šic! kaže vitez
Autor: Bori-se | 07.07.2010. u 23:31 | opcije
Slatki su ko secer....
Autor: juicy-mama | 07.07.2010. u 23:32 | opcije
ha ha, a negdje izvan kadra je objekt - razlog udivljenih (i uplašenih istovremeno) pogleda ovog kvinteta: vega bez gaća bere trešnje (makar je teško zamisliti kako se popela)
Autor: eternis | 07.07.2010. u 23:34 | opcije
onda ih treba staviti u vruću kavu nek se rastope
Autor: Bori-se | 07.07.2010. u 23:34 | opcije
Prepuštam vas vašoj mašti, ma kakva ona bila! :-)))
Autor: vegavega8 | 07.07.2010. u 23:39 | opcije
lijepe su ti mace a posebno mi se sviđa ova skroz lijevo
Autor: Bori-se | 07.07.2010. u 23:43 | opcije