Baš je sebičan...mogao je i njoj dati komadičak..!!
Autor: goto | 03.07.2010. u 8:24 | opcije
vegi ?
Autor: comodor | 03.07.2010. u 8:28 | opcije
Ma nije sebičan, on samo prvi proba, tak da bude siguran da ona dobije fino :-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 8:32 | opcije
eh, što ti je životinjska zajednica! ak treba i poginut će zbog...nje? mislim, ak je otrovno!
Autor: menibezmene | 03.07.2010. u 8:41 | opcije
he he.. dugoročno.. tipujem na nju... naglašenom inferiornošću, dokazuje, superiornost :)
Autor: mmmmmm_da | 03.07.2010. u 8:50 | opcije
Ma to ti je muška lukavost - njima je kvantiteta i tak uvijek važnija od kvalitete; pa dok cura dobije svoj slatki zalogajčić, on se već dobro nabokao :-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 8:51 | opcije
na kraju balade, uvijek ostaje.. ona... sama.. i.. vitka...;D(bolje zvuči nego- vitka... i, saaamaaaa...;)
Autor: mmmmmm_da | 03.07.2010. u 8:56 | opcije
Zakaj bi ostala sama? Pa hrgan se nahrga i zalegne, a ona se osladi. Ili skupa malo zavrte kolut da ostanu u formi :-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 9:02 | opcije
aaa... uvodiš i kolut u igru?!.. ništa od moje sklonosti, tragičnom.;).. ja sve nekako zamišljam, da ga bude urokao kolesterol..:/.. ova jagoda je samo šminka, za fotkanje..
Autor: mmmmmm_da | 03.07.2010. u 9:06 | opcije
Pa znaš i sama da parovi koji opstaju imaju neku zajedničku zanimaciju; ili im ne smeta što se stalno vrte u krug. Dakle - kolut! ;-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 9:12 | opcije
ko što i vlasnici pasa i psi, počnu sličiti...:)..ahm.. ja- rotvajlerka..?!.. majkemi, ako si ne nabavim, mačku..
Autor: mmmmmm_da | 03.07.2010. u 9:15 | opcije
Isto vrijedi i za mačke, vjeruj mi - ja, moja mačka i moj pas - pljunuti! Čupavi mazni grintavci :-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 9:21 | opcije
he he.. i, kaj sad..? tigar? gepard?? štrik, oko vrata?
Autor: mmmmmm_da | 03.07.2010. u 9:24 | opcije
Jock. Dvonožac. I taj bu vremenom poprimio sličnosti :-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 9:28 | opcije
hehehehe... već ga zamišljam, kako pofarban u semafor crveno, opsesivno obrezuje ruže..:D.. jel živzdrav, onaj frend, koji voli sjest na svoje dlanove, kad ga puca agresiva??.. bolje je netko, ko u startu sliči..:)
Autor: mmmmmm_da | 03.07.2010. u 9:33 | opcije
Živ, zdrav i oženjen :-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 9:45 | opcije
jašta, da je.. ekskluzivni proizvodi, prvi planu sa police.. :)..baš bih voljela, da mu je dobro i da je sretan..
Autor: mmmmmm_da | 03.07.2010. u 9:52 | opcije
Mislim da je. Zanimljiv je on, toliko ga je strah povjerovati da je sretan da stalno grinta... A i žena mu je ista. Non-stop su po doktorima, samo da čuju ono "Sve je u redu". Kad gledam njih, vidim jednu varijantu sebe, i tak, ponekad mi je žao što nisam ta, a ponekad mi lakne... Jer sam mogla biti ta. Znaš zašto nisam? Oduvijek mi je bio previsok! Bolio me vrat dok sam ga gledala u oči. Žena mu je visoka točno koliko treba da ga vidi bez istezanja :-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 9:58 | opcije
he he.. previsok? PREVISOK??!.. nedostupni, uvijek proglase druge, nedostupnima...;D.. ajd, fino... našli ljudi svoj kolut, pa vrte.. tako... fiii-noooo.....:)
Autor: mmmmmm_da | 03.07.2010. u 10:03 | opcije
Ja - nedostupna??? Ma kakvi! Nego lijena, čovječe! Ne da ti se meni niš vrtiti stalno u krug, od orbitreka nadalje ;-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 10:16 | opcije
:)... godinama već imam u planu, nabaviti kokoš i nacrtati krug, oko nje.. baš da provjerim, jel istina.. bemti.. gadno je kad svi vide tvoj krug, a tebe(mene) pucaju 'daljine'...
Autor: mmmmmm_da | 03.07.2010. u 10:25 | opcije
Ček, ček: nije isto vrtiti SE u krug i vrtiti NEŠTO u krug!
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 11:14 | opcije