Wow!Fancy kuća na drvetu!Ali...samo jako vitalne se mogu uspentrati:(

Autor: nicci   |   23.06.2010. u 8:32   |   opcije


Jako vitalne?Hm..spavam.Vitalne je dovoljno.

Autor: nicci   |   23.06.2010. u 8:33   |   opcije


A sve i da se uspentram...kako ugurati strateško mjesto?:)Zamka, sto posto!

Autor: nicci   |   23.06.2010. u 8:35   |   opcije


Gibam sad.Pusa!

Autor: nicci   |   23.06.2010. u 8:36   |   opcije


Hej, nicci! No, mislim da bi se ti s lakoćom uvukla, ali meni bi znatan dio morao ostati na otvorenom ;-))

Autor: vegavega8   |   23.06.2010. u 8:38   |   opcije


A koji? Pjvo gjavu gujnes nutja

Autor: kjeten   |   23.06.2010. u 8:49   |   opcije


sad će marina matulović dropulić

Autor: Milostiva-Micika   |   23.06.2010. u 8:53   |   opcije


Je, pjvo gjavu, a dupe nek si zeme koga voja, jel tak, kjele?

Autor: vegavega8   |   23.06.2010. u 8:59   |   opcije


Milostiva Micika, molit ću fino, za montažne kućice nije potrebna dozvola!

Autor: vegavega8   |   23.06.2010. u 9:00   |   opcije


Dodaj komentar