LJENČINE

27.06.2010. u 9:45   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

i tko onda kaže da se ne vole? :)

Autor: antipova   |   27.06.2010. u 9:45   |   opcije


Dobro jutro :)

Autor: TeeJay   |   27.06.2010. u 9:46   |   opcije


hehe.. imam novu pozadinu...:D

Autor: mmmmmm_da   |   27.06.2010. u 9:47   |   opcije


Dobro vam jutro! :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 9:50   |   opcije


..pričam ti priču...uspavanku:)

Autor: labrador1974   |   27.06.2010. u 9:51   |   opcije


A tko ne voli toplo i meko, antipova? :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 9:51   |   opcije


..jutro:)

Autor: labrador1974   |   27.06.2010. u 9:51   |   opcije


mmmmmmmm_da, jel ti to o svojoj riti ili desktopu? ;-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 9:51   |   opcije


:)
moja je baka imala mačka, a njena sestra koja živi odmah do nje pesa... prek zime, spavali su zajedno u psećoj kućici :)
sad si me sjetila na razdoblje od prije 10 godina i tu sliku koju sam jedne zime vidjela :) nema više ni tonija, ni vukija, ali sjećanja ne blijede :)

Autor: antipova   |   27.06.2010. u 9:52   |   opcije


(he he... a jašta da si vidjela prazan prostor..:D..) o desku... imala sam onog žapca, na lokvanju.. mjesecima..

Autor: mmmmmm_da   |   27.06.2010. u 9:54   |   opcije


I ja sam imala "podstanare" koji su dijelili kućicu, osobito kad je grmilo - ali kućica je bila premala, pa bi unutra sklonili njuške, a dupeta su im drhturila na terasi :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 9:54   |   opcije


..znaš jučer sam vidla onu kuju blabla,ti samo spavaj blabla,ja bum te probudila kad dođe gazzda..zzzzzzzzz:)

Autor: labrador1974   |   27.06.2010. u 9:55   |   opcije


mmmmmm_da, drago mi je kad se "moji" životinjci dobro udome :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 9:57   |   opcije


Eh, lab, da, ovi selski pesi i mačke imaju pune šape i zube posla: maca mora miševe naganjati, pesonja kuću čuvati... svaki predah je dragocjen!

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 9:58   |   opcije


..bogme da,a ovi naši pekmezi samo bi se šetali i mazili,a onda obilato papali...već mi gura njuškicu Nika oće u šetnju...pa kak da to odbijem??

Autor: labrador1974   |   27.06.2010. u 10:27   |   opcije


Da, i još ti nabijaju grižnju savjesti oni svojim pogledima, kao "zašto me imaš ako se ne baviš mnome?", gadeki razmaženi!

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 10:41   |   opcije


krevet na kat

Autor: marned   |   27.06.2010. u 10:44   |   opcije


Aha, marned: a jedan ima termo poplun, a drugi termo plahtu :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 10:52   |   opcije


Dodaj komentar