a u pizdu matejinu a ja se samo pjolufto............

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 0:13   |   opcije


Hahaha, ne izgleda baš presretno zato kaj će konačno biti okupan :)

Autor: crna_boocka   |   03.07.2010. u 0:13   |   opcije


Kjeje, uz juftanje samo fotelja!

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 0:14   |   opcije


ovaj sto ga pere isti ja, bar po kosi

Autor: Obdaren_Mozgom   |   03.07.2010. u 0:15   |   opcije


Pa viš kak ga riba, jesemti, treba to izdržat!

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 0:15   |   opcije


Kaj, proširio ti se mozak i na vanjske manifestacije? :-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 0:16   |   opcije


majku mu.........neko mi je ukjaj jedne jedine gaće,,,,,,,,,a čuvam ih 6 godina.......znam ih bije su beje kad sam ih kupij.......a sad su višebojne......ujovit ču jopova..........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 0:16   |   opcije


bar mi se ima sto sirit

Autor: Obdaren_Mozgom   |   03.07.2010. u 0:17   |   opcije


Jadan kjeje..ostao bez gaća. Mojat ćemo ti kupit koje tange :D

Autor: crna_boocka   |   03.07.2010. u 0:18   |   opcije


A da nije evakuacija, Obdareni? ;-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 0:19   |   opcije


pa u sušilicu.
samo da se odjavim.
satelit velka rit.
brmbrm fiju (šifrirana poruka-cvenk.zvenk.tonk.afrika.džungla kefa.jajce.pokret otpora.krele brez žumanjce.bucka.anđa. hčsp (hrvatske časne sestre pokajnice)

Autor: rozmarina-baba   |   03.07.2010. u 0:19   |   opcije


Je, sad mu je ročkas za par dana, baš bismo mogli skupiti lovu i kupiti mu jedne za svaki mjesec u godini. Tange, naravno!

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 0:19   |   opcije


Rozi, gdje je tvoj blog o gaćama? Nis ga čitala, a samo o njemu se priča!

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 0:20   |   opcije


Pa morat ćemo to napraviti...kupit čovjeku poštene gaće, obzirom da će svu lovu potrošit na lajsnu, hahaha :D

Autor: crna_boocka   |   03.07.2010. u 0:21   |   opcije


ko mi pokjoni tange smjtni mi ja nepjijatelj..........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 0:22   |   opcije


Ajde, ajde, kjeje, pa mojaš biti u tjendu!

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 0:23   |   opcije


sve koje dobim..pokjonit ću tebi...ij da ih ti ispjobaš???????????

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 0:24   |   opcije


Kaj misliš kjeje, da ja ima tak vejiku jit ko ti?

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 0:25   |   opcije


ja imam jiticu maju......a i napjed baš nism nekaj obdajen.....mjcina od 6 cm..stajno je umojan.........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 0:27   |   opcije


Ja misjim da moj bježujčić stjši majo više od 6 cm. Hm. Ništa, buš dobij smokvin jist! Idem knjavati, jaka vam noć :-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 0:29   |   opcije


Noć :)

Autor: crna_boocka   |   03.07.2010. u 0:29   |   opcije


jaku noć..........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 0:30   |   opcije


lol :)

Autor: TeeJay   |   03.07.2010. u 0:34   |   opcije


a ja sad idem slike pretakat :), laku noć ;)

Autor: TeeJay   |   03.07.2010. u 0:36   |   opcije


pazi kak ih pjetačeš?????nemoj da budu mutne........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 0:37   |   opcije


zato i jesi sama u krevetu...u nedostatku napuštenih majmuna koji se nisu prali godinama....

Autor: comodor   |   03.07.2010. u 3:54   |   opcije


Dodaj komentar