..e sad,Hrvatska traži zvijezdu ili Rvacki idol contest??..on bi pobijedil na oba dva:)
Autor: labrador1974 | 26.06.2010. u 9:10 | opcije
Ma, baš ga briga za glupa natjecanja - on je obični street dancer :-)))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 9:13 | opcije
..e onda je pravi DOG...in da hood:)
Autor: labrador1974 | 26.06.2010. u 9:17 | opcije
Iliti po naški: avlijaner-čaganer :-)))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 9:19 | opcije
Dobro jutro :)*
Autor: TeeJay | 26.06.2010. u 9:21 | opcije
Bok Vega, ide to tebi:)
Autor: eternis | 26.06.2010. u 9:22 | opcije
..misliš na onog autohtonog ili new age iliti uvoznog bez čipa koji nema modus operandi?
Autor: labrador1974 | 26.06.2010. u 9:27 | opcije
Bok, dečki! Evo si malo aktam komade da se razbudim :-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 9:30 | opcije
Domaće je domaće, labradore :-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 9:31 | opcije
..je,istina,uvozno se teško raspakira i obavezno si priuštiš neki papercut:)
Autor: labrador1974 | 26.06.2010. u 9:42 | opcije
pa do kad si spavaja?oš kjelea pjestić u odmajanju....
Autor: kjeten | 26.06.2010. u 12:29 | opcije