AJMO!

26.06.2010. u 9:06   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

..e sad,Hrvatska traži zvijezdu ili Rvacki idol contest??..on bi pobijedil na oba dva:)

Autor: labrador1974   |   26.06.2010. u 9:10   |   opcije


Ma, baš ga briga za glupa natjecanja - on je obični street dancer :-)))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 9:13   |   opcije


..e onda je pravi DOG...in da hood:)

Autor: labrador1974   |   26.06.2010. u 9:17   |   opcije


Iliti po naški: avlijaner-čaganer :-)))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 9:19   |   opcije


Dobro jutro :)*

Autor: TeeJay   |   26.06.2010. u 9:21   |   opcije


Bok Vega, ide to tebi:)

Autor: eternis   |   26.06.2010. u 9:22   |   opcije


..misliš na onog autohtonog ili new age iliti uvoznog bez čipa koji nema modus operandi?

Autor: labrador1974   |   26.06.2010. u 9:27   |   opcije


Bok, dečki! Evo si malo aktam komade da se razbudim :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 9:30   |   opcije


Domaće je domaće, labradore :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 9:31   |   opcije


..je,istina,uvozno se teško raspakira i obavezno si priuštiš neki papercut:)

Autor: labrador1974   |   26.06.2010. u 9:42   |   opcije


pa do kad si spavaja?oš kjelea pjestić u odmajanju....

Autor: kjeten   |   26.06.2010. u 12:29   |   opcije


Dodaj komentar