U OKU PROMATRAČA

28.06.2010. u 22:21   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Mislis na ljepotu u oku promatraca???

Autor: juicy-mama   |   28.06.2010. u 22:35   |   opcije


A ne znam ti ja što on gleda, Juicy, ali njega je očito zatravilo :-)))

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 22:37   |   opcije


Jadan, ima malo artriticne rukice

Autor: juicy-mama   |   28.06.2010. u 22:40   |   opcije


Neeeee, pa to je Gdin Dugoprstić, da te bolje obujmi i primi! :-))

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 22:42   |   opcije


A viš kak ima i velike uši, da te bolje sluša, ha?

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 22:44   |   opcije


dok dojdete do "repa" frajer bu već zbrisal...:DDDDD

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 22:48   |   opcije


Joj, a baš me na TEBE podsjeća! Evo, točno tako te zamišljam!

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 22:50   |   opcije


ha ha ha, pa znaš da ima nekaj, ne toliko fizički, već onak...spiritualno, kak bi rekel...

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 22:53   |   opcije


kaj je to, avetnjak?..sad me asociralo na djetinjstvo kad sam skupljal sličice Životinjskog Carstva...Samo avetnjak mi je falio, i moral sam dat četiri autića i pištač na vodu frendu kako bih se domogao te sličice...

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 22:56   |   opcije


Je, fakat, spiritualni avetnjak - vidi se da ga je nešto produhovilo i zdrmalo iz avetinjskog snivanja. A isto želim i tebi. Ja sad odoh na ljudsko. Laka ti noć!

Autor: vegavega8   |   28.06.2010. u 23:00   |   opcije


laka noć, veginična:)

Autor: eternis   |   28.06.2010. u 23:12   |   opcije


Dodaj komentar