dobro jutro :-)
i ja sam to čula, samo ovisi kako noć prošla.

Autor: mumu   |   30.06.2010. u 7:32   |   opcije


Ali se svejedno našušurila.Čeka napad?

Autor: nicci   |   30.06.2010. u 7:33   |   opcije


Jutro, cure. Ma je, malo je noćas letjelo perje :-))

Autor: vegavega8   |   30.06.2010. u 7:34   |   opcije


Ma...dobro je to.Viš kak je sad fino natapirana.

Autor: nicci   |   30.06.2010. u 7:37   |   opcije


Svako perce je prozračeno.A mentalnu higijenu neću ni spominjati:)

Autor: nicci   |   30.06.2010. u 7:37   |   opcije


I živahna! Sove obično sam žmirkaju ujutro.

Autor: vegavega8   |   30.06.2010. u 7:38   |   opcije


E:)Jooj...idem se oblačiti:(Pusa!

Autor: nicci   |   30.06.2010. u 7:40   |   opcije


Ah, jest, vrijeme je za perca malo srediti... Ugodan ti dan! :-))

Autor: vegavega8   |   30.06.2010. u 7:46   |   opcije


Kakvo peje je jetjejo? Kaj si jadija?

Autor: kjeten   |   30.06.2010. u 8:29   |   opcije


Je, je. Ak je pamet manje lovačke strasti i hrabrosti... :)

Autor: BrightSideOfLife   |   30.06.2010. u 11:10   |   opcije


Dodaj komentar