TAKSI

30.06.2010. u 22:14   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hehe...simbioza

Autor: pa_huljica   |   30.06.2010. u 22:16   |   opcije


Ili snalažljivost? Zmija mi baš ne izgleda oduševljeno :-))

Autor: vegavega8   |   30.06.2010. u 22:22   |   opcije


otkad mene muči je li isključen kad stoji

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   30.06.2010. u 22:22   |   opcije


ako je to muha, onda su zetovci-zna se

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   30.06.2010. u 22:23   |   opcije


malo je..bacila čudilicu.. :)

Autor: pa_huljica   |   30.06.2010. u 22:23   |   opcije


budući se šverca

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   30.06.2010. u 22:23   |   opcije


Muha, vidim, računa da su zbog alkohola taksistu otupjela čula... :D

Autor: BrightSideOfLife   |   30.06.2010. u 22:31   |   opcije


pa vidiš da pravi osmice po cesti. a i podupla se

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   30.06.2010. u 22:36   |   opcije


A bit će da je to onaj ilegalni taksi što vozi na crno ;-))

Autor: vegavega8   |   30.06.2010. u 22:38   |   opcije


A možda je i hidrogliser?

Autor: vegavega8   |   30.06.2010. u 22:38   |   opcije


Pa vidim osmice, zato i mislim da se vraća s tuluma. Misliš da su zajedno bili na derneku??

Autor: BrightSideOfLife   |   30.06.2010. u 22:39   |   opcije


U cik zore krivudaju doma, spoj prizemnih krila i puzavog otrova.

Autor: vegavega8   |   30.06.2010. u 22:47   |   opcije


Spojili su sve elemente: voda, zemlja, zrak, jedino je vatra prikrivena ;-))

Autor: vegavega8   |   30.06.2010. u 22:47   |   opcije


Dodaj komentar