NETKO IMA ROG, NETKO JEZIK, NETKO SVIJEĆU
24.06.2010. u 23:26 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
evo vam kjelea pa se divite....a ti vega ne dilaj moje sjike..........
Autor: kjeten | 24.06.2010. u 23:28 | opcije
Vidi se vega da nikad nisi imala nosoroga i zato ga sad stavljas na blog.rekao bi rabaek
Autor: Samane | 24.06.2010. u 23:29 | opcije
Fa sam čika MIka, ukrali mi bika sa dva i tri roga, sumnjam na ovoga.
Autor: dudhaimurvimorus | 24.06.2010. u 23:29 | opcije
Ne znam samo je li ovaj mlad i nerazvijen, ili su ga malo preveć obrezali?
Autor: vegavega8 | 24.06.2010. u 23:31 | opcije
to je bijo kad sam izašaj iz sajona za ujepšavanje.........
Autor: kjeten | 24.06.2010. u 23:38 | opcije
a ljepote... što jest jest :)
Autor: TeeJay | 24.06.2010. u 23:39 | opcije
Kjeje, sva je sjeća što nisi puno jezikom mjatajao!
Autor: vegavega8 | 24.06.2010. u 23:42 | opcije
TJ, a otkud mi znamo kako ovaj kotira u nosoroškim krugovima? Možda je baš in faca!
Autor: vegavega8 | 24.06.2010. u 23:42 | opcije
misjiš? ja sam baš misjij da sam pjeviše?
Autor: kjeten | 24.06.2010. u 23:44 | opcije
Nisi, kjeje, taman kojiko tjeba - pa viš da ti ga nitko nije štucnuo!
Autor: vegavega8 | 24.06.2010. u 23:45 | opcije
ajd nek ti bu.........ipak sam ja samo kjeten.
Autor: kjeten | 24.06.2010. u 23:49 | opcije
A jebga, kjeje, kad to tebi dobjo stoji! :-))) Idem u kjpe, jaka vam noć!
Autor: vegavega8 | 24.06.2010. u 23:50 | opcije
odi samo odi i pazi pjema kam..p .......š znaš da sve čujem........
Autor: kjeten | 24.06.2010. u 23:54 | opcije