KAD SMO VEĆ KOD BITNIH PIŠANJA: REDA MORA BITI!
04.07.2010. u 23:27 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
nisi to smjeja stavit sad će ovi moji zoofiji pojudet.......gje kojko ima za njih jobe.......ypy,naguzi...navajite.
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 23:28 | opcije
Ne bjini, kjeje, ne znaju oni što je jed!
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 23:33 | opcije
.. važno da je besplatno..
Autor: _billy_idol_ | 04.07.2010. u 23:37 | opcije
A možda ih čeka i neka nagrada kad ovak strpljivo čekaju :-))
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 23:38 | opcije
Hahahahaha!
Autor: nicci | 04.07.2010. u 23:41 | opcije
Koji je Vido, da mi je znati?
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 23:43 | opcije
vido djka..........eno ga iza žbunja.......
Autor: kjeten | 04.07.2010. u 23:46 | opcije
Ovi su svi čistokrvni.Nema njega, bojim se.
Autor: nicci | 04.07.2010. u 23:48 | opcije
Ma nije to Vido, kjele, to je Ype! Znaš da on vjeba cujice iz žbunja!
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 23:48 | opcije
A sve ih je nadahnula hidrogenka svojim pišanjem na blogu :-)) Svi rasni su njeni - zna se, zar ne?
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 23:49 | opcije
to kuja postavila skrivenu kameru i proučava piše iz susjedstva
Autor: roman10 | 04.07.2010. u 23:50 | opcije
Kučka jedna lukava! :-))))))))) A jel zbilja istina da muškarci više vole takve, Romane?
Autor: vegavega8 | 04.07.2010. u 23:56 | opcije
pojima nemam ja u redu čekam zavezo safaladu koja piša-javim ak prođem
Autor: roman10 | 05.07.2010. u 0:00 | opcije
Navijam za tebe, Romane! :-))))))))))))
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 0:02 | opcije
Vidiš ti mudrice...
Autor: nicci | 05.07.2010. u 0:10 | opcije
Valjda je drpila od muža onu koju si je on nabavio u Americi za igrice sa susjedama ;-))
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 0:17 | opcije