izgleda ko da je crko
Autor: Bori-se | 07.07.2010. u 22:31 | opcije
Samo crknutima izgleda tako.
Autor: vegavega8 | 07.07.2010. u 22:33 | opcije
nevjerojatno veliko uho vidim :)))
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 07.07.2010. u 22:33 | opcije
čak malo zaudara dugo već je već crknuta
Autor: Bori-se | 07.07.2010. u 22:35 | opcije
Ma da, sve čuje, a nikak da ju puste da se upusti! :-))
Autor: vegavega8 | 07.07.2010. u 22:36 | opcije
Budaletino koja si mi na ignoru sa svim mogućim nickovima i manifestacijama, odi nekome tko nema drugog sugovornika.
Autor: vegavega8 | 07.07.2010. u 22:37 | opcije
...ma ovo je mali mačić
Autor: juicy-mama | 07.07.2010. u 22:37 | opcije
Baš zato i ne kuži zašto ga neće, Juicy! ;-))
Autor: vegavega8 | 07.07.2010. u 22:38 | opcije
Simbolička sličica Vegice u pokušaju da spozna svijet Logosa. Za nju će ta bijela vrata biti uvijek zapriječena, nažalost.
Autor: eternis | 07.07.2010. u 22:38 | opcije
ove moje dvije se upavo pošteno iskefale...ne znam jel ima uopće smisla petljat se u njihove svađe
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 07.07.2010. u 22:39 | opcije
Eternisu, meni vrata uopće ne trebaju - to je za običnjake i banaliste.
Autor: vegavega8 | 07.07.2010. u 22:40 | opcije
Nema, sazviježđe. Njima to treba kao i nama Iskrica WebLog :-)))
Autor: vegavega8 | 07.07.2010. u 22:41 | opcije
da, svakako, Vaša dubokoumna neobičnosti, ha ha ha, vama ne trebaju vrata jer ionako vam je propuh zu glavi prirodno stanje. Vrata bilo koje vrste niti ne naslućujete od silnog propuha.
Autor: eternis | 07.07.2010. u 22:44 | opcije
bas ti je slatka mačkica
Autor: Obdaren_Mozgom | 07.07.2010. u 22:47 | opcije
gremlin nanjušio vodu
Autor: modruskivitez | 07.07.2010. u 22:47 | opcije
uf, ovo je ruzno zvucalo...u mojoj glavi je puno bolje bilo...
Autor: Obdaren_Mozgom | 07.07.2010. u 22:51 | opcije
Obdareni, u obje varijante prihvaćeno kao kompliment! :-))
Autor: vegavega8 | 07.07.2010. u 22:56 | opcije
Eternisu, volim biti od pomoći, osobito kad me ne inkomodira. Dakle, samo naprijed sa svojom onanijom! :-))
Autor: vegavega8 | 07.07.2010. u 22:57 | opcije
Modruški, drago mi je što si opet tu :-))
Autor: vegavega8 | 07.07.2010. u 22:57 | opcije
sad mi više nije gušt kad mi daješ dozvolu za masturbaciju. ..Nema uzbuđenja više.
Autor: eternis | 07.07.2010. u 23:04 | opcije