a lijepe moje kozice....
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 29.06.2010. u 8:57 | opcije
Hm. Samo, zašto im se uši tak crvene?
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 9:00 | opcije
valjda im neugodno, pa se crvene
Autor: skinny-pero | 29.06.2010. u 9:01 | opcije
I što takve fine koze rade u ovakvoj šikari?
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 9:03 | opcije
trbuhom za kruhom
Autor: skinny-pero | 29.06.2010. u 9:04 | opcije
ma nisu...vidiš da su u skladu sa njuškicom
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 29.06.2010. u 9:04 | opcije
Ja mislim da je njih zavela neka sila nečista!
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 9:09 | opcije
može bit, ni koze nisu imune na to
Autor: skinny-pero | 29.06.2010. u 9:13 | opcije
Zavela ih i odvela na krivi put!
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 9:16 | opcije
ne bih rekla...baš su na putu za jednu finu i sočnu šikaru koja im i odgovara...a možda čak i za neku liticu po kojoj mogu vrludati gore-dolje...
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 29.06.2010. u 9:18 | opcije
Master Yoda:"..... If once you start down the dark path, forever will it dominate your destiny, consume you it will....... "
Autor: skinny-pero | 29.06.2010. u 9:24 | opcije
Sazvježđe, ti očito nisi čitala upozorenja na blogu niže - kakvo vrludanje! Sve to vodi ravno u propast!
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 9:26 | opcije
Treba biti na liniji. Ravnoj. Bez skretanja. I čist ko suza. Koje treba liti za muškarcima, ali muškarce iliti jarce jock dirati, to sve opako, opasno i prljavo, fuj.
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 9:27 | opcije
ma što mi rekli sile prirode pokazuje svoje, pa čak i na ovoj slici
Autor: skinny-pero | 29.06.2010. u 9:33 | opcije
ja bih ipak ostala na...kozama!
Autor: menibezmene | 29.06.2010. u 9:33 | opcije
Treba njih okrenuti dok još nisu pokupile raznorazne nametnike, krpelje, metilje, tkoznakaj, jerbo, ne da se to oprati vodom i sapunom, jock! Samo oganj to može pročistiti.
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 9:38 | opcije
Meni, znaš kak se veli za ptice...? E, viš, može to i za druge vrste.
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 9:38 | opcije
sve se pere vodom i sapunom, osim prljavog obraza
Autor: skinny-pero | 29.06.2010. u 9:39 | opcije
Za žene to ne važi, skinny, njih se pregledava u nekim drugim predjelima. A koze bleje.
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 9:41 | opcije
ma kad smo već kod životinja...mačke predu, koze bleje, a neke ptice imaju predivno perje
Autor: skinny-pero | 29.06.2010. u 9:46 | opcije
ma ja nisam štela miješat jarce med koze! a ak laže koza ne laže rog. i svaka ptica svome jatu. pa čak i koza. nešto sam jutros (skoro sam napisala večeras, jer još spavam) sentimenti pema kozama. to je inače vrlo rado rabljena skupna imenica za ženski rod! nekim jarcima
Autor: menibezmene | 29.06.2010. u 9:53 | opcije
Ma, sve se mijenja kad koristiš umanjenice: kozice, jarčići, ptičice... ;-))
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 10:03 | opcije
a kak znaš da su nevine ..??? su djevice još ..
Autor: viki9998 | 29.06.2010. u 10:14 | opcije
da i umanjenica je pičica ..lijepo zvući ali ne postoji .. ;)))
Autor: viki9998 | 29.06.2010. u 10:30 | opcije