i tko onda kaže da se ne vole? :)
Autor: antipova | 27.06.2010. u 9:45 | opcije
Dobro jutro :)
Autor: TeeJay | 27.06.2010. u 9:46 | opcije
hehe.. imam novu pozadinu...:D
Autor: mmmmmm_da | 27.06.2010. u 9:47 | opcije
Dobro vam jutro! :-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2010. u 9:50 | opcije
..pričam ti priču...uspavanku:)
Autor: labrador1974 | 27.06.2010. u 9:51 | opcije
A tko ne voli toplo i meko, antipova? :-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2010. u 9:51 | opcije
..jutro:)
Autor: labrador1974 | 27.06.2010. u 9:51 | opcije
mmmmmmmm_da, jel ti to o svojoj riti ili desktopu? ;-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2010. u 9:51 | opcije
:)
moja je baka imala mačka, a njena sestra koja živi odmah do nje pesa... prek zime, spavali su zajedno u psećoj kućici :)
sad si me sjetila na razdoblje od prije 10 godina i tu sliku koju sam jedne zime vidjela :) nema više ni tonija, ni vukija, ali sjećanja ne blijede :)
Autor: antipova | 27.06.2010. u 9:52 | opcije
(he he... a jašta da si vidjela prazan prostor..:D..) o desku... imala sam onog žapca, na lokvanju.. mjesecima..
Autor: mmmmmm_da | 27.06.2010. u 9:54 | opcije
I ja sam imala "podstanare" koji su dijelili kućicu, osobito kad je grmilo - ali kućica je bila premala, pa bi unutra sklonili njuške, a dupeta su im drhturila na terasi :-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2010. u 9:54 | opcije
..znaš jučer sam vidla onu kuju blabla,ti samo spavaj blabla,ja bum te probudila kad dođe gazzda..zzzzzzzzz:)
Autor: labrador1974 | 27.06.2010. u 9:55 | opcije
mmmmmm_da, drago mi je kad se "moji" životinjci dobro udome :-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2010. u 9:57 | opcije
Eh, lab, da, ovi selski pesi i mačke imaju pune šape i zube posla: maca mora miševe naganjati, pesonja kuću čuvati... svaki predah je dragocjen!
Autor: vegavega8 | 27.06.2010. u 9:58 | opcije
..bogme da,a ovi naši pekmezi samo bi se šetali i mazili,a onda obilato papali...već mi gura njuškicu Nika oće u šetnju...pa kak da to odbijem??
Autor: labrador1974 | 27.06.2010. u 10:27 | opcije
Da, i još ti nabijaju grižnju savjesti oni svojim pogledima, kao "zašto me imaš ako se ne baviš mnome?", gadeki razmaženi!
Autor: vegavega8 | 27.06.2010. u 10:41 | opcije
krevet na kat
Autor: marned | 27.06.2010. u 10:44 | opcije
Aha, marned: a jedan ima termo poplun, a drugi termo plahtu :-))
Autor: vegavega8 | 27.06.2010. u 10:52 | opcije