kaj sam zgodan...............

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:13   |   opcije


Bravo Vega :)), :)*

Autor: TeeJay   |   03.07.2010. u 23:13   |   opcije


Hahahahahaha!

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:15   |   opcije


kaj kjele ima pokvajene zube kaj ih nesmemo videti

Autor: 0106954   |   03.07.2010. u 23:15   |   opcije


pljuc

Autor: JedanDobar   |   03.07.2010. u 23:15   |   opcije


Dobro veli kokoš, nema ljepšeg prizora nego muškarac na koljenima! I još se klanja! :-))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:15   |   opcije


voliš bucke, a? ;-}

Autor: adminisrator   |   03.07.2010. u 23:16   |   opcije


večer .. kaj je zgubil leću?

Autor: ANGELVER   |   03.07.2010. u 23:16   |   opcije


a zakaj meni nitko nikad nije rekao da je kjeje tak super-truper-dobar komad?! mislim cure, opće niste fer!!!

Autor: necu-na-kavu   |   03.07.2010. u 23:17   |   opcije


koje bucke obe su taman kak tjeba.......i voje kjelea........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:17   |   opcije


Bok, Angie! Joooj, to ti je duga priča, a TeeJay ju je već lijepo ispričao jutros... Ovo je samo slikovna repriza.

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:18   |   opcije


Odlična fotka:)

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:18   |   opcije


angelvej,,,,,,niš nisam izgubij nek sam mojao dati stjučno mišljenje o stanju stvaji ispod suknji...........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:19   |   opcije


A jebga kad ti nećeš na kavu, onda te nismo ni zvali! ;-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:19   |   opcije


OK, moj novi nick je: HOĆU-NA-KAVU-I-BTW-IMAM-DOBRE-NOGE:)

Autor: necu-na-kavu   |   03.07.2010. u 23:20   |   opcije


pojako cuje,,,,,,ja sam kjonićno umojan..a i ova moja mjcina od 6 cm mi sjuži samo za pišanje i k tome mojam u ženski wc da si sjednem...........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:21   |   opcije


kaj ti vrijede dobre noge ak imaš gadnu facu ;-}

Autor: adminisrator   |   03.07.2010. u 23:21   |   opcije


i hoćeš reči..da ove dvije..damice..nemaju..ha?

Autor: pa_huljica   |   03.07.2010. u 23:21   |   opcije


dragi admine, ne brini, ne buš vidio ni jedno ni drugo nikad.

Autor: necu-na-kavu   |   03.07.2010. u 23:22   |   opcije


Jako za mjcinu, vidimo mi da su ti juke jake ;-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:22   |   opcije


sva sreća da nebum :-D

Autor: adminisrator   |   03.07.2010. u 23:23   |   opcije


imaju baš onak kak tjeba,,,,,,,,inaće nebi kjele podvijivo.........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:24   |   opcije


Ovo je dvostruko dobro za njega.Podvijuje i lakše pjducka.

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:24   |   opcije


ma joj...Isse...kak ste neprijateljski raspoloženi...bolje da šutim.

Autor: necu-na-kavu   |   03.07.2010. u 23:24   |   opcije


Pjdež nismo ujovili!

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:25   |   opcije


Neću, samo ti odjeni suknjičak i nemaš brige! :-)))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:25   |   opcije


a sad sam skužila .. hihihi.. dobjo

Autor: ANGELVER   |   03.07.2010. u 23:25   |   opcije


imaju jepe noge cice taman kojko im tjeba.....i jepo su noge idepijijaje........ostajo maštajte a kjele vidio......

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:26   |   opcije


i bolje da šutiš jer ti smjdi iz usta :-D

Autor: adminisrator   |   03.07.2010. u 23:26   |   opcije


Vega...poznate su mi obadvije, no nisam taj koji kleći..!!

Autor: goto   |   03.07.2010. u 23:27   |   opcije


Tu još ne pjducka.Noga nije dignuta:)

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:28   |   opcije


ti admisjatoj b udi fin sa damama inaće će komentaji tvoje moždane majenkosti biti izbjisani..........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:28   |   opcije


Ne bi bilo loše da izbrišeš originalnu sliku :)

Autor: forsaken   |   03.07.2010. u 23:28   |   opcije


Svejedno...slatka fotka za popizdit:)

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:29   |   opcije


kjeje, samo provjeravam, jel ti crtaš za Marvel? ;-}

Autor: adminisrator   |   03.07.2010. u 23:29   |   opcije


ma ti si vega okej, al fkt ne kužim ovakvo vrijeđanje od strane ljudi koji nemaju pojma koga vrijeđaju. stavila si funny photo, čovjek se malo hoće zekat s tim, al izgubi svaki gušt nakon komentara na svoj račun. fuj i sram vas bilo, šupci!

Autor: necu-na-kavu   |   03.07.2010. u 23:29   |   opcije


nićći,,,,,,,,,zveknul sam na pajkijajištu kad sam išaj pjema njima......čovjeku iza moje guze i objve su otpaje,,,,,,,,,,misjim da ga od danas zovu kojak,,,,,,,,

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:29   |   opcije


kjele ima masnu kosu

Autor: 0106954   |   03.07.2010. u 23:30   |   opcije


:)

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:31   |   opcije


hehe, uvijek se nađe netko uvrijeđen... patetično :-P

Autor: adminisrator   |   03.07.2010. u 23:31   |   opcije


Hehehe...a gle ovih ljubomornjakovića?!

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:31   |   opcije


Sad će početi: nema ovo, ima ono...ajme.

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:32   |   opcije


da si videj ono kaj sam ja videj i ti bi bij masan???????

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:33   |   opcije


Uf, NNK, kaj si zabjijala!? Umjesto da pogađaš gdje je tjaženi ključ od mečke... A nije na podu! :D

Autor: BrightSideOfLife   |   03.07.2010. u 23:34   |   opcije


Jal, zavist, zloba, zloća... A nama baš lijepo! Osobito kjeletu :-)))))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:34   |   opcije


Svaka čast na objavi slike s druženja. Osobno ne poznam nikoga, al super je vidjeti da virtualna druženja ponekad prelaze u realni svijet. Zlobni komentari? Čisti, nepatvoreni 'rvatski jal.

Autor: shpitva   |   03.07.2010. u 23:35   |   opcije


nije to masna kosa...to je onaj fini talijanski briljantin.. :))

Autor: pa_huljica   |   03.07.2010. u 23:35   |   opcije


Dok ga ne ukoči od podvijivanja.Pitat će starost..bla, bla.Trebao bi imati štitnike za koljena i bubrege.

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:36   |   opcije


da da, nema frke, JA sam zabrijala. mislim da bi normalni ljudi trebali reagirati na ovakve pokušaje vrijeđanja jer je to u najmanju ruku nepristojno. ali samo vi ljudi uživajte:)

Autor: necu-na-kavu   |   03.07.2010. u 23:37   |   opcije


nije rvacki jal, nego već i sam nadimak neću-na-kavu ukazuje na problem ;-}

Autor: adminisrator   |   03.07.2010. u 23:37   |   opcije


opet ja niš ne kužim zakaj se ljudi srde?? baš je dobra fotka i baš ddobro kaj se ljudi druže.. kaj got :)

Autor: ANGELVER   |   03.07.2010. u 23:37   |   opcije


Još je kjele mlad, dok mu oslabe koljena, i nama će noge odlakaviti ;-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:37   |   opcije


nije ni čudo da je iskrica ošla u kurac kad ljudi ne shvaćaju zajebanciju i uzvrate istom mjerom, nego se uvrijede... kao što rekoh, patetično :-P

Autor: adminisrator   |   03.07.2010. u 23:38   |   opcije


kjuć od mečke je bij u đepu....a ti nićći..ne kužiš da sam to bij umojan?

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:38   |   opcije


Računam da nem neće samo dlake rasti... :D

Autor: BrightSideOfLife   |   03.07.2010. u 23:39   |   opcije


mislim da je sharon stone goli kujac za vas:)

Autor: shala-mala   |   03.07.2010. u 23:40   |   opcije


Svejedno.Bubrege treba čuvati.

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:40   |   opcije


admine zlato, tak se 'zajebavaj' s mamom.

Autor: necu-na-kavu   |   03.07.2010. u 23:40   |   opcije


gjete judi pa nema niš jepše nego se ovak podjužit i zezancija.............samo mojaš biti skjoz nojmajan,,,,,,,,i mojaš se ukjopit.........evo ak su mene kjetena pjihvatiji kak nebi i nekog nojmajnog?

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:40   |   opcije


hoću, hvala :-D

Autor: adminisrator   |   03.07.2010. u 23:41   |   opcije


bjight ne bjini.......bumo se potjudiji da sve najaste....pjvo te podućim pokej........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:41   |   opcije


Brightice, što vremenom ne naraste bar se istegne, pa opet dobro ;-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:41   |   opcije


e moj kjele, nis ti nisi videl u tome je stos hahahahhahaha

Autor: 0106954   |   03.07.2010. u 23:42   |   opcije


Ak se imaj kaj istegnut...

Autor: BrightSideOfLife   |   03.07.2010. u 23:43   |   opcije


ženske iskrice prije dolaska na druženje obvezatno rade depilaciju... noge, pazuha i brazilku... to se zna :))))

Autor: TeeJay   |   03.07.2010. u 23:44   |   opcije


Ne izazivajte!Uskoro bi se mogle pojaviti fotke istegnutih smajlića:)

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:44   |   opcije


0106..., ovo ti je tek početak traženja ključa! ;)

Autor: BrightSideOfLife   |   03.07.2010. u 23:44   |   opcije


bjojati,,,samo ti uživaj i smij se.....kjele je na sjici a ti si u sobici..........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:45   |   opcije


Je pa da, o rudarenju se ne priča...

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:45   |   opcije


Usput...zgodna obuća curke:)

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:45   |   opcije


je tak je Tee Jay, ali muske iskre ni cetkicu za zube ne upotrebe a kamoli da zubara posete

Autor: 0106954   |   03.07.2010. u 23:46   |   opcije


I haljinice.

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:46   |   opcije


Hahaha!Kako smo jalni!

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:47   |   opcije


brojata je dosla malo pre sa zurich festa hahahah..i vidla naj vatromet i vatrene decke

Autor: 0106954   |   03.07.2010. u 23:47   |   opcije


Je, pa kaj misliš, nicci, da je kjeleta lako bacit na koljena? ;-))

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:48   |   opcije


Nikad nisam kužila nickove koji mogu biti PIN.

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:48   |   opcije


0106954... nije valjda da imaš baš tak jako loša iskričava iskustva :), jer to puno govori i o tebi :))

Autor: TeeJay   |   03.07.2010. u 23:48   |   opcije


Nicci, dobrodošla sljedeći put! ;)

Autor: BrightSideOfLife   |   03.07.2010. u 23:48   |   opcije


A dobro, ako bu nekom bilo lakše, ja sam te večeri dobila prišt na riti. Eto!

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:49   |   opcije


Na satu je imao kameru!

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:49   |   opcije


jebaja ti vatjene dečke????vidiš ovu judinu na sjici to ti je kjele umojni....

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:50   |   opcije


Hvala:)

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:50   |   opcije


nemam iskustva, nisam srela takve sa kojima bi stekla iskustva..tek dan i adio

Autor: 0106954   |   03.07.2010. u 23:51   |   opcije


A gle...s leđa te ne pjepoznajem:)

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:51   |   opcije


A fakat, izgleda da dobar dio blogera misli kako se Iskrica svodi na blogersko podjebavanje. Ama ljudi, priberite se: ovdje se ljudi ZAISTA susreću, upoznaju, druže, ljube, seksaju, žene, imaju djecu. ZA ISTAČ!!! Iskrica FUNKCIONIRA, unatoč tome što neki njeni članovi ne funkcioniraju.

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:52   |   opcije


vega, kak su te to razgibavali kaj si prist dobila, pa ni vrag da si celu noc presedela

Autor: 0106954   |   03.07.2010. u 23:53   |   opcije


tak je Vega :))

Autor: ANGELVER   |   03.07.2010. u 23:53   |   opcije


Nego, kaj su ove dvije u horoskopu?

Autor: BrightSideOfLife   |   03.07.2010. u 23:53   |   opcije


01069... tak sam si nekaj i mislio da šrotaš bez veze, kao i svaka kokoš :))

Autor: TeeJay   |   03.07.2010. u 23:53   |   opcije


nis ja ne srotam, sam' odma sve vidim cim malo zinu

Autor: 0106954   |   03.07.2010. u 23:55   |   opcije


Bright* ... ne znam kaj su ove dvije curke po horoskopu, ali znam da su prave, čim su se pojavile u tak seksi haljinicama :)), :)*

Autor: TeeJay   |   03.07.2010. u 23:55   |   opcije


gje ....pjvo nije čudo da ste tak zjobni jej nemate pojma kako je ugodno sjedit sa judima poput sebe,,,,,,,puno smjeha priće i zezancije..........pa vam kjivo......aj nema veze ionak nikad nećete tak nakj moć doživjet,,,,,iduće je joštijada-..........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:56   |   opcije


Kaj se prištevi dobiju od sjedenja? A ja mislila od hormona.

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:56   |   opcije


TJ, jedna je PETEROSTRUKA JARICA!!!

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:57   |   opcije


majko milena...ovo stvarno nije trebalo na blog

Autor: Ira555   |   03.07.2010. u 23:57   |   opcije


pa dobro, kužim jarica... ali zakaj peterostruka? :))

Autor: TeeJay   |   03.07.2010. u 23:58   |   opcije


tee jey ti si jako star kad su ti ovo sexi haljinice hahahaahhaha

Autor: 0106954   |   03.07.2010. u 23:58   |   opcije


Peterostruka?Znak, podznak, nadznak, doznak i odznak?

Autor: nicci   |   03.07.2010. u 23:58   |   opcije


Još ne kužim točno, ali jedna ekspertica (pozadinka u hlačama, najmanji smajlić) joj je baš te večeri uručila opsežan izvještaj po kojem joj je sve u jarcu, a ispada da je to nekaj jako egzotično!

Autor: vegavega8   |   03.07.2010. u 23:59   |   opcije


01 i ostatak bjojeva...da ti nisi možda majo pjeveć fjustjijana...posjat ču ti ja paj nickova s kojima bi se mogja podjužit..........

Autor: kjeten   |   03.07.2010. u 23:59   |   opcije


kako god ti veliš, ali te su haljinice meni ipak jako seksi, a još više ove drage djevojke koje ih nose :))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:00   |   opcije


sve u svemu, ova u bjelim sandalicama je jako debela, a ova druga je tak mrsava ko da je anoreksicna...idem sad spat..bok puuuuce, bok decki

Autor: 0106954   |   04.07.2010. u 0:00   |   opcije


A znate li vi koji rak sljedećeg tjedna ima rođendan? Ha, da vas čujem!

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:00   |   opcije


"Ova je debeja, ova je mjšava...a ja sam nadjkana":)

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:01   |   opcije


Joj, brojčanik zlobni i zavidni... Možda buš i ti jednog dana našla nekoga kome budeš zgodna baš takva kakva jesi :-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:02   |   opcije


Kjele?

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:02   |   opcije


isuse, zbljuv još jednom, pa ko bi to prangijao ????

Autor: Ira555   |   04.07.2010. u 0:02   |   opcije


@nicci: :-))))))))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:02   |   opcije


o15342 kojko već imaš b jojeva,,,,,,oba dve su taman a ti ovako skjivena iza ekjana pošalji koju fotku da te kjele ocjeni......stjučno,,to su mi dve djage osobe i sad odjebi s ovog bjoga na one fjustjijajuće.......odjeb...

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:03   |   opcije


Aha. Na ročkas smijemo samo u minicama ;-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:03   |   opcije


Vega, Baba??

Autor: BrightSideOfLife   |   04.07.2010. u 0:04   |   opcije


Joštiljada u minjacima?:)

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:04   |   opcije


Zar i Baba i Kjeje??

Autor: BrightSideOfLife   |   04.07.2010. u 0:04   |   opcije


jecite djage moje kaj vas mući.....a ti ira555 majo jakše s tim zbljuv jel bi posje mogjo biti pjojev......a imaš bjeje hjaće?

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:05   |   opcije


kažem žuuuuuto.

Autor: shala-mala   |   04.07.2010. u 0:05   |   opcije


Zar je i baba račica? Viš, viš, nisam znala! Ufffff, to će biti LUDILO!!! Stavit ćemo fotke preko cijele naslovnice bloga! :-))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:06   |   opcije


eeeeeeee :) ... drugi put fakat, hoćemo minice :))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:07   |   opcije


Je, je. Baba je znakom i podznakom točno obrnuto od ove anoreksične. :D

Autor: BrightSideOfLife   |   04.07.2010. u 0:07   |   opcije


Kako je ovo odvratan tip, vidi mu se po kosi.

Autor: dobrakokruh   |   04.07.2010. u 0:07   |   opcije


Ak se mene pita...fotke treba stavit na mjesto Laure Fortgang.Forever:)

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:07   |   opcije


stari moj...ak je ovo stvarna fotka...iskreno te žalim na kaj si ti spao...ove babe mogu biti eventualno simpatične kao osobe, ali brate mili pa na kaj to liči ???

Autor: Ira555   |   04.07.2010. u 0:07   |   opcije


Neka kjele pjvo jaskjči onu svoju šikaju oko joštija, da nam jaznojazni bupci ne ulaze pod suknjice!

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:08   |   opcije


Gata iz kose?

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:08   |   opcije


djagi moji mojat čemo djugi tjedan dobjo pjosjavit...........

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:08   |   opcije


Koji dobar nick - buđavlebac! :-))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:08   |   opcije


Nikad čula za taj način gatanja.

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:09   |   opcije


laku noć ekipica .. slatko snivajte

Autor: ANGELVER   |   04.07.2010. u 0:09   |   opcije


Kjele, najbolje da odmah sutra odeš pokosit oko kleti, da ne zaboraviš kroz tjedan :))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:10   |   opcije


Noć Ang.

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:10   |   opcije


Bok, Angie, i ti isto. I javi se kad si u ovim krajevima, da ispijemo poneko :-)))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:11   |   opcije


dobja kao kjuh a tek da mi vidiš kosu oko......stvajno odvjatno....nek si ti meni pozgodna.....ira 555 mojaš shvatit da jepota nije izvana iako su one sve jepe...........bitna je dobjota i ono nekaj kaj imaju a mnogima toga faji........

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:11   |   opcije


Znaš kaj, TJ, mene je sve strah da ćemo mi morati kosom do roštilja!

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:11   |   opcije


Ili bar srpom. Ali bez čekića.

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:12   |   opcije


Je l Ira555 dečkić il curica?

Autor: BrightSideOfLife   |   04.07.2010. u 0:13   |   opcije


Gledaj Vega... imam ja flaksericu i od tog bi drača oko Kjeletove kleti na brzaka ostala samo povijest :), ali onda mi u autu ne bi bilo dost mjesta za jednu meni jako dragu iskricu :)

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:14   |   opcije


Vjerojatno curica:)

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:14   |   opcije


pa imam 10 dana foje,,,,,,,,,b it če sve spjemno,,,,,,,,,,,,,samo mojim bez suknje nema pjistupa,,,,,,,,,,,,to je navjh bjega pa nek se majo pjoluftaju.......

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:15   |   opcije


Mislim da kjele negdje ima i kamijon, TJ ;-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:15   |   opcije


teeyaj pjiznaj koja je? a mene si odao da sam jednu poveo? pjiznaj!!!!

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:16   |   opcije


Vjetrić piri a naš kjele viri... Zumba, zumba!

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:16   |   opcije


baš ste zgodne...:))))

Autor: prije_kise   |   04.07.2010. u 0:16   |   opcije


ima kjeje i bus......ne bjini.........jedino ak se nažvegjam ko bu nas doma vozij?

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:17   |   opcije


imam ja mjesta ...gore

Autor: uzet-cu-te-na-oblaku   |   04.07.2010. u 0:17   |   opcije


Pa dobro gdje si ti prijekišna? :)), :)*

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:17   |   opcije


eh..krenula ja prema vama...al naletila na drugu birtiju ...:((..drugi put držim pravac, bez skretanja :)

Autor: prije_kise   |   04.07.2010. u 0:18   |   opcije


Dress Code ti je jasan, jel tak? Još se moramo oko tangi dogovoriti, mislim, onih za kjeleta.

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:19   |   opcije


ko mi kupi tange smjtni mi je nepjijatej............

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:20   |   opcije


jel sad vidiš prijekišna kaj si propustila... sad bi i ti bila zvijezda večeri :))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:21   |   opcije


Daj ne pizdi.Tange su zdrave za muškarce.Jajčeka se mogu luftati.

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:22   |   opcije


krelac, jesi ti kontrolor u ZET-u ? he he he he, lončići, lončići tra la la la aaa

Autor: Ira555   |   04.07.2010. u 0:22   |   opcije


fotka je zakon !!!...:)))
a zabave i smijeha kao i uvijek, vidim nije falilo :)))

Autor: prije_kise   |   04.07.2010. u 0:23   |   opcije


Tange su za Tajijane, je j tak, Kjeje? A mi bumo nabaviji pumpejice s podebjanim pjednjim djejom, za mjcinu...

Autor: BrightSideOfLife   |   04.07.2010. u 0:24   |   opcije


ira555 kjelac ti je jedna vjsta sjobodnog umjetnika......majo umojnog aj sjobodnog..........!i poželjnog baj tako veje.......

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:24   |   opcije


Pa da, imaš onu špagicu da lakše igjaš klik-klak ;-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:24   |   opcije


nicci... sad ti je valjda jasno da ako dolaziš, moraš imat tange :), okay, možeš doći i bez njih :))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:24   |   opcije


NEČU TANGE..............!

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:25   |   opcije


Ja sam ti furt u tangama.Tako nemam brige da će mi gaćke upadat' u guzicu:)

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:26   |   opcije


Speedo gaćice? Uske? Za onda kad budemo išli na kupanje?

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:26   |   opcije


TI BUDI U ČEM HOČEŠ kjele neće nikad više tange......imam pjobjema onda s mjcinom.....bude ga sjam pa se sav upišam jej ga nemjem nać!

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:28   |   opcije


ira+PIN...ne kakaj.

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:28   |   opcije


Nikad više?Hahahahaha!

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:29   |   opcije


Ira555, ti boljih komada još u životu nisi vidio/la :), a niti podvirivao/la kao Kjele :)) ... a volio/la bi :))))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:29   |   opcije


pa ja misjim ira 555 da bi ti jado s tim "KJAMPOVIMA" samo nažajost nema mjesta....a o papćini možemo pjičat.....

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:30   |   opcije


I-mpotentan, R-ahitičan, A-utističan... 5 puta.

Autor: BrightSideOfLife   |   04.07.2010. u 0:31   |   opcije


Odi ti, irek-nedirek, tam u svoju špajzu po neko strašilo, znamo mi na kakve si se naviknul. A to kaj se s nekim komentarom uguraš među nas ne znači niš. Jerbo si ti jedan beznačajni mizernik, jel'tak, ti to najbolje sam znaš. A Mato - Mato, jebote! - Mato ima Iskricu. I FUNKCIONIRA MU. I tri milijuna kuna prometa godišnje, cca, piše na internetu.

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:31   |   opcije


ja vas ne jazumem.......zakaj vam smeta ak se ljudi djuže i zabavljaju....kaj ste vi sim došji se svadit??? nacjtajte si točkicu na zidu pa se z njom svadite a odavde jazjaz......

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:32   |   opcije


Samo da velim ovima kaj ne znaju... s ovak dobrim komadima bih sigurno mogao i cijeli vikend bit zajedno :))))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:34   |   opcije


Hehehe...kak je TJ simpa.On je sigurno fotkao.

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:35   |   opcije


Jebagaled, koga god znam s Iskrice i iz RL, svatko, ama baš svatko tko je ovdje izdržao bar tjedan dana uspio si je nešto lijepo naći na Iskrici: neki društvo, neki ljubavnike, neki ljubavi... Ali uvijek su najglasniji ovi jalni jalovci. Pa da, oni i nemaju kaj drugo delati nego laprdati.

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:35   |   opcije


e moj mato ..........sad sam tek shvatio da sam te dobjo pjocjenij.....ona piva kaj si me zvaj.....nagujaj si ju u guzicu...i dobjo potegni.........stvajno si GJUP KO STUP.......

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:36   |   opcije


vidim samo da sam puno toga propustila. a i misli su mi još u današnjem prangijanju bb. Ciner

Autor: Ira555   |   04.07.2010. u 0:39   |   opcije


Tri milijuna kuna, lalalala! Mati, Mati, lalalala! A nama zabava, ahahaha! :-)))))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:39   |   opcije


nicci :), siguran sam da bi i ti bila sasvim dobra meta tog (nečijeg) objektiva :) ... i ne samo objektiva :))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:39   |   opcije


e pa šta onda buljiš u nas......nacjtaj si točkicu na zidu pa bulji u nju..........

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:40   |   opcije


Kaže netko tko,je nick (petstoti, vjerojatno) otvorio prije par dana i dobro se sakrio iza spike "par, nula godina, 55 kila)Ira, daj ne seruckaj:)

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:40   |   opcije


Ciner, jel ti vidiš ovo, a ?

Autor: Ira555   |   04.07.2010. u 0:40   |   opcije


Evo, dogovorili smo se, na roštiljanje ide i jedan poznati frajer, nije bloger, ali često se ovdje spominje. Neki su ga imali prilike upoznati, ali se još ni sa kime nije zbližio. Tek toliko da znate.

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:41   |   opcije


Jooj!oduvijek sam htjela biti model u Minlanlu!

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:41   |   opcije


nicci, ti fino odjebi, mi jesmo par. a to što je tebi taj pojam nepoznat, to je tvoj problem.

Autor: Ira555   |   04.07.2010. u 0:42   |   opcije


Eh, da, skoro zaboravih: NJEGA SE ČAK I BABA BOJI!

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:42   |   opcije


hahahahahaha!

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:42   |   opcije


ja znam koji???????al onda neće baba htjet ić............

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:42   |   opcije


Par budala.

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:43   |   opcije


Vega, onda je to sigurno neki opaki tip :). Nadam se da buš ga držala na dost jakom lancu :))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:43   |   opcije


Ne treba njemu lanac, sasvim je pitom kad je dobra zabava :-)))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:44   |   opcije


Naravno da će baba ići, kjele, pa sjećaš se da je nju zadnji put baš najviše volio? A i ona se malo smekšala prema njemu :-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:45   |   opcije


okay Vega, vjerujem ti na riječ :))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:46   |   opcije


pa ajde dođi u paju i povedi pjijatelje a ja ću doć sa nićći......pa joj pjobaj odvajit šamaj?

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:46   |   opcije


bb idemo s ovog smiješnog foto bloga, imamo pametnijeg posla, ne ?

Autor: Ira555   |   04.07.2010. u 0:46   |   opcije


Upsa, gle ti muževnog nekog tamo mizernog jalnog lajavca! On bi na MOJEM blogu prijetio šamarima, i to ženi! Nemoj da sad postanem vevegaga008 i da ti obrišem tu poganu gubicu!

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:47   |   opcije


fjajej ide.....i ima da dobjo omasti bjk!

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:47   |   opcije


:)

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 0:47   |   opcije


Ajme koje ružne riječi za jednu skroz simpa sličku...ne vjerujem!

Autor: Dita25   |   04.07.2010. u 0:48   |   opcije


pa naravno bb, ali ak ima ikakvih nejasnoća, nek se obrati na pvt pa eventualno u real lifeu da dobije informacije iz prve ruke.

Autor: Ira555   |   04.07.2010. u 0:48   |   opcije


ira555 mato ciner jej vidiš kojku kjeje ima juku?

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:48   |   opcije


:))))))))) bome kapitalka

Autor: Ira555   |   04.07.2010. u 0:51   |   opcije


daj idemo odavde, rekoh...ovo je fakat izvan svih očekivanja...i najcrnijih, nek se zabavljaju

Autor: Ira555   |   04.07.2010. u 0:52   |   opcije


Vega, idemo sad malo o ljubavi :), možda ovaj mrzovoljko ode nekam, već jednom, konačno :), kao da je ovaj tvoj post jedini ovdje objavljen večeras :))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:53   |   opcije


Dakle, živio nama Mate Renić, osnivač i vlasnik portala Iskrica.com, koji je spojio nas vesele i dobroćudne i zatvorio u podnošljivo ludilo sve one druge! Jaka vam noć, junaci i junakinje! :-))))))))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:53   |   opcije


tyay..........nisi pjiznao koju češ ti vozit.....misjim da znam koja je.

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:54   |   opcije


TJ, moram šaponju prošetati, tako da nemrem sudjelovati, ali vi samo dajte, dapače :-)))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 0:54   |   opcije


Vega onda niš, mislim da se onda ipak vidimo online tek ujutro :) ... enjoy ;), :)*

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:56   |   opcije


Kjele :), ne znam ni ja još za sad jer niš nije dogovoreno... to si ja samo tak maštam :))

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:57   |   opcije


laka noć svima ;)

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 0:58   |   opcije


odoh i ja..........jepo vas pozdjavjam sve dobje jude...........a i ove zjočeste.......došji buju oni k sebi aj tjeba vjemena..........jaku noć......

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 0:58   |   opcije


e ,sad ja mogu pisat.

Autor: shala-mala   |   04.07.2010. u 0:59   |   opcije


i malo popričat sa sobom.

Autor: uzet-cu-te-na-oblaku   |   04.07.2010. u 1:00   |   opcije


pa kaj,takvih je ovdje pun kufer.

Autor: shala-mala   |   04.07.2010. u 1:01   |   opcije


a nisi baš svoj......hahaha aj nek ti bu.

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 1:01   |   opcije


al ne bum dugo...nisam zadovoljan fotkom

Autor: uzet-cu-te-na-oblaku   |   04.07.2010. u 1:02   |   opcije


moram provjeriti oblake...da nema kakve gužve

Autor: shala-mala   |   04.07.2010. u 1:04   |   opcije


valjda mi neće brisat komentare

Autor: shala-mala   |   04.07.2010. u 1:06   |   opcije


:) pozitiva ruls! ljeto je tek pocelo :)

Autor: _myra_   |   04.07.2010. u 9:18   |   opcije


Hahaha, žao mi je kaj nisam sinoć bila online da ovo komentiram. Legendarno. :)

Autor: crna_boocka   |   04.07.2010. u 16:38   |   opcije


Btw, ja sam ona sa žutom facom. Skroz sam prepoznatljiva :P

Autor: crna_boocka   |   04.07.2010. u 16:39   |   opcije


A kaj se tiče peterostruke Jarčice, fakat je tak. Da rezimiramo-Sunce, Ascedent, Merkur, Jupiter i Saturn su u Jarcu. Koliko rogova, ajmeee :)

Autor: crna_boocka   |   04.07.2010. u 16:40   |   opcije


Dodaj komentar