Wow!Fancy kuća na drvetu!Ali...samo jako vitalne se mogu uspentrati:(
Autor: nicci | 23.06.2010. u 8:32 | opcije
Jako vitalne?Hm..spavam.Vitalne je dovoljno.
Autor: nicci | 23.06.2010. u 8:33 | opcije
A sve i da se uspentram...kako ugurati strateško mjesto?:)Zamka, sto posto!
Autor: nicci | 23.06.2010. u 8:35 | opcije
Gibam sad.Pusa!
Autor: nicci | 23.06.2010. u 8:36 | opcije
Hej, nicci! No, mislim da bi se ti s lakoćom uvukla, ali meni bi znatan dio morao ostati na otvorenom ;-))
Autor: vegavega8 | 23.06.2010. u 8:38 | opcije
A koji? Pjvo gjavu gujnes nutja
Autor: kjeten | 23.06.2010. u 8:49 | opcije
sad će marina matulović dropulić
Autor: Milostiva-Micika | 23.06.2010. u 8:53 | opcije
Je, pjvo gjavu, a dupe nek si zeme koga voja, jel tak, kjele?
Autor: vegavega8 | 23.06.2010. u 8:59 | opcije
Milostiva Micika, molit ću fino, za montažne kućice nije potrebna dozvola!
Autor: vegavega8 | 23.06.2010. u 9:00 | opcije