sigujno...opće se ne javlja.....aha ona je u amejiki............

Autor: kjeten   |   22.06.2010. u 15:25   |   opcije


To je tek početak.

Autor: nicci   |   22.06.2010. u 15:28   |   opcije


Navečer dolazi batler ;-))

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 15:29   |   opcije


Kjeje, kaj si već mjknuo svoje 2 kile???

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 15:30   |   opcije


nisam ni išal......bij sam na joštilju.,,i nek svi znaju da nije bij nekaj...........

Autor: kjeten   |   22.06.2010. u 15:32   |   opcije


Ja sam danas 2 hobotnice i isto mi nisu uspjele kao zadnji put - ispale preslane, a uopće ih nisam solila! Izgleda da dvije imaju više soli nego jedna, pa saft treba razrijediti vodom, ali hebga, nisam se sjetila!

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 15:37   |   opcije


hvala k*rcu jedan blog bez životinja ..!!!

Autor: digi_moj   |   22.06.2010. u 15:52   |   opcije


Dodaj komentar