BOLJE BITI RASPUŠTENICA NEGO STARA FRAJLA
26.06.2010. u 23:14 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
nije staja fjajla ima novog chimpanzu...ujeđivać intejijeja......
Autor: kjeten | 26.06.2010. u 23:16 | opcije
Men se sve čini da ima nekog kRetena ;-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:17 | opcije
Hahahahahhahahahaha!
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:19 | opcije
ma ima kujac..ceji dan tu visi i djma sama s samom sobom...pa nema ni točkicu na zidu..............
Autor: kjeten | 26.06.2010. u 23:19 | opcije
Ali...ona može nositi bijelo:(
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:19 | opcije
oduvijek sam htio dizajnirati odjeću, ma koliko to gej zvučalo
Autor: _Hades_ | 26.06.2010. u 23:19 | opcije
Možda..;)
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:20 | opcije
Aha, ti misjiš da se ona to tako dotjeja kad sanjaji pa se sjika pa misji da je zapjavo? Možbit, možbit!
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:20 | opcije
(presladak paso)
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:21 | opcije
Hades, žensku odjeću i treba dizajnirati netko tko VOLI ŽENE.
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:21 | opcije
ona se može nosit u pizdu matejinu,,,ja ovak južan sam jepotan za nju......
Autor: kjeten | 26.06.2010. u 23:21 | opcije
vega, daj na m svoju fotku, da vidimo što propuštamo, ili, khm, da se hvalimo kaj smo trošili.
Autor: _Hades_ | 26.06.2010. u 23:21 | opcije
Jest da je to bijelo već malo potamnilo, ali svejedno joj dobro stoji, nicci :-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:22 | opcije
Kjeje, to samo kRetenke ne kuže! ;-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:22 | opcije
Mila, kaj on nije vidio onu tvoju fotku u bundi...na podu..ispred kamina?
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:23 | opcije
(Dirljiv, pače, nicci!)
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:23 | opcije
Izgleda da nije, morat ću je reprizirati. Za prvu pomoć, Hades, ima jedna u profilu.
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:23 | opcije
(Ja sam mislila da je ovaj Hades naš Iggy, ali izgleda da nije; osim ak se Iggy nije naglo oženio.)
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:25 | opcije
hmm, bacio pogled i dobio osjećaj kao da gledam neku generičku maminu frendicu. Van moje lige.
Autor: _Hades_ | 26.06.2010. u 23:25 | opcije
(usput...naslov nije mogao biti bolji:)Još jednom si zaslužila-cmok u guzu.
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:25 | opcije
Nicci, nicci, opet se drogiraš! ;-)))))))))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:26 | opcije
bolje a osim toga chihuahuas rules
Autor: vidoban | 26.06.2010. u 23:27 | opcije
ja sam ju videj na podu ispjed kamina....joj kakva bomba.......aj nesmem jeć kaj bi ja.................
Autor: kjeten | 26.06.2010. u 23:28 | opcije
deer heads i like more
this one is apple head
Autor: vidoban | 26.06.2010. u 23:28 | opcije
Hahaha, ovo su moje oči danas...
Autor: BrightSideOfLife | 26.06.2010. u 23:29 | opcije
Čista ko suza.Ako ne računamo pola kutije keksa.
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:29 | opcije
Bolje biti čiuvava nego sitna duša, jel' tak? :-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:30 | opcije
A Hades?Isplati li se čitati mu profil?
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:30 | opcije
vido, koji je to translator???
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:31 | opcije
sjušaj ti nićći ,,jej te nisu ućiji da mojaš ponudit i one koji nemaju????sad mi je došja voja za nekaj sjatko!!!!!!!
Autor: kjeten | 26.06.2010. u 23:31 | opcije
Brightice, pa znamo čemu služe naočale, zar ne? :-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:31 | opcije
Ne znam, nicci, nisam gledala, po komentarima mi se učinilo da je genitalno opsesivan poput Iggyja.
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:32 | opcije
english of course, the language of freedom and highways
Autor: vidoban | 26.06.2010. u 23:32 | opcije
Evo.Poja kutije samo za Kjejeta.
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:34 | opcije
Eh, taj tvoj engleski si zbilja daje a lot of freedom :-)))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:34 | opcije
Kjeje se navukao, nicci ;-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:35 | opcije
Ovo je radni pas:
http://www.youtube.com/watch?v=M8sZ1DWsAHE&feature=related
Autor: juicy-mama | 26.06.2010. u 23:35 | opcije
Hades samuje, dobro vidi a sexy na partneru mu je intelekt.
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:36 | opcije
Na keksiće, nadam se:)
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:36 | opcije
sjušaj vega....jej bu jata..ko se navukao??? kjele??? jesam mojam pjiznat...i podvijivo sam......
Autor: kjeten | 26.06.2010. u 23:37 | opcije
E, viš, juicy, TAJ bi bio pravi za ovu našu "mladenku"! :-)))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:39 | opcije
Ajd, kjeje, tko pjizna, poja mu se pjašta... A ti si pjiznao već tojiko puta da smo ti i unapjijed opjostije :-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:40 | opcije
Heheheh..
Autor: nicci | 26.06.2010. u 23:40 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=pYk4N9ZmvYE&feature=related
Autor: juicy-mama | 26.06.2010. u 23:42 | opcije
Hm. Ovaj je cicija, juicy!
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:45 | opcije
a kaj misjiš jej sad ta fjajla kuha...ja misjim da joj je tjak na 330..sad bu poćeo jat na novom bjogu.....
Autor: kjeten | 26.06.2010. u 23:45 | opcije
Kjeje, meni su ti staje fjajle jako dosadne, kaj me bjiga! Ja sam ti uvijek više za podvijivanje nego za jatovanje ;-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:47 | opcije
pa kaj se šeka???? ja odmojio oši i spjeman za jekonstjukciju podvijivanja????samo daji ima dovojno matejijaja.......????????
Autor: kjeten | 26.06.2010. u 23:49 | opcije
Joj, kak si jakom! Ne može sad odma, čekaj majo! Mojamo se odmojiti od onog podvijivanja pjije, pa onda jopet :-))
Autor: vegavega8 | 26.06.2010. u 23:56 | opcije
dogovojeno.........kjeje je uvek spjeman........
Autor: kjeten | 26.06.2010. u 23:58 | opcije
Dobjo. Ja se sad idem odmojiti, a tebi ostavljam svijetle toškice bjoga (vidim da si i "č" izgubio, cccccc!)
Autor: vegavega8 | 27.06.2010. u 0:00 | opcije
samo ti odmoji..i pazi da ne p......š sve čujem?jaku noć........
Autor: kjeten | 27.06.2010. u 0:07 | opcije