Prvo ga ljubi, a poslije ce biti jezikove juhe...
Autor: juicy-mama | 01.07.2010. u 6:42 | opcije
dobjo jutjo djaga..........
Autor: kjeten | 01.07.2010. u 6:43 | opcije
Dobro jutro, Juicy, dobjo jutjo, kjeje :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 6:44 | opcije
Ma neće, Juicy, viš da si oni sve vele u brk :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 6:44 | opcije
de bolan, tu će neko nekome iščupati jezik.
mslo čitam bllogove.pa se baš pitam je li radnja ovog na kosovu. nema jedino divljih zvijeri. možda nešto buha
"Sad su mi klinci opet tamo, i peru se u istom lavoru, piju iz plehnatih lončića, i ujutro i navečer pomažu djeci iz sela tjerati krave.. i za nagradu piju svježe pomuženo mlijeko.. a najviše vole večeru uz svijeću i nakon toga priču kako je nekad bilo...
Autor: andja-pokojnog-kurca | 01.07.2010. u 6:45 | opcije
samo u bjk,tak i tjeba...pa jedna pusica pa .....a ti pokojna kujca ne svadi jude po bjogu...........
Autor: kjeten | 01.07.2010. u 6:47 | opcije
ma kakvi. da mogu, posvađala bi dvi slike na zidu
Autor: andja-pokojnog-kurca | 01.07.2010. u 6:49 | opcije
Ma ova americka tigrica nije jos isla spavati, dala sam zadnji za veceras put mom bolesnom tigricu papati, napojila ga, ponudila kutiju za piskenje i zatvorila u njegovu sobu ima sve tamo, ali mama je dala posebno, a zatvoren je, jer je poceo kakati po kuci, nikada to nije radio...ali kako je kraj blizu, a to tesko ide, poceo je...pitanje je dana
Autor: juicy-mama | 01.07.2010. u 6:51 | opcije
Laku noc, tu su svi koje simpatiziram...
Autor: juicy-mama | 01.07.2010. u 6:51 | opcije
nama je dobjo jutjo..........aj nema veze samo ti odi pajkiti.....i sanjaj nekaj jepo....npr.kjeten-a
Autor: kjeten | 01.07.2010. u 6:52 | opcije
ej đusii, jel bar kutija kartonska.
tigar cikatić
Autor: andja-pokojnog-kurca | 01.07.2010. u 6:54 | opcije
da bar moja cimerica oće u kutiju. nego zauzme kupatilo po dva sata
Autor: andja-pokojnog-kurca | 01.07.2010. u 6:55 | opcije
andja.........otjuj cimejicu ij ju zadavi na spavanju........
Autor: kjeten | 01.07.2010. u 6:56 | opcije
jok, uvalit ću je tebi pa je riješi. očito ima upalu mjehura
Autor: andja-pokojnog-kurca | 01.07.2010. u 6:58 | opcije
..dam ti pusu a ti skuhaj kavu i donesi zebru za gablec....cmok:)
Autor: labrador1974 | 01.07.2010. u 7:01 | opcije
Eh, Juicy, svakom tigru i tigriću potkraj usfali džungla - tako i tvoj sad vjerojatno zamišlja visoku travu u kojoj samo podigneš rep i - plonk! - divota :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 7:01 | opcije
Andjo, aj ti probaj kao džusikin tigrić, cimerici u sobu. Pa da vidiš kak bu požurila u kupaonici ;-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 7:02 | opcije
Svježa zebretina za doručak - odličan izbor, lab! :-))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 7:03 | opcije
..i onda na spavanje malo pa poslije na kupanje i još jednu gazelu za večeru tek tolko da ne kruli želudac po noći:)
Autor: labrador1974 | 01.07.2010. u 7:06 | opcije
..al prvo pusa i kava,bengal je gentleman:)
Autor: labrador1974 | 01.07.2010. u 7:08 | opcije
Joj, kak si ti to skratio! Pa treba se još poigrati vlastitim repom, pljesnuti koju pastrvu iz potoka, otjerati konkurenciju, naoštriti kandže o drvo... Pune šape posla!
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 7:09 | opcije
..sorry,zaboravil sam na rituale,misliš da bude se digo repek danas?
Autor: labrador1974 | 01.07.2010. u 7:12 | opcije
..al prvo bude pošpoto slona jer mu je zarondo u jezero i sad je kaljuža:)
Autor: labrador1974 | 01.07.2010. u 7:14 | opcije
Pa, dan je lijepo počeo... Zašto ne bi i nastavio tako? :-)))
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 7:16 | opcije
..i to kaj veliš,nek si cmrknu kavicu pa se budu dogovorili:)
Autor: labrador1974 | 01.07.2010. u 7:18 | opcije
Tak je! Ne valja od slona vidjet samo buhe :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 7:25 | opcije
ljubidu se od rana jutra
Autor: marned | 01.07.2010. u 7:27 | opcije
..ili obrnuto,a nekima se događa i to,no danas bude lijep dan u šumi:))
Autor: labrador1974 | 01.07.2010. u 7:30 | opcije
Uživatori, marni, kao i sve velke mačke :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 7:34 | opcije
Mislim da ne valja ni sitničariti, ni preuveličavati. Najbolje je sve svesti onak, na veličinu pristojne gazele, lab :-))
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 7:35 | opcije
..da,prevruće je za prežderavanje,jedna lagana gazela a la wild i to je to:)
Autor: labrador1974 | 01.07.2010. u 7:48 | opcije
Dobar jutar! Preslatki su...i ja bih da mene netko ovako ujutro :P
Autor: crna_boocka | 01.07.2010. u 9:34 | opcije