nije staja fjajla ima novog chimpanzu...ujeđivać intejijeja......

Autor: kjeten   |   26.06.2010. u 23:16   |   opcije


Men se sve čini da ima nekog kRetena ;-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:17   |   opcije


Hahahahahhahahahaha!

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:19   |   opcije


ma ima kujac..ceji dan tu visi i djma sama s samom sobom...pa nema ni točkicu na zidu..............

Autor: kjeten   |   26.06.2010. u 23:19   |   opcije


Ali...ona može nositi bijelo:(

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:19   |   opcije


oduvijek sam htio dizajnirati odjeću, ma koliko to gej zvučalo

Autor: _Hades_   |   26.06.2010. u 23:19   |   opcije


Možda..;)

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:20   |   opcije


Aha, ti misjiš da se ona to tako dotjeja kad sanjaji pa se sjika pa misji da je zapjavo? Možbit, možbit!

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:20   |   opcije


(presladak paso)

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:21   |   opcije


Hades, žensku odjeću i treba dizajnirati netko tko VOLI ŽENE.

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:21   |   opcije


ona se može nosit u pizdu matejinu,,,ja ovak južan sam jepotan za nju......

Autor: kjeten   |   26.06.2010. u 23:21   |   opcije


vega, daj na m svoju fotku, da vidimo što propuštamo, ili, khm, da se hvalimo kaj smo trošili.

Autor: _Hades_   |   26.06.2010. u 23:21   |   opcije


Jest da je to bijelo već malo potamnilo, ali svejedno joj dobro stoji, nicci :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:22   |   opcije


Kjeje, to samo kRetenke ne kuže! ;-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:22   |   opcije


Mila, kaj on nije vidio onu tvoju fotku u bundi...na podu..ispred kamina?

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:23   |   opcije


(Dirljiv, pače, nicci!)

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:23   |   opcije


Izgleda da nije, morat ću je reprizirati. Za prvu pomoć, Hades, ima jedna u profilu.

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:23   |   opcije


(Ja sam mislila da je ovaj Hades naš Iggy, ali izgleda da nije; osim ak se Iggy nije naglo oženio.)

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:25   |   opcije


hmm, bacio pogled i dobio osjećaj kao da gledam neku generičku maminu frendicu. Van moje lige.

Autor: _Hades_   |   26.06.2010. u 23:25   |   opcije


(usput...naslov nije mogao biti bolji:)Još jednom si zaslužila-cmok u guzu.

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:25   |   opcije


Nicci, nicci, opet se drogiraš! ;-)))))))))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:26   |   opcije


bolje a osim toga chihuahuas rules

Autor: vidoban   |   26.06.2010. u 23:27   |   opcije


ja sam ju videj na podu ispjed kamina....joj kakva bomba.......aj nesmem jeć kaj bi ja.................

Autor: kjeten   |   26.06.2010. u 23:28   |   opcije


deer heads i like more
this one is apple head

Autor: vidoban   |   26.06.2010. u 23:28   |   opcije


Hahaha, ovo su moje oči danas...

Autor: BrightSideOfLife   |   26.06.2010. u 23:29   |   opcije


Čista ko suza.Ako ne računamo pola kutije keksa.

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:29   |   opcije


Bolje biti čiuvava nego sitna duša, jel' tak? :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:30   |   opcije


A Hades?Isplati li se čitati mu profil?

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:30   |   opcije


vido, koji je to translator???

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:31   |   opcije


sjušaj ti nićći ,,jej te nisu ućiji da mojaš ponudit i one koji nemaju????sad mi je došja voja za nekaj sjatko!!!!!!!

Autor: kjeten   |   26.06.2010. u 23:31   |   opcije


Brightice, pa znamo čemu služe naočale, zar ne? :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:31   |   opcije


Ne znam, nicci, nisam gledala, po komentarima mi se učinilo da je genitalno opsesivan poput Iggyja.

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:32   |   opcije


english of course, the language of freedom and highways

Autor: vidoban   |   26.06.2010. u 23:32   |   opcije


Evo.Poja kutije samo za Kjejeta.

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:34   |   opcije


Eh, taj tvoj engleski si zbilja daje a lot of freedom :-)))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:34   |   opcije


Kjeje se navukao, nicci ;-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:35   |   opcije


Ovo je radni pas:

http://www.youtube.com/watch?v=M8sZ1DWsAHE&feature=related

Autor: juicy-mama   |   26.06.2010. u 23:35   |   opcije


Hades samuje, dobro vidi a sexy na partneru mu je intelekt.

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:36   |   opcije


Na keksiće, nadam se:)

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:36   |   opcije


sjušaj vega....jej bu jata..ko se navukao??? kjele??? jesam mojam pjiznat...i podvijivo sam......

Autor: kjeten   |   26.06.2010. u 23:37   |   opcije


E, viš, juicy, TAJ bi bio pravi za ovu našu "mladenku"! :-)))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:39   |   opcije


Ajd, kjeje, tko pjizna, poja mu se pjašta... A ti si pjiznao već tojiko puta da smo ti i unapjijed opjostije :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:40   |   opcije


Heheheh..

Autor: nicci   |   26.06.2010. u 23:40   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=pYk4N9ZmvYE&feature=related

Autor: juicy-mama   |   26.06.2010. u 23:42   |   opcije


Hm. Ovaj je cicija, juicy!

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:45   |   opcije


a kaj misjiš jej sad ta fjajla kuha...ja misjim da joj je tjak na 330..sad bu poćeo jat na novom bjogu.....

Autor: kjeten   |   26.06.2010. u 23:45   |   opcije


Kjeje, meni su ti staje fjajle jako dosadne, kaj me bjiga! Ja sam ti uvijek više za podvijivanje nego za jatovanje ;-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:47   |   opcije


pa kaj se šeka???? ja odmojio oši i spjeman za jekonstjukciju podvijivanja????samo daji ima dovojno matejijaja.......????????

Autor: kjeten   |   26.06.2010. u 23:49   |   opcije


Joj, kak si jakom! Ne može sad odma, čekaj majo! Mojamo se odmojiti od onog podvijivanja pjije, pa onda jopet :-))

Autor: vegavega8   |   26.06.2010. u 23:56   |   opcije


dogovojeno.........kjeje je uvek spjeman........

Autor: kjeten   |   26.06.2010. u 23:58   |   opcije


Dobjo. Ja se sad idem odmojiti, a tebi ostavljam svijetle toškice bjoga (vidim da si i "č" izgubio, cccccc!)

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 0:00   |   opcije


samo ti odmoji..i pazi da ne p......š sve čujem?jaku noć........

Autor: kjeten   |   27.06.2010. u 0:07   |   opcije


Dodaj komentar