Prvo ga ljubi, a poslije ce biti jezikove juhe...

Autor: juicy-mama   |   01.07.2010. u 6:42   |   opcije


dobjo jutjo djaga..........

Autor: kjeten   |   01.07.2010. u 6:43   |   opcije


Dobro jutro, Juicy, dobjo jutjo, kjeje :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 6:44   |   opcije


Ma neće, Juicy, viš da si oni sve vele u brk :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 6:44   |   opcije


de bolan, tu će neko nekome iščupati jezik.
mslo čitam bllogove.pa se baš pitam je li radnja ovog na kosovu. nema jedino divljih zvijeri. možda nešto buha
"Sad su mi klinci opet tamo, i peru se u istom lavoru, piju iz plehnatih lončića, i ujutro i navečer pomažu djeci iz sela tjerati krave.. i za nagradu piju svježe pomuženo mlijeko.. a najviše vole večeru uz svijeću i nakon toga priču kako je nekad bilo...

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   01.07.2010. u 6:45   |   opcije


samo u bjk,tak i tjeba...pa jedna pusica pa .....a ti pokojna kujca ne svadi jude po bjogu...........

Autor: kjeten   |   01.07.2010. u 6:47   |   opcije


ma kakvi. da mogu, posvađala bi dvi slike na zidu

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   01.07.2010. u 6:49   |   opcije


Ma ova americka tigrica nije jos isla spavati, dala sam zadnji za veceras put mom bolesnom tigricu papati, napojila ga, ponudila kutiju za piskenje i zatvorila u njegovu sobu ima sve tamo, ali mama je dala posebno, a zatvoren je, jer je poceo kakati po kuci, nikada to nije radio...ali kako je kraj blizu, a to tesko ide, poceo je...pitanje je dana

Autor: juicy-mama   |   01.07.2010. u 6:51   |   opcije


Laku noc, tu su svi koje simpatiziram...

Autor: juicy-mama   |   01.07.2010. u 6:51   |   opcije


nama je dobjo jutjo..........aj nema veze samo ti odi pajkiti.....i sanjaj nekaj jepo....npr.kjeten-a

Autor: kjeten   |   01.07.2010. u 6:52   |   opcije


ej đusii, jel bar kutija kartonska.
tigar cikatić

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   01.07.2010. u 6:54   |   opcije


da bar moja cimerica oće u kutiju. nego zauzme kupatilo po dva sata

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   01.07.2010. u 6:55   |   opcije


andja.........otjuj cimejicu ij ju zadavi na spavanju........

Autor: kjeten   |   01.07.2010. u 6:56   |   opcije


jok, uvalit ću je tebi pa je riješi. očito ima upalu mjehura

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   01.07.2010. u 6:58   |   opcije


..dam ti pusu a ti skuhaj kavu i donesi zebru za gablec....cmok:)

Autor: labrador1974   |   01.07.2010. u 7:01   |   opcije


Eh, Juicy, svakom tigru i tigriću potkraj usfali džungla - tako i tvoj sad vjerojatno zamišlja visoku travu u kojoj samo podigneš rep i - plonk! - divota :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 7:01   |   opcije


Andjo, aj ti probaj kao džusikin tigrić, cimerici u sobu. Pa da vidiš kak bu požurila u kupaonici ;-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 7:02   |   opcije


Svježa zebretina za doručak - odličan izbor, lab! :-))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 7:03   |   opcije


..i onda na spavanje malo pa poslije na kupanje i još jednu gazelu za večeru tek tolko da ne kruli želudac po noći:)

Autor: labrador1974   |   01.07.2010. u 7:06   |   opcije


..al prvo pusa i kava,bengal je gentleman:)

Autor: labrador1974   |   01.07.2010. u 7:08   |   opcije


Joj, kak si ti to skratio! Pa treba se još poigrati vlastitim repom, pljesnuti koju pastrvu iz potoka, otjerati konkurenciju, naoštriti kandže o drvo... Pune šape posla!

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 7:09   |   opcije


..sorry,zaboravil sam na rituale,misliš da bude se digo repek danas?

Autor: labrador1974   |   01.07.2010. u 7:12   |   opcije


..al prvo bude pošpoto slona jer mu je zarondo u jezero i sad je kaljuža:)

Autor: labrador1974   |   01.07.2010. u 7:14   |   opcije


Pa, dan je lijepo počeo... Zašto ne bi i nastavio tako? :-)))

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 7:16   |   opcije


..i to kaj veliš,nek si cmrknu kavicu pa se budu dogovorili:)

Autor: labrador1974   |   01.07.2010. u 7:18   |   opcije


Tak je! Ne valja od slona vidjet samo buhe :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 7:25   |   opcije


ljubidu se od rana jutra

Autor: marned   |   01.07.2010. u 7:27   |   opcije


..ili obrnuto,a nekima se događa i to,no danas bude lijep dan u šumi:))

Autor: labrador1974   |   01.07.2010. u 7:30   |   opcije


Uživatori, marni, kao i sve velke mačke :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 7:34   |   opcije


Mislim da ne valja ni sitničariti, ni preuveličavati. Najbolje je sve svesti onak, na veličinu pristojne gazele, lab :-))

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 7:35   |   opcije


..da,prevruće je za prežderavanje,jedna lagana gazela a la wild i to je to:)

Autor: labrador1974   |   01.07.2010. u 7:48   |   opcije


Dobar jutar! Preslatki su...i ja bih da mene netko ovako ujutro :P

Autor: crna_boocka   |   01.07.2010. u 9:34   |   opcije


Dodaj komentar