ZEC U PACU

04.07.2010. u 9:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

a daaaaj :))

Autor: paperjasta-zeravica   |   04.07.2010. u 9:21   |   opcije


Pacat će se cijeli dan! ;-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 9:25   |   opcije


...hehehe, vega jel to tvoj zec?!

Autor: VladekSex   |   04.07.2010. u 9:27   |   opcije


Ne, to je zeko-namjernik kojeg sam ugostila.

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 9:29   |   opcije


... i ja san svoga zekana pacao.... sinoč.

Autor: VladekSex   |   04.07.2010. u 9:30   |   opcije


Jel dobro omekšao?

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 9:31   |   opcije


... bogme je, samo je malo stari pa muje trebalo tako dugo ga pacati.... da mije više dokurćijo.

Autor: VladekSex   |   04.07.2010. u 9:32   |   opcije


Ja ću ovoga pustiti do navečer, a onda ću ga osušiti.

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 9:36   |   opcije


khm, khm... ćuj, koliko san ja ćito zećju literaturu.... osušeni zeci nemaju praktićnu vrijednost.

Autor: VladekSex   |   04.07.2010. u 9:37   |   opcije


Kak ne - zečja capa, npr., donosi sreću!

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 9:38   |   opcije


i njemu je vruće ? :)

Autor: prije_kise   |   04.07.2010. u 9:40   |   opcije


...da, da sat san se sijetijo imaš pravo..... neke istoćnjaćke stare kulture koriste suhe zećje šape za pice.

Autor: VladekSex   |   04.07.2010. u 9:41   |   opcije


kiše... kaj imaš ti ideju kaj bi ćovijek mogo radit sa suhon zećjon šapon?!

Autor: VladekSex   |   04.07.2010. u 9:42   |   opcije


Prijekišna, pa pogleč ga: kuha se već u pacu! ;-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 9:46   |   opcije


Vladek, čula sam da je neki, koji imaju jako maloga, drže u džepu pored tog maloga, pa im onda taj mali naizgled izgleda veći.

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 9:47   |   opcije


jutro, Vega, nema veze sa ovom "zečjom tematikom "( mališa izgleda kako zbilja gušta, sto na sat) ali, čitala sam jučer poslijepodne blogove i komentare i dojam većinom brrrrr.. Al onda se navečer pojavila ona smajlić fotka i popravila mi sliku "iskrica svijeta".

Autor: iv-ona   |   04.07.2010. u 9:54   |   opcije


iv-ona, drago mi je što si se javila :-)) Dobro mi došla! Da, Iskrica ima ta dva lica, a uvijek više šokira ono ružnije. Međutim, treba imati na umu da je to ono iskrivljeno i iskreveljeno, a da se mi, koji smo ovdje našli neku radost, i nemamo potrebu toliko nametati :-))))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 9:56   |   opcije


dobro jutro :)

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 9:58   |   opcije


ćuj vega meni je više dokurćilo dami stalno govoriš da ti misliš da iman maleckoga...jebomepas, ak ti ga ne dođžen pokazat, pa pati kolko očeš.

Autor: VladekSex   |   04.07.2010. u 9:58   |   opcije


Jutreko, TJ! :-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 9:59   |   opcije


Vladek, pa moš samo sliku poslati, jedino pazi da bude u omjeru.

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 9:59   |   opcije


da, to sam skužila.. premda malo ostaneš zatečen količinom bijesa, negativnosti, zlobe i sl. koja pršti na pojednimim blogovima ili iz pojedinih kometara na blogove... ali, kako kaže lijepo pjesma iz Jalte.. znam, negdje sunca ima...

Autor: iv-ona   |   04.07.2010. u 10:02   |   opcije


Joj, ali što bismo mi bez naših zlobnjikavaca? Netko gleda meksičke sapunice, a netko ih živi na blogu :-)))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 10:11   |   opcije


evo kod mene ima sunca :), ali sam radije izabrao prostor ispod krošnje jabuke... i suncobrana :) ... i to upravo sad, uživam :P :)

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 10:12   |   opcije


Sretniče! Ja sad moram smočiti sebe i psa i odvažiti se na vreli asfalt. Ali, doma mi je fino, debele zidine dobro štite, ne trebam klimu... Ali mi fali zelenila :-((

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 10:18   |   opcije


Hm Vega... nemrem se sad točno sjetiti gdje ti je najbliže zelenilo :) ... možda tamo ispred Bookse? :) Zapravo, znaš ti dobro gdje se valja šetati s ljubimcima :). Snaći ćeš se ti već ;)

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 10:21   |   opcije


Imamo mi svoju zelenu rutu, ali svugdje nas grije asfalt, naročito šaponju, sirotog - ipak je on nizak. Ma, joj, sad mi je krivo što više nemam auta, strpali bismo se u njega i otišli na zadnje maksimirsko jezero :-((

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 10:23   |   opcije


Zlobnjikavci :)).. Lijep i blagi opis, (skoro pa su simpa ) :)) Tee, i jabuka, i krošnja i suncobran.. a joj, baš ti je super! Uživaj!
A ja moram, kao i Vega, prošetati moga šaponju..

Autor: iv-ona   |   04.07.2010. u 10:31   |   opcije


Idemo onda, krajnje je vrijeme! Čitamo se kasnije, svima želim ugodan dan :-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 10:32   |   opcije


a ja se idem prišmajhlati mojoj Miciki kaj se izvalila poprečki točno na mom mjestu na krevetu... možda se malo pomakne i da mi malo mjesta :)). Vidimo se kasnije... bok djevojke :)*

Autor: TeeJay   |   04.07.2010. u 12:04   |   opcije


Dodaj komentar