nisi to smjeja stavit sad će ovi moji zoofiji pojudet.......gje kojko ima za njih jobe.......ypy,naguzi...navajite.

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 23:28   |   opcije


Ne bjini, kjeje, ne znaju oni što je jed!

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 23:33   |   opcije


.. važno da je besplatno..

Autor: _billy_idol_   |   04.07.2010. u 23:37   |   opcije


A možda ih čeka i neka nagrada kad ovak strpljivo čekaju :-))

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 23:38   |   opcije


Hahahahaha!

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 23:41   |   opcije


Koji je Vido, da mi je znati?

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 23:43   |   opcije


vido djka..........eno ga iza žbunja.......

Autor: kjeten   |   04.07.2010. u 23:46   |   opcije


Ovi su svi čistokrvni.Nema njega, bojim se.

Autor: nicci   |   04.07.2010. u 23:48   |   opcije


Ma nije to Vido, kjele, to je Ype! Znaš da on vjeba cujice iz žbunja!

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 23:48   |   opcije


A sve ih je nadahnula hidrogenka svojim pišanjem na blogu :-)) Svi rasni su njeni - zna se, zar ne?

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 23:49   |   opcije


to kuja postavila skrivenu kameru i proučava piše iz susjedstva

Autor: roman10   |   04.07.2010. u 23:50   |   opcije


Kučka jedna lukava! :-))))))))) A jel zbilja istina da muškarci više vole takve, Romane?

Autor: vegavega8   |   04.07.2010. u 23:56   |   opcije


pojima nemam ja u redu čekam zavezo safaladu koja piša-javim ak prođem

Autor: roman10   |   05.07.2010. u 0:00   |   opcije


Navijam za tebe, Romane! :-))))))))))))

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 0:02   |   opcije


Vidiš ti mudrice...

Autor: nicci   |   05.07.2010. u 0:10   |   opcije


Valjda je drpila od muža onu koju si je on nabavio u Americi za igrice sa susjedama ;-))

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 0:17   |   opcije


Dodaj komentar