PA NEMREŠ MI ZMAZAN U KREVET, MAJMUNE JEDAN!
03.07.2010. u 0:11 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
a u pizdu matejinu a ja se samo pjolufto............
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 0:13 | opcije
Hahaha, ne izgleda baš presretno zato kaj će konačno biti okupan :)
Autor: crna_boocka | 03.07.2010. u 0:13 | opcije
Kjeje, uz juftanje samo fotelja!
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 0:14 | opcije
ovaj sto ga pere isti ja, bar po kosi
Autor: Obdaren_Mozgom | 03.07.2010. u 0:15 | opcije
Pa viš kak ga riba, jesemti, treba to izdržat!
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 0:15 | opcije
Kaj, proširio ti se mozak i na vanjske manifestacije? :-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 0:16 | opcije
majku mu.........neko mi je ukjaj jedne jedine gaće,,,,,,,,,a čuvam ih 6 godina.......znam ih bije su beje kad sam ih kupij.......a sad su višebojne......ujovit ču jopova..........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 0:16 | opcije
bar mi se ima sto sirit
Autor: Obdaren_Mozgom | 03.07.2010. u 0:17 | opcije
Jadan kjeje..ostao bez gaća. Mojat ćemo ti kupit koje tange :D
Autor: crna_boocka | 03.07.2010. u 0:18 | opcije
A da nije evakuacija, Obdareni? ;-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 0:19 | opcije
pa u sušilicu.
samo da se odjavim.
satelit velka rit.
brmbrm fiju (šifrirana poruka-cvenk.zvenk.tonk.afrika.džungla kefa.jajce.pokret otpora.krele brez žumanjce.bucka.anđa. hčsp (hrvatske časne sestre pokajnice)
Autor: rozmarina-baba | 03.07.2010. u 0:19 | opcije
Je, sad mu je ročkas za par dana, baš bismo mogli skupiti lovu i kupiti mu jedne za svaki mjesec u godini. Tange, naravno!
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 0:19 | opcije
Rozi, gdje je tvoj blog o gaćama? Nis ga čitala, a samo o njemu se priča!
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 0:20 | opcije
Pa morat ćemo to napraviti...kupit čovjeku poštene gaće, obzirom da će svu lovu potrošit na lajsnu, hahaha :D
Autor: crna_boocka | 03.07.2010. u 0:21 | opcije
ko mi pokjoni tange smjtni mi ja nepjijatelj..........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 0:22 | opcije
Ajde, ajde, kjeje, pa mojaš biti u tjendu!
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 0:23 | opcije
sve koje dobim..pokjonit ću tebi...ij da ih ti ispjobaš???????????
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 0:24 | opcije
Kaj misliš kjeje, da ja ima tak vejiku jit ko ti?
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 0:25 | opcije
ja imam jiticu maju......a i napjed baš nism nekaj obdajen.....mjcina od 6 cm..stajno je umojan.........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 0:27 | opcije
Ja misjim da moj bježujčić stjši majo više od 6 cm. Hm. Ništa, buš dobij smokvin jist! Idem knjavati, jaka vam noć :-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 0:29 | opcije
Noć :)
Autor: crna_boocka | 03.07.2010. u 0:29 | opcije
jaku noć..........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 0:30 | opcije
lol :)
Autor: TeeJay | 03.07.2010. u 0:34 | opcije
a ja sad idem slike pretakat :), laku noć ;)
Autor: TeeJay | 03.07.2010. u 0:36 | opcije
pazi kak ih pjetačeš?????nemoj da budu mutne........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 0:37 | opcije
zato i jesi sama u krevetu...u nedostatku napuštenih majmuna koji se nisu prali godinama....
Autor: comodor | 03.07.2010. u 3:54 | opcije