doručak pred nosom,,,,,,,e da ,složil sam recycle
Autor: marned | 05.07.2010. u 9:16 | opcije
Je, ali mački se ne da raditi... Čestitam za recycle! :-))
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 9:17 | opcije
zato je mišonja bezbrižan
Autor: marned | 05.07.2010. u 9:18 | opcije
Ma viš da su i njemu oči krmeljave - nije mačku ni vidio!
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 9:19 | opcije
mačka gleda jel pod dobro niveliran
Autor: marned | 05.07.2010. u 9:24 | opcije
he he.. sad zamišljam, na pola pet, van kadra... šapu sa libelom... DUF DUF!... fleeeekaaaaaaa....:)
Autor: mmmmmm_da | 05.07.2010. u 9:31 | opcije
Aha! Izračunava nagib pod kojim će joj mišonja kliznuti u gubec :-))
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 9:31 | opcije
Hjooooj, kak je slatki mišić :)
Autor: crna_boocka | 05.07.2010. u 9:39 | opcije
mmmmmmm_da, tis nešto okrutna jutros?
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 9:40 | opcije
Je, boocka - pravi slatkiš! ;-))
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 9:40 | opcije
je, presladak.. da ih ne gledamo sa metar i kusur distance, nikad ih ne bi ubijali mirne duše.
Autor: mmmmmm_da | 05.07.2010. u 9:42 | opcije
Pa ja ih nikad ne ubijam. Znam da je to malo bedasto možda, ali uvijek razmišljam da i oni imaju neku svoju namjenu na ovom svijetu :D
Autor: crna_boocka | 05.07.2010. u 9:43 | opcije
(uostalom, gle kak su slatki) :D
Autor: crna_boocka | 05.07.2010. u 9:45 | opcije
da da da.. sad samo ja ružna, vi fine..;P.. imam i ja namjenu, buci.. pa to niš ne znači, okolici...:D
Autor: mmmmmm_da | 05.07.2010. u 9:46 | opcije
Mmmmmm, sad sigurno nisi u pravu, to sigurno znači onima kojima treba značiti :D
Autor: crna_boocka | 05.07.2010. u 9:48 | opcije
Ma, ja ih ne bih mogla osobno, ali bih mogla nazvati službu za deratizaciju.
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 9:49 | opcije
heh, pametnice.. nisam ni očekivala manje od tebe..:)
Autor: mmmmmm_da | 05.07.2010. u 9:49 | opcije
Imala sam vidru za ljubimca kad sam bila klinka...a miševi me pomalo podsjećaju na nju, možda je tu uzrok "ljubavi" :P
Autor: crna_boocka | 05.07.2010. u 9:51 | opcije
mišeki su jako umiljati kao kućni ljubimci, smiješni, kad se uvuku u rukav, ludo... samo , samo malo (šnjof, šnjof...)
Autor: _adastra_ | 05.07.2010. u 9:54 | opcije
Vidru??? Joj, kak sam sad zavidna! Obožavam vidrice!
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 9:58 | opcije
meni najsmiješnije, kad narastu ko malo mače i počnu frktati, spremni za skok...;D
Autor: mmmmmm_da | 05.07.2010. u 9:59 | opcije
Udomila bih ja i mišeka, ma i mišicu s mišekom, ali hebga kad oni onda pozovu svu bližu i daljnju rodbinu :-((
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 9:59 | opcije
I ja ih obožavam. Tata je slučajno naletio na nju u ribolovu...bila je bebica, ostavljena, ranjena. Tad ju je donio kući i odrasla je uz nas. Spavala mi je na ramenu i obožavala se maziti i češkiti...neponovljivo :)))
Autor: crna_boocka | 05.07.2010. u 10:00 | opcije
bljak. ne volim ih ni na crtanom
Autor: andja-pokojnog-kurca | 05.07.2010. u 10:08 | opcije
jedino zbog govajanaca, sliče na čokoladne mrvice pa malo rodbini na tortu
Autor: andja-pokojnog-kurca | 05.07.2010. u 10:08 | opcije
eto.. prave žene.. ne, ko ja... iščašena, sa svojom dubokom ljubavlju, prema zmijama.
Autor: mmmmmm_da | 05.07.2010. u 10:09 | opcije
Imaš pravo, anđo, šteta baciti :-))
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 10:11 | opcije
hehe. ima jedna pjesma. na vrh drače govno skače, izidi ga rodijače.
(ajd pogodi kome pivam)
Autor: andja-pokojnog-kurca | 05.07.2010. u 10:17 | opcije