Hahahahahahahaa!
Autor: nicci | 29.06.2010. u 23:08 | opcije
...kako nose skaj...
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:09 | opcije
Gdje?Gdje?Gdje ih kopaš?
Autor: nicci | 29.06.2010. u 23:09 | opcije
Imagine there's no Heaven, It's easy if you try. No hell below us Above us only sky...
Autor: Digital-Eden | 29.06.2010. u 23:10 | opcije
...bez krvoločnih krzna...
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:10 | opcije
...bio bi to raj...
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:11 | opcije
...sisatih mandrila
Autor: nicci | 29.06.2010. u 23:14 | opcije
...možda sam ja sanjar...
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:16 | opcije
Ali (ajme) nisam jedini...
Autor: nicci | 29.06.2010. u 23:17 | opcije
Pogle kak si mi popevamo / ovak u množini...
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:19 | opcije
Nema nikog ispod nas...
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:21 | opcije
A iznad nas je skaj...
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:21 | opcije
(solo klavijature)
Autor: nicci | 29.06.2010. u 23:22 | opcije
...debelizmu njezinom...
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:22 | opcije
... ne vidi se kraj...
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:23 | opcije
I zato braćo pime ga...
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:23 | opcije
(opet klavijature?)
Autor: nicci | 29.06.2010. u 23:24 | opcije
... dok ne PUK-ne koža...
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:24 | opcije
Iliti, "Obsession in the Sky with diamonds..."
Autor: BrightSideOfLife | 29.06.2010. u 23:24 | opcije
(ne, zvuk stakla)
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:24 | opcije
(glu-glu-glu-glu, aaaaaaahhhh!)
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:25 | opcije
(zvuk razbijanja čaša)
Autor: nicci | 29.06.2010. u 23:25 | opcije
(Ček malo, Brightice, to bu za razlaz!)
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:25 | opcije
chimpanzice.........znaće svi čije su.....samo im faji cuja........
Autor: kjeten | 29.06.2010. u 23:28 | opcije
Kjele, daj nam podjšku za jepertoaj, ne znamo sve jiječi!
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:29 | opcije
ahahahaha, super vam je ovo, tek sam sad zapazila. Hvala, hvala, obožavateljima :)
Autor: _Grofica_Sky | 29.06.2010. u 23:29 | opcije
Poneke bi razlaze trebalo ubrzati!
Autor: BrightSideOfLife | 29.06.2010. u 23:29 | opcije
Hik! To je staja navada blogejskog najoda... hik!
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:30 | opcije
Dijidijdonda, dijidijdonda... bla-bla-bla, debeja je bjonda, s diamonds in the sky bez luči... kak ide dalje?
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:31 | opcije
chimpanzice su novi djećaci naše vejemožne i pjedjage gospodajice iz vajaždina..........
Autor: kjeten | 29.06.2010. u 23:33 | opcije
Paževi:)
Autor: nicci | 29.06.2010. u 23:34 | opcije
Jel im netko prebrojao sise?
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:35 | opcije
pizdojupci,,,,,,,moš misjit onak debeja i masna .....samo ju chimpanzice mogu htjet.........
Autor: kjeten | 29.06.2010. u 23:35 | opcije
Al to su chimpazice s gješkom, svaka ima po 5 sisa...
Autor: BrightSideOfLife | 29.06.2010. u 23:38 | opcije
Jooj...pizdojupci:(
Autor: nicci | 29.06.2010. u 23:38 | opcije
Everybody needs somebody... to love. Ili za lov.
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:38 | opcije
A i vole pojest sve kolačiće, teško će bit ostat debela... :D
Autor: BrightSideOfLife | 29.06.2010. u 23:39 | opcije
Ohhhh
I just want something that I can fondle
I love your breasts the way they are
Ohhhhhhh
More lyrics: http://www.lyricsmode.com/lyrics/b/bob_rivers/#share
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:43 | opcije
Mene uspavale ove laganice.Nadam se da moj glas neće nedostajati crkvenom zboru:)Noćka vam laka... ljudi, sise i majmunčići.
Autor: nicci | 29.06.2010. u 23:45 | opcije
a ti vega poćni pjičat na hjvatskom niš te ne jazmem.........
Autor: kjeten | 29.06.2010. u 23:45 | opcije
Hajde, kjeje, ti nam sad ispjduckaj jednu Maju noćnu muziku bez jieči i onda i ja idem ajati, može?
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:47 | opcije
a koju znam samo onu ostat ču debeja....i sama sa svojim chimpanzicama.........
Autor: kjeten | 29.06.2010. u 23:49 | opcije
Ajd, može i ta, da se nasmijem prije spavanja! Jaka vam noć, nemojte pjeveć gajamiti!
Autor: vegavega8 | 29.06.2010. u 23:50 | opcije
pazi na macu.....da je ne ugušiš?
Autor: kjeten | 29.06.2010. u 23:53 | opcije