zakaj je tip u sudoperu?
Autor: eternis | 25.06.2010. u 8:53 | opcije
Zato jer voli biti čist.
Autor: vegavega8 | 25.06.2010. u 8:57 | opcije
a ja sam mislio da s njim ribaš zmazane tanjure:)
Autor: eternis | 25.06.2010. u 8:58 | opcije
Ma ne, premekan je. Njime ih obrišem ;-))
Autor: vegavega8 | 25.06.2010. u 9:02 | opcije
ha ha, zato tak snuždeno izgleda, a ne zbog toga što čeka doručak.
Autor: eternis | 25.06.2010. u 9:07 | opcije
Jako brine hoće li biti oblizeka, ili samo obična porcija.
Autor: vegavega8 | 25.06.2010. u 9:13 | opcije
Niti ja nisam dugo vidio oblih zeka:D
Autor: eternis | 25.06.2010. u 9:14 | opcije
Bit će da su prebrzi za tebe ;-))
Autor: vegavega8 | 25.06.2010. u 9:21 | opcije