JEL' ZRELA?

03.07.2010. u 8:02   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Baš je sebičan...mogao je i njoj dati komadičak..!!

Autor: goto   |   03.07.2010. u 8:24   |   opcije


vegi ?

Autor: comodor   |   03.07.2010. u 8:28   |   opcije


Ma nije sebičan, on samo prvi proba, tak da bude siguran da ona dobije fino :-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 8:32   |   opcije


eh, što ti je životinjska zajednica! ak treba i poginut će zbog...nje? mislim, ak je otrovno!

Autor: menibezmene   |   03.07.2010. u 8:41   |   opcije


he he.. dugoročno.. tipujem na nju... naglašenom inferiornošću, dokazuje, superiornost :)

Autor: mmmmmm_da   |   03.07.2010. u 8:50   |   opcije


Ma to ti je muška lukavost - njima je kvantiteta i tak uvijek važnija od kvalitete; pa dok cura dobije svoj slatki zalogajčić, on se već dobro nabokao :-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 8:51   |   opcije


na kraju balade, uvijek ostaje.. ona... sama.. i.. vitka...;D(bolje zvuči nego- vitka... i, saaamaaaa...;)

Autor: mmmmmm_da   |   03.07.2010. u 8:56   |   opcije


Zakaj bi ostala sama? Pa hrgan se nahrga i zalegne, a ona se osladi. Ili skupa malo zavrte kolut da ostanu u formi :-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 9:02   |   opcije


aaa... uvodiš i kolut u igru?!.. ništa od moje sklonosti, tragičnom.;).. ja sve nekako zamišljam, da ga bude urokao kolesterol..:/.. ova jagoda je samo šminka, za fotkanje..

Autor: mmmmmm_da   |   03.07.2010. u 9:06   |   opcije


Pa znaš i sama da parovi koji opstaju imaju neku zajedničku zanimaciju; ili im ne smeta što se stalno vrte u krug. Dakle - kolut! ;-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 9:12   |   opcije


ko što i vlasnici pasa i psi, počnu sličiti...:)..ahm.. ja- rotvajlerka..?!.. majkemi, ako si ne nabavim, mačku..

Autor: mmmmmm_da   |   03.07.2010. u 9:15   |   opcije


Isto vrijedi i za mačke, vjeruj mi - ja, moja mačka i moj pas - pljunuti! Čupavi mazni grintavci :-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 9:21   |   opcije


he he.. i, kaj sad..? tigar? gepard?? štrik, oko vrata?

Autor: mmmmmm_da   |   03.07.2010. u 9:24   |   opcije


Jock. Dvonožac. I taj bu vremenom poprimio sličnosti :-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 9:28   |   opcije


hehehehe... već ga zamišljam, kako pofarban u semafor crveno, opsesivno obrezuje ruže..:D.. jel živzdrav, onaj frend, koji voli sjest na svoje dlanove, kad ga puca agresiva??.. bolje je netko, ko u startu sliči..:)

Autor: mmmmmm_da   |   03.07.2010. u 9:33   |   opcije


Živ, zdrav i oženjen :-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 9:45   |   opcije


jašta, da je.. ekskluzivni proizvodi, prvi planu sa police.. :)..baš bih voljela, da mu je dobro i da je sretan..

Autor: mmmmmm_da   |   03.07.2010. u 9:52   |   opcije


Mislim da je. Zanimljiv je on, toliko ga je strah povjerovati da je sretan da stalno grinta... A i žena mu je ista. Non-stop su po doktorima, samo da čuju ono "Sve je u redu". Kad gledam njih, vidim jednu varijantu sebe, i tak, ponekad mi je žao što nisam ta, a ponekad mi lakne... Jer sam mogla biti ta. Znaš zašto nisam? Oduvijek mi je bio previsok! Bolio me vrat dok sam ga gledala u oči. Žena mu je visoka točno koliko treba da ga vidi bez istezanja :-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 9:58   |   opcije


he he.. previsok? PREVISOK??!.. nedostupni, uvijek proglase druge, nedostupnima...;D.. ajd, fino... našli ljudi svoj kolut, pa vrte.. tako... fiii-noooo.....:)

Autor: mmmmmm_da   |   03.07.2010. u 10:03   |   opcije


Ja - nedostupna??? Ma kakvi! Nego lijena, čovječe! Ne da ti se meni niš vrtiti stalno u krug, od orbitreka nadalje ;-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 10:16   |   opcije


:)... godinama već imam u planu, nabaviti kokoš i nacrtati krug, oko nje.. baš da provjerim, jel istina.. bemti.. gadno je kad svi vide tvoj krug, a tebe(mene) pucaju 'daljine'...

Autor: mmmmmm_da   |   03.07.2010. u 10:25   |   opcije


Ček, ček: nije isto vrtiti SE u krug i vrtiti NEŠTO u krug!

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 11:14   |   opcije


Dodaj komentar