evo vam kjelea pa se divite....a ti vega ne dilaj moje sjike..........

Autor: kjeten   |   24.06.2010. u 23:28   |   opcije


Vidi se vega da nikad nisi imala nosoroga i zato ga sad stavljas na blog.rekao bi rabaek

Autor: Samane   |   24.06.2010. u 23:29   |   opcije


Fa sam čika MIka, ukrali mi bika sa dva i tri roga, sumnjam na ovoga.

Autor: dudhaimurvimorus   |   24.06.2010. u 23:29   |   opcije


Ne znam samo je li ovaj mlad i nerazvijen, ili su ga malo preveć obrezali?

Autor: vegavega8   |   24.06.2010. u 23:31   |   opcije


to je bijo kad sam izašaj iz sajona za ujepšavanje.........

Autor: kjeten   |   24.06.2010. u 23:38   |   opcije


a ljepote... što jest jest :)

Autor: TeeJay   |   24.06.2010. u 23:39   |   opcije


Kjeje, sva je sjeća što nisi puno jezikom mjatajao!

Autor: vegavega8   |   24.06.2010. u 23:42   |   opcije


TJ, a otkud mi znamo kako ovaj kotira u nosoroškim krugovima? Možda je baš in faca!

Autor: vegavega8   |   24.06.2010. u 23:42   |   opcije


misjiš? ja sam baš misjij da sam pjeviše?

Autor: kjeten   |   24.06.2010. u 23:44   |   opcije


Nisi, kjeje, taman kojiko tjeba - pa viš da ti ga nitko nije štucnuo!

Autor: vegavega8   |   24.06.2010. u 23:45   |   opcije


ajd nek ti bu.........ipak sam ja samo kjeten.

Autor: kjeten   |   24.06.2010. u 23:49   |   opcije


A jebga, kjeje, kad to tebi dobjo stoji! :-))) Idem u kjpe, jaka vam noć!

Autor: vegavega8   |   24.06.2010. u 23:50   |   opcije


odi samo odi i pazi pjema kam..p .......š znaš da sve čujem........

Autor: kjeten   |   24.06.2010. u 23:54   |   opcije


Dodaj komentar