majko isusova koja je pak ta,,,,,,,da nije ova ispod?

Autor: kjeten   |   05.07.2010. u 23:11   |   opcije


:D worth1000?

Autor: pike_TS   |   05.07.2010. u 23:12   |   opcije


Iskričinim blogom širi se opaka bolest koja simptomima podsjeća na kravlje ludilo, ali se širi blejanjem.

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 23:13   |   opcije


Ja mislim da je to telac....

Autor: juicy-mama   |   05.07.2010. u 23:13   |   opcije


Jock, Pike, izismile.

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 23:13   |   opcije


Ima teleći pogled, ali bleji, juicy.

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 23:14   |   opcije


jebate, ovak ja zgledam ujutro kad mi počne zvonit alarm na mobu!

Autor: necu-na-kavu   |   05.07.2010. u 23:14   |   opcije


Ako ne blejiš, nema razloga za paniku, nnk.

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 23:15   |   opcije


evo, sad ću malo: BLEEEEEEEEJJJJJJ...

Autor: necu-na-kavu   |   05.07.2010. u 23:17   |   opcije


haha. ovo sam ja u ljubavnom zanosu

Autor: rozmarina-baba   |   05.07.2010. u 23:17   |   opcije


samo ova ima bolje noge

Autor: rozmarina-baba   |   05.07.2010. u 23:18   |   opcije


doša me družbenik milostive obavijestiti da će me prijaviti. veli imperij uzvraća udarac. a moj bože žohara.
kao da adminima nije dopizdilo brisati me

Autor: rozmarina-baba   |   05.07.2010. u 23:19   |   opcije


babo ti si meni mjvicu odbojnija.......

Autor: kjeten   |   05.07.2010. u 23:19   |   opcije


Tepa:)

Autor: nicci   |   05.07.2010. u 23:19   |   opcije


ajd, hvala babac, već sam mislila da sam to ja, a kad ono ti.. spasila me...

Autor: Petra-a-stijena   |   05.07.2010. u 23:19   |   opcije


Nisi to ti, rozi. Ova se blajha, ali se ne depilira.

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 23:19   |   opcije


koji dobar višnjevac ima. idem još jedan pa raditi.
pa mahune pogrijati. (cimerica će meketati cilu noć. ko ju jebe, sutra se selim)

Autor: rozmarina-baba   |   05.07.2010. u 23:20   |   opcije


ma znam. al nisam bila ovako sritna od uskrsa. tuc, tuc, odoh raditi

Autor: rozmarina-baba   |   05.07.2010. u 23:21   |   opcije


jozi..ja te vojim!

Autor: kjeten   |   05.07.2010. u 23:22   |   opcije


Petra, na tvojem blogu su uočeni prvi simptomi. Djelatnici epidemiološkog instituta su ti zahvalni što si oboljele zadržala u karanteni bar toliko da im izmjere temperaturu.

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 23:24   |   opcije


Jel' zarazno i za višestanične organizme?

Autor: nicci   |   05.07.2010. u 23:29   |   opcije


Rizik je obratno proporcionalan kvocijentu inteligencije.

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 23:30   |   opcije


joj mene moj ajkju je 14,,,,,jej sam u opasnosti?

Autor: kjeten   |   05.07.2010. u 23:33   |   opcije


:)

Autor: nicci   |   05.07.2010. u 23:36   |   opcije


Misjim da si nuju na kjaju zabojavij... sve OK, kjele, ti si već kjele i to ti je dost ;-))

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 23:37   |   opcije


jepo ti faja,,,,,,,,već sam bij u bjigi.........

Autor: kjeten   |   05.07.2010. u 23:40   |   opcije


Ja ću svejedno malo dalje..

Autor: nicci   |   05.07.2010. u 23:44   |   opcije


I jače ću navući one speedo, umjesto maske.

Autor: nicci   |   05.07.2010. u 23:45   |   opcije


Nicci, samo se treba kloniti blejanja i sve OK. Uz IQ, of skroz :-))

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 23:45   |   opcije


otkako si stavila ovu kozu ja samo blejim po blogovima, ne mogu se oteti dojmu, crv sumnje čini svoje, ... baš si zasolila.., ali takvu te i znam..

Autor: Petra-a-stijena   |   05.07.2010. u 23:53   |   opcije


Aha.To mogu.(uz malo samokontrole)

Autor: nicci   |   05.07.2010. u 23:53   |   opcije


uostalom, bolje jedna koza nego tri sove ... hahahahaha , što ću kad dugo pamtim... :))

Autor: Petra-a-stijena   |   05.07.2010. u 23:56   |   opcije


(koze mekeću)

Autor: nicci   |   05.07.2010. u 23:56   |   opcije


Petra, ako te čopi blejanje, nema ti spasa! Brzo sad progrgljaj, prorokći, zaštekći i u krpe!

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 23:57   |   opcije


A jesemti vas prirodoslovne, te nije koza nego tele, te ne bleji nego mekeće... A ja se borim protiv opake boleštine!

Autor: vegavega8   |   05.07.2010. u 23:58   |   opcije


Oke, oke...koza je i bleji.Da nije tako...bila bi zdrava kravica:)

Autor: nicci   |   06.07.2010. u 0:00   |   opcije


Ne bi, nicci, ali bi bolest bila već poznata (kravlje ludilo, sjećaš se?).

Autor: vegavega8   |   06.07.2010. u 0:01   |   opcije


ja znam ko je ta...................

Autor: kjeten   |   06.07.2010. u 0:02   |   opcije


O da.Sjećam.

Autor: nicci   |   06.07.2010. u 0:04   |   opcije


Pssss, tiho, da je ne pjobudiš! Jedva smo je smijili!

Autor: vegavega8   |   06.07.2010. u 0:04   |   opcije


a točan odgovoj je................bijesna koza........

Autor: kjeten   |   06.07.2010. u 0:06   |   opcije


Idem ja sad bjojati ovčice - jaka vam noć! :-))

Autor: vegavega8   |   06.07.2010. u 0:09   |   opcije


Ne, ne mi dihat za ovratnik koza nora, ne boj se ne bom zbežal kot ti dvignem krilo.

Autor: dudhaimurvimorus   |   06.07.2010. u 0:18   |   opcije


Dodaj komentar