doručak pred nosom,,,,,,,e da ,složil sam recycle

Autor: marned   |   05.07.2010. u 9:16   |   opcije


Je, ali mački se ne da raditi... Čestitam za recycle! :-))

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 9:17   |   opcije


zato je mišonja bezbrižan

Autor: marned   |   05.07.2010. u 9:18   |   opcije


Ma viš da su i njemu oči krmeljave - nije mačku ni vidio!

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 9:19   |   opcije


mačka gleda jel pod dobro niveliran

Autor: marned   |   05.07.2010. u 9:24   |   opcije


he he.. sad zamišljam, na pola pet, van kadra... šapu sa libelom... DUF DUF!... fleeeekaaaaaaa....:)

Autor: mmmmmm_da   |   05.07.2010. u 9:31   |   opcije


Aha! Izračunava nagib pod kojim će joj mišonja kliznuti u gubec :-))

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 9:31   |   opcije


Hjooooj, kak je slatki mišić :)

Autor: crna_boocka   |   05.07.2010. u 9:39   |   opcije


mmmmmmm_da, tis nešto okrutna jutros?

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 9:40   |   opcije


Je, boocka - pravi slatkiš! ;-))

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 9:40   |   opcije


je, presladak.. da ih ne gledamo sa metar i kusur distance, nikad ih ne bi ubijali mirne duše.

Autor: mmmmmm_da   |   05.07.2010. u 9:42   |   opcije


Pa ja ih nikad ne ubijam. Znam da je to malo bedasto možda, ali uvijek razmišljam da i oni imaju neku svoju namjenu na ovom svijetu :D

Autor: crna_boocka   |   05.07.2010. u 9:43   |   opcije


(uostalom, gle kak su slatki) :D

Autor: crna_boocka   |   05.07.2010. u 9:45   |   opcije


da da da.. sad samo ja ružna, vi fine..;P.. imam i ja namjenu, buci.. pa to niš ne znači, okolici...:D

Autor: mmmmmm_da   |   05.07.2010. u 9:46   |   opcije


Mmmmmm, sad sigurno nisi u pravu, to sigurno znači onima kojima treba značiti :D

Autor: crna_boocka   |   05.07.2010. u 9:48   |   opcije


Ma, ja ih ne bih mogla osobno, ali bih mogla nazvati službu za deratizaciju.

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 9:49   |   opcije


heh, pametnice.. nisam ni očekivala manje od tebe..:)

Autor: mmmmmm_da   |   05.07.2010. u 9:49   |   opcije


Imala sam vidru za ljubimca kad sam bila klinka...a miševi me pomalo podsjećaju na nju, možda je tu uzrok "ljubavi" :P

Autor: crna_boocka   |   05.07.2010. u 9:51   |   opcije


mišeki su jako umiljati kao kućni ljubimci, smiješni, kad se uvuku u rukav, ludo... samo , samo malo (šnjof, šnjof...)

Autor: _adastra_   |   05.07.2010. u 9:54   |   opcije


Vidru??? Joj, kak sam sad zavidna! Obožavam vidrice!

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 9:58   |   opcije


meni najsmiješnije, kad narastu ko malo mače i počnu frktati, spremni za skok...;D

Autor: mmmmmm_da   |   05.07.2010. u 9:59   |   opcije


Udomila bih ja i mišeka, ma i mišicu s mišekom, ali hebga kad oni onda pozovu svu bližu i daljnju rodbinu :-((

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 9:59   |   opcije


I ja ih obožavam. Tata je slučajno naletio na nju u ribolovu...bila je bebica, ostavljena, ranjena. Tad ju je donio kući i odrasla je uz nas. Spavala mi je na ramenu i obožavala se maziti i češkiti...neponovljivo :)))

Autor: crna_boocka   |   05.07.2010. u 10:00   |   opcije


bljak. ne volim ih ni na crtanom

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   05.07.2010. u 10:08   |   opcije


jedino zbog govajanaca, sliče na čokoladne mrvice pa malo rodbini na tortu

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   05.07.2010. u 10:08   |   opcije


eto.. prave žene.. ne, ko ja... iščašena, sa svojom dubokom ljubavlju, prema zmijama.

Autor: mmmmmm_da   |   05.07.2010. u 10:09   |   opcije


Imaš pravo, anđo, šteta baciti :-))

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 10:11   |   opcije


hehe. ima jedna pjesma. na vrh drače govno skače, izidi ga rodijače.
(ajd pogodi kome pivam)

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   05.07.2010. u 10:17   |   opcije


Dodaj komentar