A SAD, U NABAVKU!

28.06.2010. u 9:39   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

nadam se da je u ovoj kućici roj stršljenova .

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 9:43   |   opcije


jel to Eternis ide tebi po cigarete?

Autor: _Grofica_Sky   |   28.06.2010. u 9:43   |   opcije


Ajd da i skajasta jednom ima dobar komentar! :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 9:45   |   opcije


Vega, stvarno , kaj si ne nabaviš par stršnjenova, pa možeš reći onda da imaš uboda ko u priči :DDD

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 9:49   |   opcije


Gnjidice, dušo, ja ti volim malo deblja ubadala :-))

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 9:56   |   opcije


uopće ne sumnjam , ali ubod je ubod, zar ne?..dok ti dočekaš ispunjenje svojih želja, proći će ti rok :DDD

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 9:58   |   opcije


ajmo djeco, pružite si ručice i pomirite se

Autor: _Hades_   |   28.06.2010. u 9:59   |   opcije


Pa fakat, da čekam da ti postaneš uš i ubodeš, prije bih ostala bez kose nego dočekala.

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 10:03   |   opcije


U pravu si, Hades, ovaj se sinoć navukao i sad nikak dosta! A meni dosadno :-((

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 10:04   |   opcije


Abortusi kao moda nakon uboda.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2010. u 10:09   |   opcije


Bah, dosta mojeg plemenitog prisustva za danas. Idem se navuć na nekog komada. Ugodan ostatak dana i grickanje dosade.

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 10:10   |   opcije


Ajme, Svileni, kaj je opet darkerska moda? Sve je to zbog HDZ-a, jesemti! :-(((

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 10:13   |   opcije


Ja sam se preselio di je HDZ ispod 10 posto.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2010. u 10:15   |   opcije


Aha, znači abortusi nisu problem ;-)) A kontracepcija?

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 10:21   |   opcije


vega, AB Stvoriće mir, AB, kupite svi,
AB, on je šampion, AB, Anti bebon

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2010. u 10:27   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=d_RgppX8Zh4

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2010. u 10:31   |   opcije


Čuj, a kak je ova mečka od jutarnje nabavke stigla do kontracepcije?

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 10:33   |   opcije


To je modna mečka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.06.2010. u 10:35   |   opcije


Fakat, dobro se nosi :-))))

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 10:41   |   opcije


A još bolje drži :-))

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 10:41   |   opcije


Dodaj komentar