hehe...simbioza
Autor: pa_huljica | 30.06.2010. u 22:16 | opcije
Ili snalažljivost? Zmija mi baš ne izgleda oduševljeno :-))
Autor: vegavega8 | 30.06.2010. u 22:22 | opcije
otkad mene muči je li isključen kad stoji
Autor: andja-pokojnog-kurca | 30.06.2010. u 22:22 | opcije
ako je to muha, onda su zetovci-zna se
Autor: andja-pokojnog-kurca | 30.06.2010. u 22:23 | opcije
malo je..bacila čudilicu.. :)
Autor: pa_huljica | 30.06.2010. u 22:23 | opcije
budući se šverca
Autor: andja-pokojnog-kurca | 30.06.2010. u 22:23 | opcije
Muha, vidim, računa da su zbog alkohola taksistu otupjela čula... :D
Autor: BrightSideOfLife | 30.06.2010. u 22:31 | opcije
pa vidiš da pravi osmice po cesti. a i podupla se
Autor: andja-pokojnog-kurca | 30.06.2010. u 22:36 | opcije
A bit će da je to onaj ilegalni taksi što vozi na crno ;-))
Autor: vegavega8 | 30.06.2010. u 22:38 | opcije
A možda je i hidrogliser?
Autor: vegavega8 | 30.06.2010. u 22:38 | opcije
Pa vidim osmice, zato i mislim da se vraća s tuluma. Misliš da su zajedno bili na derneku??
Autor: BrightSideOfLife | 30.06.2010. u 22:39 | opcije
U cik zore krivudaju doma, spoj prizemnih krila i puzavog otrova.
Autor: vegavega8 | 30.06.2010. u 22:47 | opcije
Spojili su sve elemente: voda, zemlja, zrak, jedino je vatra prikrivena ;-))
Autor: vegavega8 | 30.06.2010. u 22:47 | opcije