pa kad zeleno ne svijetli na ovom semaforu
Autor: eternis | 01.07.2010. u 22:22 | opcije
Trenutno, očito ne, jer je sad crveno. Očito si večeras sklon neutemeljenim generalizacijama.
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 22:23 | opcije
Možda crveno bolje grije?
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 22:24 | opcije
ovo je posljedica onog šta su radili na zelenom ne gladavši žuto
Autor: roman10 | 01.07.2010. u 22:25 | opcije
ha ha ha, a jesi mustra.Trebala je biti šala. Mislio sam da na ovoj slici ne gori zeleno svjetlo..Da , moje su generalizacije neutemeljene, za razliku od tvojih , ha ha ha
Autor: eternis | 01.07.2010. u 22:27 | opcije
Jesemti, i taman kad su se mali izlegli, eto ti ga na - CRVENO!
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 22:27 | opcije
kaj ne vidiš da to nije obični semafor, već onaj od željezničke signalizacije?..A poznato je da ti semafori ničem ne služe i da UVIJEK gori crveno, tek toliko da gori...:DDDD
Autor: eternis | 01.07.2010. u 22:31 | opcije
a u hladnim noćima dobro dođe infra grijanje ptičekima...
Autor: eternis | 01.07.2010. u 22:32 | opcije
frajer joj daltonist
Autor: roman10 | 01.07.2010. u 22:34 | opcije
Podizanje potomstva na toplini upozorenja - zvuči kao neki self-help naslov.
Autor: vegavega8 | 01.07.2010. u 22:35 | opcije
Čitajući tvoje blogove mogao bih ustvrditi da je sve što napišeš self -help, u smislu "e moj eternise, ovoj je gore nego tebi, sretan si čovjek", ha ha ha ha
Autor: eternis | 01.07.2010. u 22:39 | opcije