LADI JAJA

27.06.2010. u 23:10   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

e takva mi se poza dopada......odoh sad i ja.......samo ja ču se pjojuftat.....

Autor: kjeten   |   27.06.2010. u 23:13   |   opcije


ja sam mislil da je lejdi gaga ili vevegaga, kad ono samo: lady jaja...:DDDD

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:14   |   opcije


a ja sam sigujan da si ti gjup ko stup..

Autor: kjeten   |   27.06.2010. u 23:16   |   opcije


Eh, kjeje, znaja sam ja da će se tebi svidjeti! :-)))

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:16   |   opcije


Šteta kaj gnjidice nemaju jaja, pa ne kuže kak je to dobro :-((

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:16   |   opcije


vega zabrinjavas me

Autor: _Hades_   |   27.06.2010. u 23:17   |   opcije


vidim da samnepoćudan, nod dobro, nije kraj svijeta..A tebi ću kjele pičku naravnat ak te ikad vidim u životu.

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:19   |   opcije


majmune odbijen prerano od sise.

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:19   |   opcije


Vega, ok je povremeno ga popljuvati...ali kastracija?:(

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:20   |   opcije


e nek i to doživim.....jeci samo kad hočeš da se upoznamo???kad sijoti baš vapiš za šakom!!!!!!!!

Autor: kjeten   |   27.06.2010. u 23:20   |   opcije


Opsa, borbenost pred spavanje?!

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:21   |   opcije


Nicci, pa to smo učili na biologiji, jel' tak? Prvo jaje, pa gnjida, onda dalje... Ali istovremeno jaje i gnjida - nikak, nikak!

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:21   |   opcije


Miiiir, dečki.Ohladite jajčeka:)

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:22   |   opcije


Ma imaju i gnjide nekaj.Male kuglice...čunjiće...

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:23   |   opcije


a znaš da nisam baš svadjiv....aj ak neko vapi za šamajom zakaj mu ga ne omogućit??????

Autor: kjeten   |   27.06.2010. u 23:23   |   opcije


A ovo je zapravo jedna tako idilična, romantična i senzualna slika: tigar je ševio bar tri dana bez prestanka. I onda si našao OVAKVO savršeno mjesto za predah! Dok tigrice, zadovoljne i umorne, knjavaju na visokim granama prašume, ah!

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:23   |   opcije


Ma daj, kjeje, ti pak niš ne kužiš: gnjidica voji kad ga majo zgazim, onda ljepše pajki ;-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:24   |   opcije


Pizdek kretenski, jel ja tebe diram? Kome si rekao da je glup ko stup. Izazivaš, jel? Ka d bih se bojao ovakvih budala već me nebi bilo.Odi u pizdu materinu, jel ok taj izričaj?

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:26   |   opcije


(majo zgaziti i odjezati mu jaja nije isto)

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:27   |   opcije


Prvi si počeo, majmune.

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:27   |   opcije


Viš kak se znervao?Ajd...Vega, ispričaj se i vrati Eternisu mošnje.

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:28   |   opcije


Ma gle ruke, nicci, nema oštrice, nema niš!

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:28   |   opcije


Pederu, nemreš ti ni zamahnut kak spada.

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:28   |   opcije


A viš da se ne ljuti na mene, nego transferira ;-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:29   |   opcije


U stvar, onak iskreno, laskavo je to kad se dečki potuku zbog tebe, jel'da? :-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:29   |   opcije


Ja sam na Iskrici najviše voljela jednoga koji mi je odmah rekao da bi se on potukao za mene.

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:30   |   opcije


Da.čini mi se da to nisu bilo kakva jajčeka..Večeras malo vuku na viteška.

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:30   |   opcije


pa kak nebi bio jep izjičaj..ja sam tam bij i fino se odmajaj,,,a tebe su vjejojatno unutja pjoganjaji neki čejavci pa sad imaš jake fjustjacije..al pjoći če te,,,nacjtaj si točkicu na zidu.......etejnis i ti češ jednom pjogjedati......p.s. stvajno si gjup ko stup.

Autor: kjeten   |   27.06.2010. u 23:30   |   opcije


Vega, ovaj tvoj pobočnik me ničim izazvan uvrijedio: Na koga se odnosi ono "glup ko stup"? Reci svom prijatelju da pazi kaj priča. Pun mi je nos ovakvih budala. Njega ne diram niti mu se više obraćam..Oglasio sam se na tvom blogu i moj komentar, koliko god glup ili ne , bio je upućen tebi...

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:32   |   opcije


ne znam koji su pederi...dal oni sibirski ili afrički? mislim, tigrovi!

Autor: menibezmene   |   27.06.2010. u 23:33   |   opcije


Evo, kjeje pjovjejeno ima nekaj mačjega u sebi - moja maca poludjela za foteljom u kojoj je... a kajaznam kaj je jadio, izgjedajo je da samo sjedi ;-))

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:33   |   opcije


Dečki, oladite kajgod vam se usijalo, jerbo ladies se ne miješaju u viteške borbe, a kamoli blogovske tučnjave.

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:35   |   opcije


Ispekla sam kokice.Dečki!Dečki!Aleee!

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:35   |   opcije


Meni, mislim da to nije stvar rase.

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:36   |   opcije


Kaj sad, da ispustim rupčić?

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:36   |   opcije


(Ups!Može li jedna dama uživati u gledanju?)

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:36   |   opcije


Nemoj još.

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:37   |   opcije


Mislim da je gotovo:(

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:37   |   opcije


Kaj bum tukel starog klimavca pa da idem u zatvor bez veze.bolje da idem delat nekaj pametnog, ko vas jebe kad me ne podnosite.

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:37   |   opcije


samo sam paj puta pjducnuo.....misjim 2 puta......aj znaš kak je kad sjedne pjavo muško s punim jajćekima sigujno ostaje mijis.......

Autor: kjeten   |   27.06.2010. u 23:38   |   opcije


kaj je gotovo? :-O

Autor: adminisrator   |   27.06.2010. u 23:38   |   opcije


Eh, mislim da je vrijeme da dobacim rubac!

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:39   |   opcije


(daj...ženo kamenog srca...napiši barem da MOŽDA ima jaja)

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:39   |   opcije


ko ima jaja, palačinka? :-O :-O

Autor: adminisrator   |   27.06.2010. u 23:40   |   opcije


Hehehe...fotelju na kemijsko.

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:40   |   opcije


nemoj me tući..ja više vojim da se jubimo i vojimo......pa za početak možeš kjenut sa ojalnim zadovoljavanjem kjelea,,,pa ak buš dobaj onda me moš i u guzu pojubit.......p.s. stvajno si gjup ko stup.......

Autor: kjeten   |   27.06.2010. u 23:42   |   opcije


Nicci, znaš li ti što tražiš od mene??? Pa to je isto kao da se odreknem ateizma!

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:42   |   opcije


Jedno jaje?

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:43   |   opcije


Ne čuje te, kjeje, upjavo se samozadovojava. Nije ti on za pajtnejske odnose.

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:44   |   opcije


A daaj!Eternisa znamo duuugo.Može imati jedno, ha?

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:44   |   opcije


Ma dobro, ajd, kad si tolko navalila: možda može snijeti jaje!

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:44   |   opcije


Ne izvlači se!

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:45   |   opcije


Jedno...koje se još nije spustilo u vrećku.Manje od toga ne mogu tražiti.

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:46   |   opcije


Evo, sad ću proguglati, da vidim je li to ikako moguće... Ako je, priznam!

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:47   |   opcije


moguće je;)Kriptorhizam.

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:48   |   opcije


Nicci, potpuno si u pravu: Eternis je CIJELI JAJE! Slijedi što sam našla...

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:49   |   opcije


Uš glave je sitni kukac (2-3 mm) koji živi isključivo na vlasištu. Hrani se krvlju svoga domaćina do koje dolazi bezbolnim ubodima. Odrasla ženka u toku svog života, koji traje prosječno 2 mjeseca, snese oko 200 – 300 jajašaca (gnjida) koje odlaže uz sam korijen kose, najčešće uz vrat i iza ušiju. Iz gnjide se uš izleže za oko tjedan dana, dva tjedna nakon toga postaje spolno zrela i počinje nesti gnjide. U slučaju nepovoljnih uvjeta gnjide mogu ostati u stanju mirovanja i više od mjesec dana.

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:49   |   opcije


Vega, stvarno si bijedna...Sramim se sebe što sam te IKADA usporedio sa Indrielom.

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:50   |   opcije


Hahahahahaahaha!Nemoguća misija.

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:51   |   opcije


viš pa to nisam znaj........stvajno gnjida.......

Autor: kjeten   |   27.06.2010. u 23:51   |   opcije


Ne znaš stat..Kao guslar, po istoj žici jedno te isto...To te zabavlja?

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:51   |   opcije


Je, vjerojatno je i njoj to neugodno. Nikak da uzgoji krilca :-((

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:52   |   opcije


Eternis, jedino kaj mogu je zvati vas dvoje na kavu.Jajčeka ne moraš pokazivati...ali obuci malo uže hlače.

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:52   |   opcije


a jbg gnjida je uvjek gnjida i umje nažajost ko gnjida........

Autor: kjeten   |   27.06.2010. u 23:53   |   opcije


Kretenu, i tebi će smrknut jednom, nitkove .

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:53   |   opcije


Hehehe...a ti si se Kjeje uzjogunio malo, ha?

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:54   |   opcije


Ja mislim da je eternis ona u mirovanju.

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:54   |   opcije


nicci, ajd hvala na dobroti. Ti si ipak malo umjerenija u podjebavanju. Nije lako sa par debila istovremeno obračunavati , pa ni ovako virtualno...

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:55   |   opcije


kaj bi se uzjogunijo....to umaja.....a ja se baš jepo zabavjam i odmajam.....živćeke si jećim sad čak mogu i točkici dat paj sati sjobodno.......

Autor: kjeten   |   27.06.2010. u 23:55   |   opcije


vegu jebe kaj sam odbio nekoliko puta pozive na kavu, i to mi ne može oprostiti.

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:56   |   opcije


Gle...to se ne odbija.

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:57   |   opcije


A odbio sam zato jer se nisam osjećao dostojnim, a ne zato što sam umišljen..Ali to ona ne zna..Eto sad zna.

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:57   |   opcije


Vidio si kaj je danas napisala?

Autor: nicci   |   27.06.2010. u 23:57   |   opcije


Je, fakat. Tugu liječim kofeiniziranjem s nizom drugih, ah nedostojnih, supstituta. Baš sam prokofeinustetna.

Autor: vegavega8   |   27.06.2010. u 23:58   |   opcije


...makar sad vidim da samidealizirao nekoga tko to ne zaslužuje..Moja jedina virtualna ljubav je bila Indriele. trenutak istine.

Autor: eternis   |   27.06.2010. u 23:59   |   opcije


Zato i pizdiš po blogu, kad se družiš sa šljamom, Vega.

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 0:00   |   opcije


vega,,,,,,ja te ne idejajizijam...i kaj sad............hoš s menom na kavu?

Autor: kjeten   |   28.06.2010. u 0:00   |   opcije


Et, a zakaj s njom nisi popio kavu? I njoj si bio nedostojan?

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 0:00   |   opcije


Ovo forsiranje "gnjidice" ti je infantilno.

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 0:01   |   opcije


S tobom i na jakiju, kjeje! :-)))

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 0:01   |   opcije


Ne znam čak ni želiš li išta od svega rečenog, ali u jedno sam sigurna - zbog svega što intuitivno naslučujem, zbog osjećaja kojeg imam kad pričamo, zbog osjećaja kojeg imam kada nestanu naše riječi, zbog boje tvoga glasa, načina na koji slažeš riječi u rečenice, zbog izgovorenih riječi, zbog neizgovorenih riječi koje osjećam, zbog veselja koje osjetim kad pročitam sve što pišeš, zbog treptaja koji mi prođe tijelom kad mi kažeš - mila...zbog još nekih sitnica, znam da bih mogla, znala i voljela podijeliti s tobom svu ljepotu koju nosim u sebi i koju naslučujem u tebi.

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:02   |   opcije


Upravo teko, Vega, Indriele je za mene anđeo, i nisam želio pokvariti svoj film susretom uživo..A ti si ni kriva ni dužna dobila dio ljubavi koji je ustvari bio namijenjen njoj..Misliš da moje početno gugutanje na tvojim blogovima prije godinu i pol ima veze s tobom?

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 0:02   |   opcije


Gle, gnjidice, ja se fakat trudim da ti pružim ono što trebaš, a ti trebaš odmak od sebe i žene koja ti je zanimljiva. Dakle, ja uzvišena dama na vrhu tornja, ti gnjidica na pesjem repu koja ne zna kak bi se do mene uspentrala. Svi sretni, samo se pes čoha.

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 0:02   |   opcije


Tvoja Indri piše lošije.

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:03   |   opcije


eto ti ga na::KJELE JE CAJ...........A TI SI SIJOTI I DALJE GJUP KO STUP......

Autor: kjeten   |   28.06.2010. u 0:03   |   opcije


Ne bumo sad Indriele opanjkavali, ona je zbilja krasna žena. Tvrdim ja, koja s njom ispijam kave.

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 0:06   |   opcije


Ajd dobro.Reci joj da skrati malo:)Mišamu...pomislila sam da je Kolafjaka.

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:07   |   opcije


Dakle...Eternis je gorak zato što je...propustio?

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:08   |   opcije


Romantično.

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:08   |   opcije


A zakaj ne popiti tu kavu, bemumiša?

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:09   |   opcije


Bumo čitali njezine blogove (meni dajte neki kraći, molim)i plakali....ak treba.Ha, Ete?

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:10   |   opcije


Ma, pusti, nicci, vitezovi su uvukli koplja, ali još imaju oklope. Ponekad je zbilja ljepše nagađati što je ispod njih nego znati, zar ne? ;-))

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 0:12   |   opcije


nicci, ne kužiš niš, makar sam sve objasnio...Vega misli da ja imam neke aspiracije prema njoj , i tu je jedini problem..Tvrdim ovdje javno da je Vega u jednom trenutku zamijenila Indrielu u mojem svijetu..S vremenom sam postao svjestan te činjenice. I nije istina da Vega piše bolje od Indri..Indri ima duha i žena je. Vega je dijete i njeni su tekstovi uglavnom isprazni, makar formalno savršeni. bila mi sramota da nisu, s obzirom da joj je to struka.Indriele piše bolje, po mojem sudu.

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 0:13   |   opcije


Uf.Sad se osjećam kao dijete rastavljenih roditelja:(

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:14   |   opcije


Hebale te aspiracije.Igraj se!

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:15   |   opcije


Meni Indri cmoljava, da prostiš.Kajaznam, možda sam prerano prerasla ljubavne romane.Nevažno.Svatko ima svoj ukus.

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:16   |   opcije


Ma naša ti je gnjidica kao napuštena gnjidica... jesemti, svi su već postali uši, a on još niš! I onda plače li, plače, držeć se za posljednju vlas.

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 0:16   |   opcije


Khm...okrutna si:)

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:17   |   opcije


A frigaj ga, nicci, ako dijete neće samo u svijet, treba ga gurnuti. Ako ga ne gurneš, postane eternis, ne?

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 0:18   |   opcije


Nikad nije kasno:)

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:19   |   opcije


Eternis, oš sutra na kavu?

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:20   |   opcije


Eh, sutra ja nemrem, znaš da sam i triplicu morala odbiti, uffff, koja šteta, sad će se duriti još bar 2 godine...

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 0:21   |   opcije


ne stidim se onoga što jesam. Laku noć, dame, i vama će se prosvijetliti jednom. Valjda .

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 0:21   |   opcije


A niš.Do sljedećeg trenutka istine:)Idem i ja u krevet.Ili na trosjed?Uh...sad opet gnjavaža:)

Autor: nicci   |   28.06.2010. u 0:22   |   opcije


Lijepo spavaj, gnjidice, ušuškaj se u dlačice :-)) Nicci, i tebi laka noć, a kjeje vodi bitke na naslovnici, s njim sam se ispjducala na pvt.

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 0:23   |   opcije


Dodaj komentar