kaj sam zgodan...............
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:13 | opcije
Bravo Vega :)), :)*
Autor: TeeJay | 03.07.2010. u 23:13 | opcije
Hahahahahaha!
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:15 | opcije
kaj kjele ima pokvajene zube kaj ih nesmemo videti
Autor: 0106954 | 03.07.2010. u 23:15 | opcije
pljuc
Autor: JedanDobar | 03.07.2010. u 23:15 | opcije
Dobro veli kokoš, nema ljepšeg prizora nego muškarac na koljenima! I još se klanja! :-))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:15 | opcije
voliš bucke, a? ;-}
Autor: adminisrator | 03.07.2010. u 23:16 | opcije
večer .. kaj je zgubil leću?
Autor: ANGELVER | 03.07.2010. u 23:16 | opcije
a zakaj meni nitko nikad nije rekao da je kjeje tak super-truper-dobar komad?! mislim cure, opće niste fer!!!
Autor: necu-na-kavu | 03.07.2010. u 23:17 | opcije
koje bucke obe su taman kak tjeba.......i voje kjelea........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:17 | opcije
Bok, Angie! Joooj, to ti je duga priča, a TeeJay ju je već lijepo ispričao jutros... Ovo je samo slikovna repriza.
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:18 | opcije
Odlična fotka:)
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:18 | opcije
angelvej,,,,,,niš nisam izgubij nek sam mojao dati stjučno mišljenje o stanju stvaji ispod suknji...........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:19 | opcije
A jebga kad ti nećeš na kavu, onda te nismo ni zvali! ;-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:19 | opcije
OK, moj novi nick je: HOĆU-NA-KAVU-I-BTW-IMAM-DOBRE-NOGE:)
Autor: necu-na-kavu | 03.07.2010. u 23:20 | opcije
pojako cuje,,,,,,ja sam kjonićno umojan..a i ova moja mjcina od 6 cm mi sjuži samo za pišanje i k tome mojam u ženski wc da si sjednem...........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:21 | opcije
kaj ti vrijede dobre noge ak imaš gadnu facu ;-}
Autor: adminisrator | 03.07.2010. u 23:21 | opcije
i hoćeš reči..da ove dvije..damice..nemaju..ha?
Autor: pa_huljica | 03.07.2010. u 23:21 | opcije
dragi admine, ne brini, ne buš vidio ni jedno ni drugo nikad.
Autor: necu-na-kavu | 03.07.2010. u 23:22 | opcije
Jako za mjcinu, vidimo mi da su ti juke jake ;-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:22 | opcije
sva sreća da nebum :-D
Autor: adminisrator | 03.07.2010. u 23:23 | opcije
imaju baš onak kak tjeba,,,,,,,,inaće nebi kjele podvijivo.........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:24 | opcije
Ovo je dvostruko dobro za njega.Podvijuje i lakše pjducka.
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:24 | opcije
ma joj...Isse...kak ste neprijateljski raspoloženi...bolje da šutim.
Autor: necu-na-kavu | 03.07.2010. u 23:24 | opcije
Pjdež nismo ujovili!
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:25 | opcije
Neću, samo ti odjeni suknjičak i nemaš brige! :-)))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:25 | opcije
a sad sam skužila .. hihihi.. dobjo
Autor: ANGELVER | 03.07.2010. u 23:25 | opcije
imaju jepe noge cice taman kojko im tjeba.....i jepo su noge idepijijaje........ostajo maštajte a kjele vidio......
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:26 | opcije
i bolje da šutiš jer ti smjdi iz usta :-D
Autor: adminisrator | 03.07.2010. u 23:26 | opcije
Vega...poznate su mi obadvije, no nisam taj koji kleći..!!
Autor: goto | 03.07.2010. u 23:27 | opcije
Tu još ne pjducka.Noga nije dignuta:)
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:28 | opcije
ti admisjatoj b udi fin sa damama inaće će komentaji tvoje moždane majenkosti biti izbjisani..........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:28 | opcije
Ne bi bilo loše da izbrišeš originalnu sliku :)
Autor: forsaken | 03.07.2010. u 23:28 | opcije
Svejedno...slatka fotka za popizdit:)
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:29 | opcije
kjeje, samo provjeravam, jel ti crtaš za Marvel? ;-}
Autor: adminisrator | 03.07.2010. u 23:29 | opcije
ma ti si vega okej, al fkt ne kužim ovakvo vrijeđanje od strane ljudi koji nemaju pojma koga vrijeđaju. stavila si funny photo, čovjek se malo hoće zekat s tim, al izgubi svaki gušt nakon komentara na svoj račun. fuj i sram vas bilo, šupci!
Autor: necu-na-kavu | 03.07.2010. u 23:29 | opcije
nićći,,,,,,,,,zveknul sam na pajkijajištu kad sam išaj pjema njima......čovjeku iza moje guze i objve su otpaje,,,,,,,,,,misjim da ga od danas zovu kojak,,,,,,,,
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:29 | opcije
kjele ima masnu kosu
Autor: 0106954 | 03.07.2010. u 23:30 | opcije
:)
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:31 | opcije
hehe, uvijek se nađe netko uvrijeđen... patetično :-P
Autor: adminisrator | 03.07.2010. u 23:31 | opcije
Hehehe...a gle ovih ljubomornjakovića?!
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:31 | opcije
Sad će početi: nema ovo, ima ono...ajme.
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:32 | opcije
da si videj ono kaj sam ja videj i ti bi bij masan???????
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:33 | opcije
Uf, NNK, kaj si zabjijala!? Umjesto da pogađaš gdje je tjaženi ključ od mečke... A nije na podu! :D
Autor: BrightSideOfLife | 03.07.2010. u 23:34 | opcije
Jal, zavist, zloba, zloća... A nama baš lijepo! Osobito kjeletu :-)))))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:34 | opcije
Svaka čast na objavi slike s druženja. Osobno ne poznam nikoga, al super je vidjeti da virtualna druženja ponekad prelaze u realni svijet. Zlobni komentari? Čisti, nepatvoreni 'rvatski jal.
Autor: shpitva | 03.07.2010. u 23:35 | opcije
nije to masna kosa...to je onaj fini talijanski briljantin.. :))
Autor: pa_huljica | 03.07.2010. u 23:35 | opcije
Dok ga ne ukoči od podvijivanja.Pitat će starost..bla, bla.Trebao bi imati štitnike za koljena i bubrege.
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:36 | opcije
da da, nema frke, JA sam zabrijala. mislim da bi normalni ljudi trebali reagirati na ovakve pokušaje vrijeđanja jer je to u najmanju ruku nepristojno. ali samo vi ljudi uživajte:)
Autor: necu-na-kavu | 03.07.2010. u 23:37 | opcije
nije rvacki jal, nego već i sam nadimak neću-na-kavu ukazuje na problem ;-}
Autor: adminisrator | 03.07.2010. u 23:37 | opcije
opet ja niš ne kužim zakaj se ljudi srde?? baš je dobra fotka i baš ddobro kaj se ljudi druže.. kaj got :)
Autor: ANGELVER | 03.07.2010. u 23:37 | opcije
Još je kjele mlad, dok mu oslabe koljena, i nama će noge odlakaviti ;-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:37 | opcije
nije ni čudo da je iskrica ošla u kurac kad ljudi ne shvaćaju zajebanciju i uzvrate istom mjerom, nego se uvrijede... kao što rekoh, patetično :-P
Autor: adminisrator | 03.07.2010. u 23:38 | opcije
kjuć od mečke je bij u đepu....a ti nićći..ne kužiš da sam to bij umojan?
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:38 | opcije
Računam da nem neće samo dlake rasti... :D
Autor: BrightSideOfLife | 03.07.2010. u 23:39 | opcije
mislim da je sharon stone goli kujac za vas:)
Autor: shala-mala | 03.07.2010. u 23:40 | opcije
Svejedno.Bubrege treba čuvati.
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:40 | opcije
admine zlato, tak se 'zajebavaj' s mamom.
Autor: necu-na-kavu | 03.07.2010. u 23:40 | opcije
gjete judi pa nema niš jepše nego se ovak podjužit i zezancija.............samo mojaš biti skjoz nojmajan,,,,,,,,i mojaš se ukjopit.........evo ak su mene kjetena pjihvatiji kak nebi i nekog nojmajnog?
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:40 | opcije
hoću, hvala :-D
Autor: adminisrator | 03.07.2010. u 23:41 | opcije
bjight ne bjini.......bumo se potjudiji da sve najaste....pjvo te podućim pokej........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:41 | opcije
Brightice, što vremenom ne naraste bar se istegne, pa opet dobro ;-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:41 | opcije
e moj kjele, nis ti nisi videl u tome je stos hahahahhahaha
Autor: 0106954 | 03.07.2010. u 23:42 | opcije
Ak se imaj kaj istegnut...
Autor: BrightSideOfLife | 03.07.2010. u 23:43 | opcije
ženske iskrice prije dolaska na druženje obvezatno rade depilaciju... noge, pazuha i brazilku... to se zna :))))
Autor: TeeJay | 03.07.2010. u 23:44 | opcije
Ne izazivajte!Uskoro bi se mogle pojaviti fotke istegnutih smajlića:)
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:44 | opcije
0106..., ovo ti je tek početak traženja ključa! ;)
Autor: BrightSideOfLife | 03.07.2010. u 23:44 | opcije
bjojati,,,samo ti uživaj i smij se.....kjele je na sjici a ti si u sobici..........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:45 | opcije
Je pa da, o rudarenju se ne priča...
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:45 | opcije
Usput...zgodna obuća curke:)
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:45 | opcije
je tak je Tee Jay, ali muske iskre ni cetkicu za zube ne upotrebe a kamoli da zubara posete
Autor: 0106954 | 03.07.2010. u 23:46 | opcije
I haljinice.
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:46 | opcije
Hahaha!Kako smo jalni!
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:47 | opcije
brojata je dosla malo pre sa zurich festa hahahah..i vidla naj vatromet i vatrene decke
Autor: 0106954 | 03.07.2010. u 23:47 | opcije
Je, pa kaj misliš, nicci, da je kjeleta lako bacit na koljena? ;-))
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:48 | opcije
Nikad nisam kužila nickove koji mogu biti PIN.
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:48 | opcije
0106954... nije valjda da imaš baš tak jako loša iskričava iskustva :), jer to puno govori i o tebi :))
Autor: TeeJay | 03.07.2010. u 23:48 | opcije
Nicci, dobrodošla sljedeći put! ;)
Autor: BrightSideOfLife | 03.07.2010. u 23:48 | opcije
A dobro, ako bu nekom bilo lakše, ja sam te večeri dobila prišt na riti. Eto!
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:49 | opcije
Na satu je imao kameru!
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:49 | opcije
jebaja ti vatjene dečke????vidiš ovu judinu na sjici to ti je kjele umojni....
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:50 | opcije
Hvala:)
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:50 | opcije
nemam iskustva, nisam srela takve sa kojima bi stekla iskustva..tek dan i adio
Autor: 0106954 | 03.07.2010. u 23:51 | opcije
A gle...s leđa te ne pjepoznajem:)
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:51 | opcije
A fakat, izgleda da dobar dio blogera misli kako se Iskrica svodi na blogersko podjebavanje. Ama ljudi, priberite se: ovdje se ljudi ZAISTA susreću, upoznaju, druže, ljube, seksaju, žene, imaju djecu. ZA ISTAČ!!! Iskrica FUNKCIONIRA, unatoč tome što neki njeni članovi ne funkcioniraju.
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:52 | opcije
vega, kak su te to razgibavali kaj si prist dobila, pa ni vrag da si celu noc presedela
Autor: 0106954 | 03.07.2010. u 23:53 | opcije
tak je Vega :))
Autor: ANGELVER | 03.07.2010. u 23:53 | opcije
Nego, kaj su ove dvije u horoskopu?
Autor: BrightSideOfLife | 03.07.2010. u 23:53 | opcije
01069... tak sam si nekaj i mislio da šrotaš bez veze, kao i svaka kokoš :))
Autor: TeeJay | 03.07.2010. u 23:53 | opcije
nis ja ne srotam, sam' odma sve vidim cim malo zinu
Autor: 0106954 | 03.07.2010. u 23:55 | opcije
Bright* ... ne znam kaj su ove dvije curke po horoskopu, ali znam da su prave, čim su se pojavile u tak seksi haljinicama :)), :)*
Autor: TeeJay | 03.07.2010. u 23:55 | opcije
gje ....pjvo nije čudo da ste tak zjobni jej nemate pojma kako je ugodno sjedit sa judima poput sebe,,,,,,,puno smjeha priće i zezancije..........pa vam kjivo......aj nema veze ionak nikad nećete tak nakj moć doživjet,,,,,iduće je joštijada-..........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:56 | opcije
Kaj se prištevi dobiju od sjedenja? A ja mislila od hormona.
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:56 | opcije
TJ, jedna je PETEROSTRUKA JARICA!!!
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:57 | opcije
majko milena...ovo stvarno nije trebalo na blog
Autor: Ira555 | 03.07.2010. u 23:57 | opcije
pa dobro, kužim jarica... ali zakaj peterostruka? :))
Autor: TeeJay | 03.07.2010. u 23:58 | opcije
tee jey ti si jako star kad su ti ovo sexi haljinice hahahaahhaha
Autor: 0106954 | 03.07.2010. u 23:58 | opcije
Peterostruka?Znak, podznak, nadznak, doznak i odznak?
Autor: nicci | 03.07.2010. u 23:58 | opcije
Još ne kužim točno, ali jedna ekspertica (pozadinka u hlačama, najmanji smajlić) joj je baš te večeri uručila opsežan izvještaj po kojem joj je sve u jarcu, a ispada da je to nekaj jako egzotično!
Autor: vegavega8 | 03.07.2010. u 23:59 | opcije
01 i ostatak bjojeva...da ti nisi možda majo pjeveć fjustjijana...posjat ču ti ja paj nickova s kojima bi se mogja podjužit..........
Autor: kjeten | 03.07.2010. u 23:59 | opcije
kako god ti veliš, ali te su haljinice meni ipak jako seksi, a još više ove drage djevojke koje ih nose :))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:00 | opcije
sve u svemu, ova u bjelim sandalicama je jako debela, a ova druga je tak mrsava ko da je anoreksicna...idem sad spat..bok puuuuce, bok decki
Autor: 0106954 | 04.07.2010. u 0:00 | opcije
A znate li vi koji rak sljedećeg tjedna ima rođendan? Ha, da vas čujem!
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:00 | opcije
"Ova je debeja, ova je mjšava...a ja sam nadjkana":)
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:01 | opcije
Joj, brojčanik zlobni i zavidni... Možda buš i ti jednog dana našla nekoga kome budeš zgodna baš takva kakva jesi :-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:02 | opcije
Kjele?
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:02 | opcije
isuse, zbljuv još jednom, pa ko bi to prangijao ????
Autor: Ira555 | 04.07.2010. u 0:02 | opcije
@nicci: :-))))))))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:02 | opcije
o15342 kojko već imaš b jojeva,,,,,,oba dve su taman a ti ovako skjivena iza ekjana pošalji koju fotku da te kjele ocjeni......stjučno,,to su mi dve djage osobe i sad odjebi s ovog bjoga na one fjustjijajuće.......odjeb...
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:03 | opcije
Aha. Na ročkas smijemo samo u minicama ;-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:03 | opcije
Vega, Baba??
Autor: BrightSideOfLife | 04.07.2010. u 0:04 | opcije
Joštiljada u minjacima?:)
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:04 | opcije
Zar i Baba i Kjeje??
Autor: BrightSideOfLife | 04.07.2010. u 0:04 | opcije
jecite djage moje kaj vas mući.....a ti ira555 majo jakše s tim zbljuv jel bi posje mogjo biti pjojev......a imaš bjeje hjaće?
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:05 | opcije
kažem žuuuuuto.
Autor: shala-mala | 04.07.2010. u 0:05 | opcije
Zar je i baba račica? Viš, viš, nisam znala! Ufffff, to će biti LUDILO!!! Stavit ćemo fotke preko cijele naslovnice bloga! :-))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:06 | opcije
eeeeeeee :) ... drugi put fakat, hoćemo minice :))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:07 | opcije
Je, je. Baba je znakom i podznakom točno obrnuto od ove anoreksične. :D
Autor: BrightSideOfLife | 04.07.2010. u 0:07 | opcije
Kako je ovo odvratan tip, vidi mu se po kosi.
Autor: dobrakokruh | 04.07.2010. u 0:07 | opcije
Ak se mene pita...fotke treba stavit na mjesto Laure Fortgang.Forever:)
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:07 | opcije
stari moj...ak je ovo stvarna fotka...iskreno te žalim na kaj si ti spao...ove babe mogu biti eventualno simpatične kao osobe, ali brate mili pa na kaj to liči ???
Autor: Ira555 | 04.07.2010. u 0:07 | opcije
Neka kjele pjvo jaskjči onu svoju šikaju oko joštija, da nam jaznojazni bupci ne ulaze pod suknjice!
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:08 | opcije
Gata iz kose?
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:08 | opcije
djagi moji mojat čemo djugi tjedan dobjo pjosjavit...........
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:08 | opcije
Koji dobar nick - buđavlebac! :-))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:08 | opcije
Nikad čula za taj način gatanja.
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:09 | opcije
laku noć ekipica .. slatko snivajte
Autor: ANGELVER | 04.07.2010. u 0:09 | opcije
Kjele, najbolje da odmah sutra odeš pokosit oko kleti, da ne zaboraviš kroz tjedan :))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:10 | opcije
Noć Ang.
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:10 | opcije
Bok, Angie, i ti isto. I javi se kad si u ovim krajevima, da ispijemo poneko :-)))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:11 | opcije
dobja kao kjuh a tek da mi vidiš kosu oko......stvajno odvjatno....nek si ti meni pozgodna.....ira 555 mojaš shvatit da jepota nije izvana iako su one sve jepe...........bitna je dobjota i ono nekaj kaj imaju a mnogima toga faji........
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:11 | opcije
Znaš kaj, TJ, mene je sve strah da ćemo mi morati kosom do roštilja!
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:11 | opcije
Ili bar srpom. Ali bez čekića.
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:12 | opcije
Je l Ira555 dečkić il curica?
Autor: BrightSideOfLife | 04.07.2010. u 0:13 | opcije
Gledaj Vega... imam ja flaksericu i od tog bi drača oko Kjeletove kleti na brzaka ostala samo povijest :), ali onda mi u autu ne bi bilo dost mjesta za jednu meni jako dragu iskricu :)
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:14 | opcije
Vjerojatno curica:)
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:14 | opcije
pa imam 10 dana foje,,,,,,,,,b it če sve spjemno,,,,,,,,,,,,,samo mojim bez suknje nema pjistupa,,,,,,,,,,,,to je navjh bjega pa nek se majo pjoluftaju.......
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:15 | opcije
Mislim da kjele negdje ima i kamijon, TJ ;-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:15 | opcije
teeyaj pjiznaj koja je? a mene si odao da sam jednu poveo? pjiznaj!!!!
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:16 | opcije
Vjetrić piri a naš kjele viri... Zumba, zumba!
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:16 | opcije
baš ste zgodne...:))))
Autor: prije_kise | 04.07.2010. u 0:16 | opcije
ima kjeje i bus......ne bjini.........jedino ak se nažvegjam ko bu nas doma vozij?
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:17 | opcije
imam ja mjesta ...gore
Autor: uzet-cu-te-na-oblaku | 04.07.2010. u 0:17 | opcije
Pa dobro gdje si ti prijekišna? :)), :)*
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:17 | opcije
eh..krenula ja prema vama...al naletila na drugu birtiju ...:((..drugi put držim pravac, bez skretanja :)
Autor: prije_kise | 04.07.2010. u 0:18 | opcije
Dress Code ti je jasan, jel tak? Još se moramo oko tangi dogovoriti, mislim, onih za kjeleta.
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:19 | opcije
ko mi kupi tange smjtni mi je nepjijatej............
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:20 | opcije
jel sad vidiš prijekišna kaj si propustila... sad bi i ti bila zvijezda večeri :))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:21 | opcije
Daj ne pizdi.Tange su zdrave za muškarce.Jajčeka se mogu luftati.
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:22 | opcije
krelac, jesi ti kontrolor u ZET-u ? he he he he, lončići, lončići tra la la la aaa
Autor: Ira555 | 04.07.2010. u 0:22 | opcije
fotka je zakon !!!...:)))
a zabave i smijeha kao i uvijek, vidim nije falilo :)))
Autor: prije_kise | 04.07.2010. u 0:23 | opcije
Tange su za Tajijane, je j tak, Kjeje? A mi bumo nabaviji pumpejice s podebjanim pjednjim djejom, za mjcinu...
Autor: BrightSideOfLife | 04.07.2010. u 0:24 | opcije
ira555 kjelac ti je jedna vjsta sjobodnog umjetnika......majo umojnog aj sjobodnog..........!i poželjnog baj tako veje.......
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:24 | opcije
Pa da, imaš onu špagicu da lakše igjaš klik-klak ;-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:24 | opcije
nicci... sad ti je valjda jasno da ako dolaziš, moraš imat tange :), okay, možeš doći i bez njih :))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:24 | opcije
NEČU TANGE..............!
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:25 | opcije
Ja sam ti furt u tangama.Tako nemam brige da će mi gaćke upadat' u guzicu:)
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:26 | opcije
Speedo gaćice? Uske? Za onda kad budemo išli na kupanje?
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:26 | opcije
TI BUDI U ČEM HOČEŠ kjele neće nikad više tange......imam pjobjema onda s mjcinom.....bude ga sjam pa se sav upišam jej ga nemjem nać!
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:28 | opcije
ira+PIN...ne kakaj.
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:28 | opcije
Nikad više?Hahahahaha!
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:29 | opcije
Ira555, ti boljih komada još u životu nisi vidio/la :), a niti podvirivao/la kao Kjele :)) ... a volio/la bi :))))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:29 | opcije
pa ja misjim ira 555 da bi ti jado s tim "KJAMPOVIMA" samo nažajost nema mjesta....a o papćini možemo pjičat.....
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:30 | opcije
I-mpotentan, R-ahitičan, A-utističan... 5 puta.
Autor: BrightSideOfLife | 04.07.2010. u 0:31 | opcije
Odi ti, irek-nedirek, tam u svoju špajzu po neko strašilo, znamo mi na kakve si se naviknul. A to kaj se s nekim komentarom uguraš među nas ne znači niš. Jerbo si ti jedan beznačajni mizernik, jel'tak, ti to najbolje sam znaš. A Mato - Mato, jebote! - Mato ima Iskricu. I FUNKCIONIRA MU. I tri milijuna kuna prometa godišnje, cca, piše na internetu.
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:31 | opcije
ja vas ne jazumem.......zakaj vam smeta ak se ljudi djuže i zabavljaju....kaj ste vi sim došji se svadit??? nacjtajte si točkicu na zidu pa se z njom svadite a odavde jazjaz......
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:32 | opcije
Samo da velim ovima kaj ne znaju... s ovak dobrim komadima bih sigurno mogao i cijeli vikend bit zajedno :))))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:34 | opcije
Hehehe...kak je TJ simpa.On je sigurno fotkao.
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:35 | opcije
Jebagaled, koga god znam s Iskrice i iz RL, svatko, ama baš svatko tko je ovdje izdržao bar tjedan dana uspio si je nešto lijepo naći na Iskrici: neki društvo, neki ljubavnike, neki ljubavi... Ali uvijek su najglasniji ovi jalni jalovci. Pa da, oni i nemaju kaj drugo delati nego laprdati.
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:35 | opcije
e moj mato ..........sad sam tek shvatio da sam te dobjo pjocjenij.....ona piva kaj si me zvaj.....nagujaj si ju u guzicu...i dobjo potegni.........stvajno si GJUP KO STUP.......
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:36 | opcije
vidim samo da sam puno toga propustila. a i misli su mi još u današnjem prangijanju bb. Ciner
Autor: Ira555 | 04.07.2010. u 0:39 | opcije
Tri milijuna kuna, lalalala! Mati, Mati, lalalala! A nama zabava, ahahaha! :-)))))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:39 | opcije
nicci :), siguran sam da bi i ti bila sasvim dobra meta tog (nečijeg) objektiva :) ... i ne samo objektiva :))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:39 | opcije
e pa šta onda buljiš u nas......nacjtaj si točkicu na zidu pa bulji u nju..........
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:40 | opcije
Kaže netko tko,je nick (petstoti, vjerojatno) otvorio prije par dana i dobro se sakrio iza spike "par, nula godina, 55 kila)Ira, daj ne seruckaj:)
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:40 | opcije
Ciner, jel ti vidiš ovo, a ?
Autor: Ira555 | 04.07.2010. u 0:40 | opcije
Evo, dogovorili smo se, na roštiljanje ide i jedan poznati frajer, nije bloger, ali često se ovdje spominje. Neki su ga imali prilike upoznati, ali se još ni sa kime nije zbližio. Tek toliko da znate.
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:41 | opcije
Jooj!oduvijek sam htjela biti model u Minlanlu!
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:41 | opcije
nicci, ti fino odjebi, mi jesmo par. a to što je tebi taj pojam nepoznat, to je tvoj problem.
Autor: Ira555 | 04.07.2010. u 0:42 | opcije
Eh, da, skoro zaboravih: NJEGA SE ČAK I BABA BOJI!
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:42 | opcije
hahahahahaha!
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:42 | opcije
ja znam koji???????al onda neće baba htjet ić............
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:42 | opcije
Par budala.
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:43 | opcije
Vega, onda je to sigurno neki opaki tip :). Nadam se da buš ga držala na dost jakom lancu :))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:43 | opcije
Ne treba njemu lanac, sasvim je pitom kad je dobra zabava :-)))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:44 | opcije
Naravno da će baba ići, kjele, pa sjećaš se da je nju zadnji put baš najviše volio? A i ona se malo smekšala prema njemu :-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:45 | opcije
okay Vega, vjerujem ti na riječ :))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:46 | opcije
pa ajde dođi u paju i povedi pjijatelje a ja ću doć sa nićći......pa joj pjobaj odvajit šamaj?
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:46 | opcije
bb idemo s ovog smiješnog foto bloga, imamo pametnijeg posla, ne ?
Autor: Ira555 | 04.07.2010. u 0:46 | opcije
Upsa, gle ti muževnog nekog tamo mizernog jalnog lajavca! On bi na MOJEM blogu prijetio šamarima, i to ženi! Nemoj da sad postanem vevegaga008 i da ti obrišem tu poganu gubicu!
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:47 | opcije
fjajej ide.....i ima da dobjo omasti bjk!
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:47 | opcije
:)
Autor: nicci | 04.07.2010. u 0:47 | opcije
Ajme koje ružne riječi za jednu skroz simpa sličku...ne vjerujem!
Autor: Dita25 | 04.07.2010. u 0:48 | opcije
pa naravno bb, ali ak ima ikakvih nejasnoća, nek se obrati na pvt pa eventualno u real lifeu da dobije informacije iz prve ruke.
Autor: Ira555 | 04.07.2010. u 0:48 | opcije
ira555 mato ciner jej vidiš kojku kjeje ima juku?
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:48 | opcije
:))))))))) bome kapitalka
Autor: Ira555 | 04.07.2010. u 0:51 | opcije
daj idemo odavde, rekoh...ovo je fakat izvan svih očekivanja...i najcrnijih, nek se zabavljaju
Autor: Ira555 | 04.07.2010. u 0:52 | opcije
Vega, idemo sad malo o ljubavi :), možda ovaj mrzovoljko ode nekam, već jednom, konačno :), kao da je ovaj tvoj post jedini ovdje objavljen večeras :))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:53 | opcije
Dakle, živio nama Mate Renić, osnivač i vlasnik portala Iskrica.com, koji je spojio nas vesele i dobroćudne i zatvorio u podnošljivo ludilo sve one druge! Jaka vam noć, junaci i junakinje! :-))))))))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:53 | opcije
tyay..........nisi pjiznao koju češ ti vozit.....misjim da znam koja je.
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:54 | opcije
TJ, moram šaponju prošetati, tako da nemrem sudjelovati, ali vi samo dajte, dapače :-)))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 0:54 | opcije
Vega onda niš, mislim da se onda ipak vidimo online tek ujutro :) ... enjoy ;), :)*
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:56 | opcije
Kjele :), ne znam ni ja još za sad jer niš nije dogovoreno... to si ja samo tak maštam :))
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:57 | opcije
laka noć svima ;)
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 0:58 | opcije
odoh i ja..........jepo vas pozdjavjam sve dobje jude...........a i ove zjočeste.......došji buju oni k sebi aj tjeba vjemena..........jaku noć......
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 0:58 | opcije
e ,sad ja mogu pisat.
Autor: shala-mala | 04.07.2010. u 0:59 | opcije
i malo popričat sa sobom.
Autor: uzet-cu-te-na-oblaku | 04.07.2010. u 1:00 | opcije
pa kaj,takvih je ovdje pun kufer.
Autor: shala-mala | 04.07.2010. u 1:01 | opcije
a nisi baš svoj......hahaha aj nek ti bu.
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 1:01 | opcije
al ne bum dugo...nisam zadovoljan fotkom
Autor: uzet-cu-te-na-oblaku | 04.07.2010. u 1:02 | opcije
moram provjeriti oblake...da nema kakve gužve
Autor: shala-mala | 04.07.2010. u 1:04 | opcije
valjda mi neće brisat komentare
Autor: shala-mala | 04.07.2010. u 1:06 | opcije
:) pozitiva ruls! ljeto je tek pocelo :)
Autor: _myra_ | 04.07.2010. u 9:18 | opcije
Hahaha, žao mi je kaj nisam sinoć bila online da ovo komentiram. Legendarno. :)
Autor: crna_boocka | 04.07.2010. u 16:38 | opcije
Btw, ja sam ona sa žutom facom. Skroz sam prepoznatljiva :P
Autor: crna_boocka | 04.07.2010. u 16:39 | opcije
A kaj se tiče peterostruke Jarčice, fakat je tak. Da rezimiramo-Sunce, Ascedent, Merkur, Jupiter i Saturn su u Jarcu. Koliko rogova, ajmeee :)
Autor: crna_boocka | 04.07.2010. u 16:40 | opcije