nadam se da je u ovoj kućici roj stršljenova .
Autor: eternis | 28.06.2010. u 9:43 | opcije
jel to Eternis ide tebi po cigarete?
Autor: _Grofica_Sky | 28.06.2010. u 9:43 | opcije
Ajd da i skajasta jednom ima dobar komentar! :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 9:45 | opcije
Vega, stvarno , kaj si ne nabaviš par stršnjenova, pa možeš reći onda da imaš uboda ko u priči :DDD
Autor: eternis | 28.06.2010. u 9:49 | opcije
Gnjidice, dušo, ja ti volim malo deblja ubadala :-))
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 9:56 | opcije
uopće ne sumnjam , ali ubod je ubod, zar ne?..dok ti dočekaš ispunjenje svojih želja, proći će ti rok :DDD
Autor: eternis | 28.06.2010. u 9:58 | opcije
ajmo djeco, pružite si ručice i pomirite se
Autor: _Hades_ | 28.06.2010. u 9:59 | opcije
Pa fakat, da čekam da ti postaneš uš i ubodeš, prije bih ostala bez kose nego dočekala.
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 10:03 | opcije
U pravu si, Hades, ovaj se sinoć navukao i sad nikak dosta! A meni dosadno :-((
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 10:04 | opcije
Abortusi kao moda nakon uboda.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2010. u 10:09 | opcije
Bah, dosta mojeg plemenitog prisustva za danas. Idem se navuć na nekog komada. Ugodan ostatak dana i grickanje dosade.
Autor: eternis | 28.06.2010. u 10:10 | opcije
Ajme, Svileni, kaj je opet darkerska moda? Sve je to zbog HDZ-a, jesemti! :-(((
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 10:13 | opcije
Ja sam se preselio di je HDZ ispod 10 posto.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2010. u 10:15 | opcije
Aha, znači abortusi nisu problem ;-)) A kontracepcija?
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 10:21 | opcije
vega, AB Stvoriće mir, AB, kupite svi,
AB, on je šampion, AB, Anti bebon
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2010. u 10:27 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=d_RgppX8Zh4
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2010. u 10:31 | opcije
Čuj, a kak je ova mečka od jutarnje nabavke stigla do kontracepcije?
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 10:33 | opcije
To je modna mečka.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.06.2010. u 10:35 | opcije
Fakat, dobro se nosi :-))))
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 10:41 | opcije
A još bolje drži :-))
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 10:41 | opcije