zakaj je tip u sudoperu?

Autor: eternis   |   25.06.2010. u 8:53   |   opcije


Zato jer voli biti čist.

Autor: vegavega8   |   25.06.2010. u 8:57   |   opcije


a ja sam mislio da s njim ribaš zmazane tanjure:)

Autor: eternis   |   25.06.2010. u 8:58   |   opcije


Ma ne, premekan je. Njime ih obrišem ;-))

Autor: vegavega8   |   25.06.2010. u 9:02   |   opcije


ha ha, zato tak snuždeno izgleda, a ne zbog toga što čeka doručak.

Autor: eternis   |   25.06.2010. u 9:07   |   opcije


Jako brine hoće li biti oblizeka, ili samo obična porcija.

Autor: vegavega8   |   25.06.2010. u 9:13   |   opcije


Niti ja nisam dugo vidio oblih zeka:D

Autor: eternis   |   25.06.2010. u 9:14   |   opcije


Bit će da su prebrzi za tebe ;-))

Autor: vegavega8   |   25.06.2010. u 9:21   |   opcije


Dodaj komentar