a jesi majmunica :)
Autor: Illija | 06.07.2010. u 22:43 | opcije
:)))))) boli, a?
Autor: Obdaren_Mozgom | 06.07.2010. u 22:44 | opcije
A još i faktor iznenađenja!!!
Autor: vegavega8 | 06.07.2010. u 22:45 | opcije
kisgudbaj(ne želim sudjelovati u razgovoru s tipovima poputt onih obdarenih mozgom, jer samo vrebaju)), jebem ih ih i kada nisam tu, a oni su cjelodnevni.
Autor: Illija | 06.07.2010. u 22:48 | opcije
evo iden ca Ilija, slobodno ti...
Autor: Obdaren_Mozgom | 06.07.2010. u 22:50 | opcije
Pusonjak, Illija, lijepo se odmori i nemoj preveč misliti na nas! :-))
Autor: vegavega8 | 06.07.2010. u 22:50 | opcije
Ajd vragu, kud ste sad razbježali! Jel vas neka majmunica potegnula za rep, ha? ;-))
Autor: vegavega8 | 06.07.2010. u 22:51 | opcije
Ostaviše me momcovi! Ah, što ću, jadna, idem onda prošetati svog vjernog psa, šmrc!
Autor: vegavega8 | 06.07.2010. u 22:58 | opcije
jebo vas čuko i vi njega :))
Autor: Illija | 06.07.2010. u 23:02 | opcije