HOĆU I JA!

07.07.2010. u 22:27   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

izgleda ko da je crko

Autor: Bori-se   |   07.07.2010. u 22:31   |   opcije


Samo crknutima izgleda tako.

Autor: vegavega8   |   07.07.2010. u 22:33   |   opcije


nevjerojatno veliko uho vidim :)))

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   07.07.2010. u 22:33   |   opcije


čak malo zaudara dugo već je već crknuta

Autor: Bori-se   |   07.07.2010. u 22:35   |   opcije


Ma da, sve čuje, a nikak da ju puste da se upusti! :-))

Autor: vegavega8   |   07.07.2010. u 22:36   |   opcije


Budaletino koja si mi na ignoru sa svim mogućim nickovima i manifestacijama, odi nekome tko nema drugog sugovornika.

Autor: vegavega8   |   07.07.2010. u 22:37   |   opcije


...ma ovo je mali mačić

Autor: juicy-mama   |   07.07.2010. u 22:37   |   opcije


Baš zato i ne kuži zašto ga neće, Juicy! ;-))

Autor: vegavega8   |   07.07.2010. u 22:38   |   opcije


Simbolička sličica Vegice u pokušaju da spozna svijet Logosa. Za nju će ta bijela vrata biti uvijek zapriječena, nažalost.

Autor: eternis   |   07.07.2010. u 22:38   |   opcije


ove moje dvije se upavo pošteno iskefale...ne znam jel ima uopće smisla petljat se u njihove svađe

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   07.07.2010. u 22:39   |   opcije


Eternisu, meni vrata uopće ne trebaju - to je za običnjake i banaliste.

Autor: vegavega8   |   07.07.2010. u 22:40   |   opcije


Nema, sazviježđe. Njima to treba kao i nama Iskrica WebLog :-)))

Autor: vegavega8   |   07.07.2010. u 22:41   |   opcije


da, svakako, Vaša dubokoumna neobičnosti, ha ha ha, vama ne trebaju vrata jer ionako vam je propuh zu glavi prirodno stanje. Vrata bilo koje vrste niti ne naslućujete od silnog propuha.

Autor: eternis   |   07.07.2010. u 22:44   |   opcije


bas ti je slatka mačkica

Autor: Obdaren_Mozgom   |   07.07.2010. u 22:47   |   opcije


gremlin nanjušio vodu

Autor: modruskivitez   |   07.07.2010. u 22:47   |   opcije


uf, ovo je ruzno zvucalo...u mojoj glavi je puno bolje bilo...

Autor: Obdaren_Mozgom   |   07.07.2010. u 22:51   |   opcije


Obdareni, u obje varijante prihvaćeno kao kompliment! :-))

Autor: vegavega8   |   07.07.2010. u 22:56   |   opcije


Eternisu, volim biti od pomoći, osobito kad me ne inkomodira. Dakle, samo naprijed sa svojom onanijom! :-))

Autor: vegavega8   |   07.07.2010. u 22:57   |   opcije


Modruški, drago mi je što si opet tu :-))

Autor: vegavega8   |   07.07.2010. u 22:57   |   opcije


sad mi više nije gušt kad mi daješ dozvolu za masturbaciju. ..Nema uzbuđenja više.

Autor: eternis   |   07.07.2010. u 23:04   |   opcije


Dodaj komentar