ULET

24.06.2010. u 7:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

..ne ferma ju ni 5%,gleda nekaj drugo:)

Autor: labrador1974   |   24.06.2010. u 7:39   |   opcije


..maznuo joj je nekaj i neče joj vratit:)

Autor: labrador1974   |   24.06.2010. u 7:48   |   opcije


Imam ja i sljedeću fotku. A na njoj - iznenađenje! :-))))))))

Autor: vegavega8   |   24.06.2010. u 7:51   |   opcije


..pa kaj čekaš???

Autor: labrador1974   |   24.06.2010. u 7:52   |   opcije


Niš. Ovako je zanimljivije, zar ne?

Autor: vegavega8   |   24.06.2010. u 7:53   |   opcije


a kakva je ovo ptica?

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   24.06.2010. u 7:55   |   opcije


..a u tom kontekstu,onda je ova bolja:)

Autor: labrador1974   |   24.06.2010. u 7:57   |   opcije


..c-cola to ti je ptica koja zafrkava peseka:)

Autor: labrador1974   |   24.06.2010. u 7:58   |   opcije


:) pa to mi je jasno...voljela bih znati koja ja vrsta...jako je lijepa

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   24.06.2010. u 7:59   |   opcije


..e to neznam,ali jako je lijepa,istina:)

Autor: labrador1974   |   24.06.2010. u 8:02   |   opcije


Juicy još spava, a ona bi sigurno znala koja je... Meni izgleda kao svraka.

Autor: vegavega8   |   24.06.2010. u 8:03   |   opcije


sa tak crvenim kljunom?! jedino ak nije neka fotomontaža

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   24.06.2010. u 8:03   |   opcije


U pravu si, svrake nemaju tak crveni kljun, a ni plavo perje. Ali vjerojatno je neka iz te porodice. Budemo pitali Juicy kad se probudi.

Autor: vegavega8   |   24.06.2010. u 8:10   |   opcije


..netnam za pticu al ovaj dolje kljun mi je jako poznat,naročito kad mu je vruće:)

Autor: labrador1974   |   24.06.2010. u 8:16   |   opcije


To je faca obasjana suncem i pažnjom svojeg "vođe čopora", tak da ni ne sluti da mu se u kadar uvalila i nadobudna kljunašica-pernašica :-))))

Autor: vegavega8   |   24.06.2010. u 8:19   |   opcije


..gleda on svoje,lako za komarce ,misli si naš junak(samo mu nije jasno koja je to vrsta sa ovakvim kljunom).

Autor: labrador1974   |   24.06.2010. u 8:24   |   opcije


Pa da: glavno da njega njegov ljud voli :-))))

Autor: vegavega8   |   24.06.2010. u 8:31   |   opcije


..al kljun od ptičice i njegova ogrlica su passe!!...ima tu možda i nekaj više:))

Autor: labrador1974   |   24.06.2010. u 8:35   |   opcije


Dodaj komentar