a jesi majmunica :)

Autor: Illija   |   06.07.2010. u 22:43   |   opcije


:)))))) boli, a?

Autor: Obdaren_Mozgom   |   06.07.2010. u 22:44   |   opcije


A još i faktor iznenađenja!!!

Autor: vegavega8   |   06.07.2010. u 22:45   |   opcije


kisgudbaj(ne želim sudjelovati u razgovoru s tipovima poputt onih obdarenih mozgom, jer samo vrebaju)), jebem ih ih i kada nisam tu, a oni su cjelodnevni.

Autor: Illija   |   06.07.2010. u 22:48   |   opcije


evo iden ca Ilija, slobodno ti...

Autor: Obdaren_Mozgom   |   06.07.2010. u 22:50   |   opcije


Pusonjak, Illija, lijepo se odmori i nemoj preveč misliti na nas! :-))

Autor: vegavega8   |   06.07.2010. u 22:50   |   opcije


Ajd vragu, kud ste sad razbježali! Jel vas neka majmunica potegnula za rep, ha? ;-))

Autor: vegavega8   |   06.07.2010. u 22:51   |   opcije


Ostaviše me momcovi! Ah, što ću, jadna, idem onda prošetati svog vjernog psa, šmrc!

Autor: vegavega8   |   06.07.2010. u 22:58   |   opcije


jebo vas čuko i vi njega :))

Autor: Illija   |   06.07.2010. u 23:02   |   opcije


Dodaj komentar