten | 22.06.2010. u 10:16 | opcije
Đusiki je danas rođendan? Pa sve najbolje od mene! ;))
Autor: crna_boocka | 22.06.2010. u 10:18 | opcije
Je, danas joj je, samo ne znam je li kod nje već danas ili je još jučer.
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 10:21 | opcije
morti još uvijek dobiva poklon,pa je nema,,,,
Autor: marned | 22.06.2010. u 10:23 | opcije
Nadam se, marni! ;-)))))
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 10:24 | opcije
sad je danas!
Autor: kjeten | 22.06.2010. u 10:25 | opcije
Hepi brzdej tu ju, hepi brzdej tu ju, hepi brzdej dir đuusi , hepi brzdej tu ju
Autor: Iwa-Diwa | 22.06.2010. u 10:27 | opcije
Kod nje je sada oko 4 sata ujutro, ziher još spava :)
Autor: crna_boocka | 22.06.2010. u 10:27 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=swT10E6t3Yk
Autor: nicci | 22.06.2010. u 10:30 | opcije
roćkas...jupiii! sretan roćkas
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 22.06.2010. u 10:35 | opcije
4 ujutro? Pravo vrijeme za prvi poklon :-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 10:38 | opcije
Ah...sad sam se sjetila što još nisam.Nisam prošetala pasicu:)Cmok Juicy!
Autor: nicci | 22.06.2010. u 10:39 | opcije
sretan rođendan i svako dobro juicy
Autor: monia | 22.06.2010. u 11:03 | opcije
Kaj vicete, ste me probudili, ne date postenom covjeku spavati,:))) 5 je u jutro, dirnuta sam ganuta cestitkama, nakon jucerasnjeg D dana...ali znam ja da ja imam svoju potporu, kao sto i vi imate moju, hvala, hvala, svima
Autor: juicy-mama | 22.06.2010. u 11:04 | opcije
pa što se tako rano dižeš? nedaj se smetati..čestitke će stizat cijeli dan..evo i ja se pridružujem ..svako dobro i lijepo se provedi danas..
Autor: erica | 22.06.2010. u 11:12 | opcije
Idem jos spavati, uzela sam 1/5 Sanvala (Ambiena) i mrvicu Xanaxa, vec sam pospana, odoh opet u krpe, ciao
Autor: juicy-mama | 22.06.2010. u 11:12 | opcije
nemoj prespavati današnji dan...tvoj je! pusa uz sretan rođendan :)
Autor: meija | 22.06.2010. u 11:16 | opcije
Oj Đusićka...nek ti je sretan ovaj B-day...nakon D-day...eheheh:))
Autor: PAMELA_007 | 22.06.2010. u 11:58 | opcije
epi brzdej, đusi! :)
Autor: pike_TS | 22.06.2010. u 12:10 | opcije