sigujno...opće se ne javlja.....aha ona je u amejiki............
Autor: kjeten | 22.06.2010. u 15:25 | opcije
To je tek početak.
Autor: nicci | 22.06.2010. u 15:28 | opcije
Navečer dolazi batler ;-))
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 15:29 | opcije
Kjeje, kaj si već mjknuo svoje 2 kile???
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 15:30 | opcije
nisam ni išal......bij sam na joštilju.,,i nek svi znaju da nije bij nekaj...........
Autor: kjeten | 22.06.2010. u 15:32 | opcije
Ja sam danas 2 hobotnice i isto mi nisu uspjele kao zadnji put - ispale preslane, a uopće ih nisam solila! Izgleda da dvije imaju više soli nego jedna, pa saft treba razrijediti vodom, ali hebga, nisam se sjetila!
Autor: vegavega8 | 22.06.2010. u 15:37 | opcije
hvala k*rcu jedan blog bez životinja ..!!!
Autor: digi_moj | 22.06.2010. u 15:52 | opcije