a ja znam ko je to sjanje............

Autor: kjeten   |   22.06.2010. u 19:42   |   opcije


Pjepoznaješ ga, kjeje? Iako je ovo sjika iz mjađih dana?

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 19:43   |   opcije


ak bus dobra bus dobila nekaj drugo na dar

Autor: LEO27GOD   |   22.06.2010. u 19:45   |   opcije


Sirove kobase i poluproizvodi me ne zanimaju, dečec!

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 19:46   |   opcije


aha jedan staji govnajko....ovo je dok je bio beba........

Autor: kjeten   |   22.06.2010. u 19:47   |   opcije


A, čuj, izmučijo ga... moš misjiti kak mu je sad pod staje dane!

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 19:56   |   opcije


a kaj ti stara baba znas kaj je proizvod (na jezičini si jaka)

Autor: LEO27GOD   |   22.06.2010. u 19:59   |   opcije


Mrš, balavče, oprati usta sapunom! Pazi kako se obraćaš starijima. A i mlađima. Ne znam koja bi te probavila s takvim nastupom!

Autor: vegavega8   |   22.06.2010. u 20:00   |   opcije


;)

Autor: nicci   |   22.06.2010. u 20:07   |   opcije


vegice da dobiš od mene sliku znala bi što je prava slika ;-)))

Autor: _njezni   |   22.06.2010. u 20:21   |   opcije


balavac če te j.....

Autor: LEO27GOD   |   22.06.2010. u 20:49   |   opcije


Dodaj komentar