Hahahahahahahaa!

Autor: nicci   |   29.06.2010. u 23:08   |   opcije


...kako nose skaj...

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:09   |   opcije


Gdje?Gdje?Gdje ih kopaš?

Autor: nicci   |   29.06.2010. u 23:09   |   opcije


Imagine there's no Heaven, It's easy if you try. No hell below us Above us only sky...

Autor: Digital-Eden   |   29.06.2010. u 23:10   |   opcije


...bez krvoločnih krzna...

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:10   |   opcije


...bio bi to raj...

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:11   |   opcije


...sisatih mandrila

Autor: nicci   |   29.06.2010. u 23:14   |   opcije


...možda sam ja sanjar...

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:16   |   opcije


Ali (ajme) nisam jedini...

Autor: nicci   |   29.06.2010. u 23:17   |   opcije


Pogle kak si mi popevamo / ovak u množini...

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:19   |   opcije


Nema nikog ispod nas...

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:21   |   opcije


A iznad nas je skaj...

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:21   |   opcije


(solo klavijature)

Autor: nicci   |   29.06.2010. u 23:22   |   opcije


...debelizmu njezinom...

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:22   |   opcije


... ne vidi se kraj...

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:23   |   opcije


I zato braćo pime ga...

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:23   |   opcije


(opet klavijature?)

Autor: nicci   |   29.06.2010. u 23:24   |   opcije


... dok ne PUK-ne koža...

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:24   |   opcije


Iliti, "Obsession in the Sky with diamonds..."

Autor: BrightSideOfLife   |   29.06.2010. u 23:24   |   opcije


(ne, zvuk stakla)

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:24   |   opcije


(glu-glu-glu-glu, aaaaaaahhhh!)

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:25   |   opcije


(zvuk razbijanja čaša)

Autor: nicci   |   29.06.2010. u 23:25   |   opcije


(Ček malo, Brightice, to bu za razlaz!)

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:25   |   opcije


chimpanzice.........znaće svi čije su.....samo im faji cuja........

Autor: kjeten   |   29.06.2010. u 23:28   |   opcije


Kjele, daj nam podjšku za jepertoaj, ne znamo sve jiječi!

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:29   |   opcije


ahahahaha, super vam je ovo, tek sam sad zapazila. Hvala, hvala, obožavateljima :)

Autor: _Grofica_Sky   |   29.06.2010. u 23:29   |   opcije


Poneke bi razlaze trebalo ubrzati!

Autor: BrightSideOfLife   |   29.06.2010. u 23:29   |   opcije


Hik! To je staja navada blogejskog najoda... hik!

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:30   |   opcije


Dijidijdonda, dijidijdonda... bla-bla-bla, debeja je bjonda, s diamonds in the sky bez luči... kak ide dalje?

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:31   |   opcije


chimpanzice su novi djećaci naše vejemožne i pjedjage gospodajice iz vajaždina..........

Autor: kjeten   |   29.06.2010. u 23:33   |   opcije


Paževi:)

Autor: nicci   |   29.06.2010. u 23:34   |   opcije


Jel im netko prebrojao sise?

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:35   |   opcije


pizdojupci,,,,,,,moš misjit onak debeja i masna .....samo ju chimpanzice mogu htjet.........

Autor: kjeten   |   29.06.2010. u 23:35   |   opcije


Al to su chimpazice s gješkom, svaka ima po 5 sisa...

Autor: BrightSideOfLife   |   29.06.2010. u 23:38   |   opcije


Jooj...pizdojupci:(

Autor: nicci   |   29.06.2010. u 23:38   |   opcije


Everybody needs somebody... to love. Ili za lov.

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:38   |   opcije


A i vole pojest sve kolačiće, teško će bit ostat debela... :D

Autor: BrightSideOfLife   |   29.06.2010. u 23:39   |   opcije


Ohhhh
I just want something that I can fondle
I love your breasts the way they are
Ohhhhhhh

More lyrics: http://www.lyricsmode.com/lyrics/b/bob_rivers/#share

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:43   |   opcije


Mene uspavale ove laganice.Nadam se da moj glas neće nedostajati crkvenom zboru:)Noćka vam laka... ljudi, sise i majmunčići.

Autor: nicci   |   29.06.2010. u 23:45   |   opcije


a ti vega poćni pjičat na hjvatskom niš te ne jazmem.........

Autor: kjeten   |   29.06.2010. u 23:45   |   opcije


Hajde, kjeje, ti nam sad ispjduckaj jednu Maju noćnu muziku bez jieči i onda i ja idem ajati, može?

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:47   |   opcije


a koju znam samo onu ostat ču debeja....i sama sa svojim chimpanzicama.........

Autor: kjeten   |   29.06.2010. u 23:49   |   opcije


Ajd, može i ta, da se nasmijem prije spavanja! Jaka vam noć, nemojte pjeveć gajamiti!

Autor: vegavega8   |   29.06.2010. u 23:50   |   opcije


pazi na macu.....da je ne ugušiš?

Autor: kjeten   |   29.06.2010. u 23:53   |   opcije


Dodaj komentar