PROBUDI SE, JUICY!

22.06.2010. u 10:15   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

sad joj je jočkas.......sjetan jočkas mamice........

Autor: kjeten   |   22.06.2010. u 10:16   |   opcije


Đusiki je danas rođendan? Pa sve najbolje od mene! ;))

Autor: crna_boocka   |   22.06.2010. u 10:18   |   opcije


Je, danas joj je, samo ne znam je li kod nje već danas ili je još jučer.

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 10:21   |   opcije


morti još uvijek dobiva poklon,pa je nema,,,,

Autor: marned   |   22.06.2010. u 10:23   |   opcije


Nadam se, marni! ;-)))))

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 10:24   |   opcije


sad je danas!

Autor: kjeten   |   22.06.2010. u 10:25   |   opcije


Hepi brzdej tu ju, hepi brzdej tu ju, hepi brzdej dir đuusi , hepi brzdej tu ju

Autor: Iwa-Diwa   |   22.06.2010. u 10:27   |   opcije


Kod nje je sada oko 4 sata ujutro, ziher još spava :)

Autor: crna_boocka   |   22.06.2010. u 10:27   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=swT10E6t3Yk

Autor: nicci   |   22.06.2010. u 10:30   |   opcije


roćkas...jupiii! sretan roćkas

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   22.06.2010. u 10:35   |   opcije


4 ujutro? Pravo vrijeme za prvi poklon :-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 10:38   |   opcije


Ah...sad sam se sjetila što još nisam.Nisam prošetala pasicu:)Cmok Juicy!

Autor: nicci   |   22.06.2010. u 10:39   |   opcije


sretan rođendan i svako dobro juicy

Autor: monia   |   22.06.2010. u 11:03   |   opcije


Kaj vicete, ste me probudili, ne date postenom covjeku spavati,:))) 5 je u jutro, dirnuta sam ganuta cestitkama, nakon jucerasnjeg D dana...ali znam ja da ja imam svoju potporu, kao sto i vi imate moju, hvala, hvala, svima

Autor: juicy-mama   |   22.06.2010. u 11:04   |   opcije


pa što se tako rano dižeš? nedaj se smetati..čestitke će stizat cijeli dan..evo i ja se pridružujem ..svako dobro i lijepo se provedi danas..

Autor: erica   |   22.06.2010. u 11:12   |   opcije


Idem jos spavati, uzela sam 1/5 Sanvala (Ambiena) i mrvicu Xanaxa, vec sam pospana, odoh opet u krpe, ciao

Autor: juicy-mama   |   22.06.2010. u 11:12   |   opcije


nemoj prespavati današnji dan...tvoj je! pusa uz sretan rođendan :)

Autor: meija   |   22.06.2010. u 11:16   |   opcije


Oj Đusićka...nek ti je sretan ovaj B-day...nakon D-day...eheheh:))

Autor: PAMELA_007   |   22.06.2010. u 11:58   |   opcije


epi brzdej, đusi! :)

Autor: pike_TS   |   22.06.2010. u 12:10   |   opcije


Dodaj komentar