dobro jutro :-)
auuu...dvostruka puna linija ..

Autor: mumu   |   08.07.2010. u 7:55   |   opcije


i još žuta ....da je bar bijela ...

Autor: viki9998   |   08.07.2010. u 7:58   |   opcije


Pa da... Jel vidite vi što čini medovina? ;-))

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 7:58   |   opcije


tek su na pol puta,,,kak god da okreneš

Autor: marned   |   08.07.2010. u 8:10   |   opcije


sreća pa jutros ne voze šleperi ..

Autor: viki9998   |   08.07.2010. u 8:14   |   opcije


hehe ne da mu medvjedica da ide preko pune linije ..zna propise ..

Autor: viki9998   |   08.07.2010. u 8:18   |   opcije


njemu se pripišalo a ona mu neda u šumu,,hahahaha

Autor: marned   |   08.07.2010. u 8:21   |   opcije


on je krenuo ljubavnici, a ona mu ne da ;)
viče na njega..da će radije poginuti nego ga drugoj prepustiti ;)
ha !

Autor: prije_kise   |   08.07.2010. u 8:26   |   opcije


Borbena mečka, nema što! Ali, ima i on svoje argumente :-))

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 8:32   |   opcije


Ona druga bolje čisti brlog... Ima bolju medovinu... Nema malih mečki...

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 8:32   |   opcije


i vozi mečki,,heheheehehe

Autor: marned   |   08.07.2010. u 8:33   |   opcije


mečku,,,,

Autor: marned   |   08.07.2010. u 8:34   |   opcije


a ona viče..meni si mečiće napravio a sada drugoj ideš...samo preko mene mrtve ;)

Autor: prije_kise   |   08.07.2010. u 8:34   |   opcije


a on joj govori grrrrrrrrrr pusti meeeeee samo još jednom ..hehehe

Autor: viki9998   |   08.07.2010. u 8:38   |   opcije


Ja tebi bobice donosim, pčele me bodu kad im plindram košnice, a ti sam brundaš!

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 8:41   |   opcije


misliš da ti ona neće brundat ?..

Autor: prije_kise   |   08.07.2010. u 8:43   |   opcije


Ona šiški-miški, a ti šorobočeš!

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 8:46   |   opcije


je je..uvijek je na početku šiški-miški..hahhaa..vidjećeš kada ti mečiće rodi ( izleže ?)haha...kada je hormoni opale...meni ćeš se htjeti vratiti..al nećeš moći..ne, ne dragi moj..pređi tu cestu i pozdravi se s našim brlogom ;)

Autor: prije_kise   |   08.07.2010. u 8:49   |   opcije


Evo, skuhat ću ti juhicu od gljiva i napraviti tortu od kupina, pa ćemo razgovarati kad se otrijezniš... Djecu ćemo poslati djedu i baki... Može?

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 8:55   |   opcije


mmmmmm
torta od kupina...koju ne moram djeliti...može...ajmo u naš brlog ;)

Autor: prije_kise   |   08.07.2010. u 8:57   |   opcije


Ajde, dragi. Ma znam te, mečko, još dok si medek bio :-))

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 8:58   |   opcije


hahahha..
eto...pa sada neka netko kaže da ljubav ne ulazi na usta ?..:)))

Autor: prije_kise   |   08.07.2010. u 9:00   |   opcije


bez riječi

Autor: marned   |   08.07.2010. u 9:02   |   opcije


Eh, da... Prvo primarne potrebe! ;-))

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 9:08   |   opcije


Frigaš ti što netko šiški-miški, kad ti tanko kakaš.

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 9:11   |   opcije


Dodaj komentar