NEVINE I ČISTE

29.06.2010. u 8:51   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

a lijepe moje kozice....

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   29.06.2010. u 8:57   |   opcije


Hm. Samo, zašto im se uši tak crvene?

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 9:00   |   opcije


valjda im neugodno, pa se crvene

Autor: skinny-pero   |   29.06.2010. u 9:01   |   opcije


I što takve fine koze rade u ovakvoj šikari?

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 9:03   |   opcije


trbuhom za kruhom

Autor: skinny-pero   |   29.06.2010. u 9:04   |   opcije


ma nisu...vidiš da su u skladu sa njuškicom

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   29.06.2010. u 9:04   |   opcije


Ja mislim da je njih zavela neka sila nečista!

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 9:09   |   opcije


može bit, ni koze nisu imune na to

Autor: skinny-pero   |   29.06.2010. u 9:13   |   opcije


Zavela ih i odvela na krivi put!

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 9:16   |   opcije


ne bih rekla...baš su na putu za jednu finu i sočnu šikaru koja im i odgovara...a možda čak i za neku liticu po kojoj mogu vrludati gore-dolje...

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   29.06.2010. u 9:18   |   opcije


Master Yoda:"..... If once you start down the dark path, forever will it dominate your destiny, consume you it will....... "

Autor: skinny-pero   |   29.06.2010. u 9:24   |   opcije


Sazvježđe, ti očito nisi čitala upozorenja na blogu niže - kakvo vrludanje! Sve to vodi ravno u propast!

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 9:26   |   opcije


Treba biti na liniji. Ravnoj. Bez skretanja. I čist ko suza. Koje treba liti za muškarcima, ali muškarce iliti jarce jock dirati, to sve opako, opasno i prljavo, fuj.

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 9:27   |   opcije


ma što mi rekli sile prirode pokazuje svoje, pa čak i na ovoj slici

Autor: skinny-pero   |   29.06.2010. u 9:33   |   opcije


ja bih ipak ostala na...kozama!

Autor: menibezmene   |   29.06.2010. u 9:33   |   opcije


Treba njih okrenuti dok još nisu pokupile raznorazne nametnike, krpelje, metilje, tkoznakaj, jerbo, ne da se to oprati vodom i sapunom, jock! Samo oganj to može pročistiti.

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 9:38   |   opcije


Meni, znaš kak se veli za ptice...? E, viš, može to i za druge vrste.

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 9:38   |   opcije


sve se pere vodom i sapunom, osim prljavog obraza

Autor: skinny-pero   |   29.06.2010. u 9:39   |   opcije


Za žene to ne važi, skinny, njih se pregledava u nekim drugim predjelima. A koze bleje.

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 9:41   |   opcije


ma kad smo već kod životinja...mačke predu, koze bleje, a neke ptice imaju predivno perje

Autor: skinny-pero   |   29.06.2010. u 9:46   |   opcije


ma ja nisam štela miješat jarce med koze! a ak laže koza ne laže rog. i svaka ptica svome jatu. pa čak i koza. nešto sam jutros (skoro sam napisala večeras, jer još spavam) sentimenti pema kozama. to je inače vrlo rado rabljena skupna imenica za ženski rod! nekim jarcima

Autor: menibezmene   |   29.06.2010. u 9:53   |   opcije


Ma, sve se mijenja kad koristiš umanjenice: kozice, jarčići, ptičice... ;-))

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 10:03   |   opcije


a kak znaš da su nevine ..??? su djevice još ..

Autor: viki9998   |   29.06.2010. u 10:14   |   opcije


da i umanjenica je pičica ..lijepo zvući ali ne postoji .. ;)))

Autor: viki9998   |   29.06.2010. u 10:30   |   opcije


Dodaj komentar