a daaaaj :))
Autor: paperjasta-zeravica | 04.07.2010. u 9:21 | opcije
Pacat će se cijeli dan! ;-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 9:25 | opcije
...hehehe, vega jel to tvoj zec?!
Autor: VladekSex | 04.07.2010. u 9:27 | opcije
Ne, to je zeko-namjernik kojeg sam ugostila.
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 9:29 | opcije
... i ja san svoga zekana pacao.... sinoč.
Autor: VladekSex | 04.07.2010. u 9:30 | opcije
Jel dobro omekšao?
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 9:31 | opcije
... bogme je, samo je malo stari pa muje trebalo tako dugo ga pacati.... da mije više dokurćijo.
Autor: VladekSex | 04.07.2010. u 9:32 | opcije
Ja ću ovoga pustiti do navečer, a onda ću ga osušiti.
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 9:36 | opcije
khm, khm... ćuj, koliko san ja ćito zećju literaturu.... osušeni zeci nemaju praktićnu vrijednost.
Autor: VladekSex | 04.07.2010. u 9:37 | opcije
Kak ne - zečja capa, npr., donosi sreću!
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 9:38 | opcije
i njemu je vruće ? :)
Autor: prije_kise | 04.07.2010. u 9:40 | opcije
...da, da sat san se sijetijo imaš pravo..... neke istoćnjaćke stare kulture koriste suhe zećje šape za pice.
Autor: VladekSex | 04.07.2010. u 9:41 | opcije
kiše... kaj imaš ti ideju kaj bi ćovijek mogo radit sa suhon zećjon šapon?!
Autor: VladekSex | 04.07.2010. u 9:42 | opcije
Prijekišna, pa pogleč ga: kuha se već u pacu! ;-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 9:46 | opcije
Vladek, čula sam da je neki, koji imaju jako maloga, drže u džepu pored tog maloga, pa im onda taj mali naizgled izgleda veći.
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 9:47 | opcije
jutro, Vega, nema veze sa ovom "zečjom tematikom "( mališa izgleda kako zbilja gušta, sto na sat) ali, čitala sam jučer poslijepodne blogove i komentare i dojam većinom brrrrr.. Al onda se navečer pojavila ona smajlić fotka i popravila mi sliku "iskrica svijeta".
Autor: iv-ona | 04.07.2010. u 9:54 | opcije
iv-ona, drago mi je što si se javila :-)) Dobro mi došla! Da, Iskrica ima ta dva lica, a uvijek više šokira ono ružnije. Međutim, treba imati na umu da je to ono iskrivljeno i iskreveljeno, a da se mi, koji smo ovdje našli neku radost, i nemamo potrebu toliko nametati :-))))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 9:56 | opcije
dobro jutro :)
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 9:58 | opcije
ćuj vega meni je više dokurćilo dami stalno govoriš da ti misliš da iman maleckoga...jebomepas, ak ti ga ne dođžen pokazat, pa pati kolko očeš.
Autor: VladekSex | 04.07.2010. u 9:58 | opcije
Jutreko, TJ! :-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 9:59 | opcije
Vladek, pa moš samo sliku poslati, jedino pazi da bude u omjeru.
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 9:59 | opcije
da, to sam skužila.. premda malo ostaneš zatečen količinom bijesa, negativnosti, zlobe i sl. koja pršti na pojednimim blogovima ili iz pojedinih kometara na blogove... ali, kako kaže lijepo pjesma iz Jalte.. znam, negdje sunca ima...
Autor: iv-ona | 04.07.2010. u 10:02 | opcije
Joj, ali što bismo mi bez naših zlobnjikavaca? Netko gleda meksičke sapunice, a netko ih živi na blogu :-)))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 10:11 | opcije
evo kod mene ima sunca :), ali sam radije izabrao prostor ispod krošnje jabuke... i suncobrana :) ... i to upravo sad, uživam :P :)
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 10:12 | opcije
Sretniče! Ja sad moram smočiti sebe i psa i odvažiti se na vreli asfalt. Ali, doma mi je fino, debele zidine dobro štite, ne trebam klimu... Ali mi fali zelenila :-((
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 10:18 | opcije
Hm Vega... nemrem se sad točno sjetiti gdje ti je najbliže zelenilo :) ... možda tamo ispred Bookse? :) Zapravo, znaš ti dobro gdje se valja šetati s ljubimcima :). Snaći ćeš se ti već ;)
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 10:21 | opcije
Imamo mi svoju zelenu rutu, ali svugdje nas grije asfalt, naročito šaponju, sirotog - ipak je on nizak. Ma, joj, sad mi je krivo što više nemam auta, strpali bismo se u njega i otišli na zadnje maksimirsko jezero :-((
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 10:23 | opcije
Zlobnjikavci :)).. Lijep i blagi opis, (skoro pa su simpa ) :)) Tee, i jabuka, i krošnja i suncobran.. a joj, baš ti je super! Uživaj!
A ja moram, kao i Vega, prošetati moga šaponju..
Autor: iv-ona | 04.07.2010. u 10:31 | opcije
Idemo onda, krajnje je vrijeme! Čitamo se kasnije, svima želim ugodan dan :-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 10:32 | opcije
a ja se idem prišmajhlati mojoj Miciki kaj se izvalila poprečki točno na mom mjestu na krevetu... možda se malo pomakne i da mi malo mjesta :)). Vidimo se kasnije... bok djevojke :)*
Autor: TeeJay | 04.07.2010. u 12:04 | opcije