pa kad zeleno ne svijetli na ovom semaforu

Autor: eternis   |   01.07.2010. u 22:22   |   opcije


Trenutno, očito ne, jer je sad crveno. Očito si večeras sklon neutemeljenim generalizacijama.

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 22:23   |   opcije


Možda crveno bolje grije?

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 22:24   |   opcije


ovo je posljedica onog šta su radili na zelenom ne gladavši žuto

Autor: roman10   |   01.07.2010. u 22:25   |   opcije


ha ha ha, a jesi mustra.Trebala je biti šala. Mislio sam da na ovoj slici ne gori zeleno svjetlo..Da , moje su generalizacije neutemeljene, za razliku od tvojih , ha ha ha

Autor: eternis   |   01.07.2010. u 22:27   |   opcije


Jesemti, i taman kad su se mali izlegli, eto ti ga na - CRVENO!

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 22:27   |   opcije


kaj ne vidiš da to nije obični semafor, već onaj od željezničke signalizacije?..A poznato je da ti semafori ničem ne služe i da UVIJEK gori crveno, tek toliko da gori...:DDDD

Autor: eternis   |   01.07.2010. u 22:31   |   opcije


a u hladnim noćima dobro dođe infra grijanje ptičekima...

Autor: eternis   |   01.07.2010. u 22:32   |   opcije


frajer joj daltonist

Autor: roman10   |   01.07.2010. u 22:34   |   opcije


Podizanje potomstva na toplini upozorenja - zvuči kao neki self-help naslov.

Autor: vegavega8   |   01.07.2010. u 22:35   |   opcije


Čitajući tvoje blogove mogao bih ustvrditi da je sve što napišeš self -help, u smislu "e moj eternise, ovoj je gore nego tebi, sretan si čovjek", ha ha ha ha

Autor: eternis   |   01.07.2010. u 22:39   |   opcije


Dodaj komentar