majko isusova koja je pak ta,,,,,,,da nije ova ispod?
Autor: kjeten | 05.07.2010. u 23:11 | opcije
:D worth1000?
Autor: pike_TS | 05.07.2010. u 23:12 | opcije
Iskričinim blogom širi se opaka bolest koja simptomima podsjeća na kravlje ludilo, ali se širi blejanjem.
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 23:13 | opcije
Ja mislim da je to telac....
Autor: juicy-mama | 05.07.2010. u 23:13 | opcije
Jock, Pike, izismile.
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 23:13 | opcije
Ima teleći pogled, ali bleji, juicy.
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 23:14 | opcije
jebate, ovak ja zgledam ujutro kad mi počne zvonit alarm na mobu!
Autor: necu-na-kavu | 05.07.2010. u 23:14 | opcije
Ako ne blejiš, nema razloga za paniku, nnk.
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 23:15 | opcije
evo, sad ću malo: BLEEEEEEEEJJJJJJ...
Autor: necu-na-kavu | 05.07.2010. u 23:17 | opcije
haha. ovo sam ja u ljubavnom zanosu
Autor: rozmarina-baba | 05.07.2010. u 23:17 | opcije
samo ova ima bolje noge
Autor: rozmarina-baba | 05.07.2010. u 23:18 | opcije
doša me družbenik milostive obavijestiti da će me prijaviti. veli imperij uzvraća udarac. a moj bože žohara.
kao da adminima nije dopizdilo brisati me
Autor: rozmarina-baba | 05.07.2010. u 23:19 | opcije
babo ti si meni mjvicu odbojnija.......
Autor: kjeten | 05.07.2010. u 23:19 | opcije
Tepa:)
Autor: nicci | 05.07.2010. u 23:19 | opcije
ajd, hvala babac, već sam mislila da sam to ja, a kad ono ti.. spasila me...
Autor: Petra-a-stijena | 05.07.2010. u 23:19 | opcije
Nisi to ti, rozi. Ova se blajha, ali se ne depilira.
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 23:19 | opcije
koji dobar višnjevac ima. idem još jedan pa raditi.
pa mahune pogrijati. (cimerica će meketati cilu noć. ko ju jebe, sutra se selim)
Autor: rozmarina-baba | 05.07.2010. u 23:20 | opcije
ma znam. al nisam bila ovako sritna od uskrsa. tuc, tuc, odoh raditi
Autor: rozmarina-baba | 05.07.2010. u 23:21 | opcije
jozi..ja te vojim!
Autor: kjeten | 05.07.2010. u 23:22 | opcije
Petra, na tvojem blogu su uočeni prvi simptomi. Djelatnici epidemiološkog instituta su ti zahvalni što si oboljele zadržala u karanteni bar toliko da im izmjere temperaturu.
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 23:24 | opcije
Jel' zarazno i za višestanične organizme?
Autor: nicci | 05.07.2010. u 23:29 | opcije
Rizik je obratno proporcionalan kvocijentu inteligencije.
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 23:30 | opcije
joj mene moj ajkju je 14,,,,,jej sam u opasnosti?
Autor: kjeten | 05.07.2010. u 23:33 | opcije
:)
Autor: nicci | 05.07.2010. u 23:36 | opcije
Misjim da si nuju na kjaju zabojavij... sve OK, kjele, ti si već kjele i to ti je dost ;-))
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 23:37 | opcije
jepo ti faja,,,,,,,,već sam bij u bjigi.........
Autor: kjeten | 05.07.2010. u 23:40 | opcije
Ja ću svejedno malo dalje..
Autor: nicci | 05.07.2010. u 23:44 | opcije
I jače ću navući one speedo, umjesto maske.
Autor: nicci | 05.07.2010. u 23:45 | opcije
Nicci, samo se treba kloniti blejanja i sve OK. Uz IQ, of skroz :-))
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 23:45 | opcije
otkako si stavila ovu kozu ja samo blejim po blogovima, ne mogu se oteti dojmu, crv sumnje čini svoje, ... baš si zasolila.., ali takvu te i znam..
Autor: Petra-a-stijena | 05.07.2010. u 23:53 | opcije
Aha.To mogu.(uz malo samokontrole)
Autor: nicci | 05.07.2010. u 23:53 | opcije
uostalom, bolje jedna koza nego tri sove ... hahahahaha , što ću kad dugo pamtim... :))
Autor: Petra-a-stijena | 05.07.2010. u 23:56 | opcije
(koze mekeću)
Autor: nicci | 05.07.2010. u 23:56 | opcije
Petra, ako te čopi blejanje, nema ti spasa! Brzo sad progrgljaj, prorokći, zaštekći i u krpe!
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 23:57 | opcije
A jesemti vas prirodoslovne, te nije koza nego tele, te ne bleji nego mekeće... A ja se borim protiv opake boleštine!
Autor: vegavega8 | 05.07.2010. u 23:58 | opcije
Oke, oke...koza je i bleji.Da nije tako...bila bi zdrava kravica:)
Autor: nicci | 06.07.2010. u 0:00 | opcije
Ne bi, nicci, ali bi bolest bila već poznata (kravlje ludilo, sjećaš se?).
Autor: vegavega8 | 06.07.2010. u 0:01 | opcije
ja znam ko je ta...................
Autor: kjeten | 06.07.2010. u 0:02 | opcije
O da.Sjećam.
Autor: nicci | 06.07.2010. u 0:04 | opcije
Pssss, tiho, da je ne pjobudiš! Jedva smo je smijili!
Autor: vegavega8 | 06.07.2010. u 0:04 | opcije
a točan odgovoj je................bijesna koza........
Autor: kjeten | 06.07.2010. u 0:06 | opcije
Idem ja sad bjojati ovčice - jaka vam noć! :-))
Autor: vegavega8 | 06.07.2010. u 0:09 | opcije
Ne, ne mi dihat za ovratnik koza nora, ne boj se ne bom zbežal kot ti dvignem krilo.
Autor: dudhaimurvimorus | 06.07.2010. u 0:18 | opcije