Mislis na ljepotu u oku promatraca???
Autor: juicy-mama | 28.06.2010. u 22:35 | opcije
A ne znam ti ja što on gleda, Juicy, ali njega je očito zatravilo :-)))
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 22:37 | opcije
Jadan, ima malo artriticne rukice
Autor: juicy-mama | 28.06.2010. u 22:40 | opcije
Neeeee, pa to je Gdin Dugoprstić, da te bolje obujmi i primi! :-))
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 22:42 | opcije
A viš kak ima i velike uši, da te bolje sluša, ha?
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 22:44 | opcije
dok dojdete do "repa" frajer bu već zbrisal...:DDDDD
Autor: eternis | 28.06.2010. u 22:48 | opcije
Joj, a baš me na TEBE podsjeća! Evo, točno tako te zamišljam!
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 22:50 | opcije
ha ha ha, pa znaš da ima nekaj, ne toliko fizički, već onak...spiritualno, kak bi rekel...
Autor: eternis | 28.06.2010. u 22:53 | opcije
kaj je to, avetnjak?..sad me asociralo na djetinjstvo kad sam skupljal sličice Životinjskog Carstva...Samo avetnjak mi je falio, i moral sam dat četiri autića i pištač na vodu frendu kako bih se domogao te sličice...
Autor: eternis | 28.06.2010. u 22:56 | opcije
Je, fakat, spiritualni avetnjak - vidi se da ga je nešto produhovilo i zdrmalo iz avetinjskog snivanja. A isto želim i tebi. Ja sad odoh na ljudsko. Laka ti noć!
Autor: vegavega8 | 28.06.2010. u 23:00 | opcije
laka noć, veginična:)
Autor: eternis | 28.06.2010. u 23:12 | opcije