dobro jutro :-)
auuu...dvostruka puna linija ..
Autor: mumu | 08.07.2010. u 7:55 | opcije
i još žuta ....da je bar bijela ...
Autor: viki9998 | 08.07.2010. u 7:58 | opcije
Pa da... Jel vidite vi što čini medovina? ;-))
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 7:58 | opcije
tek su na pol puta,,,kak god da okreneš
Autor: marned | 08.07.2010. u 8:10 | opcije
sreća pa jutros ne voze šleperi ..
Autor: viki9998 | 08.07.2010. u 8:14 | opcije
hehe ne da mu medvjedica da ide preko pune linije ..zna propise ..
Autor: viki9998 | 08.07.2010. u 8:18 | opcije
njemu se pripišalo a ona mu neda u šumu,,hahahaha
Autor: marned | 08.07.2010. u 8:21 | opcije
on je krenuo ljubavnici, a ona mu ne da ;)
viče na njega..da će radije poginuti nego ga drugoj prepustiti ;)
ha !
Autor: prije_kise | 08.07.2010. u 8:26 | opcije
Borbena mečka, nema što! Ali, ima i on svoje argumente :-))
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 8:32 | opcije
Ona druga bolje čisti brlog... Ima bolju medovinu... Nema malih mečki...
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 8:32 | opcije
i vozi mečki,,heheheehehe
Autor: marned | 08.07.2010. u 8:33 | opcije
mečku,,,,
Autor: marned | 08.07.2010. u 8:34 | opcije
a ona viče..meni si mečiće napravio a sada drugoj ideš...samo preko mene mrtve ;)
Autor: prije_kise | 08.07.2010. u 8:34 | opcije
a on joj govori grrrrrrrrrr pusti meeeeee samo još jednom ..hehehe
Autor: viki9998 | 08.07.2010. u 8:38 | opcije
Ja tebi bobice donosim, pčele me bodu kad im plindram košnice, a ti sam brundaš!
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 8:41 | opcije
misliš da ti ona neće brundat ?..
Autor: prije_kise | 08.07.2010. u 8:43 | opcije
Ona šiški-miški, a ti šorobočeš!
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 8:46 | opcije
je je..uvijek je na početku šiški-miški..hahhaa..vidjećeš kada ti mečiće rodi ( izleže ?)haha...kada je hormoni opale...meni ćeš se htjeti vratiti..al nećeš moći..ne, ne dragi moj..pređi tu cestu i pozdravi se s našim brlogom ;)
Autor: prije_kise | 08.07.2010. u 8:49 | opcije
Evo, skuhat ću ti juhicu od gljiva i napraviti tortu od kupina, pa ćemo razgovarati kad se otrijezniš... Djecu ćemo poslati djedu i baki... Može?
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 8:55 | opcije
mmmmmm
torta od kupina...koju ne moram djeliti...može...ajmo u naš brlog ;)
Autor: prije_kise | 08.07.2010. u 8:57 | opcije
Ajde, dragi. Ma znam te, mečko, još dok si medek bio :-))
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 8:58 | opcije
hahahha..
eto...pa sada neka netko kaže da ljubav ne ulazi na usta ?..:)))
Autor: prije_kise | 08.07.2010. u 9:00 | opcije
bez riječi
Autor: marned | 08.07.2010. u 9:02 | opcije
Eh, da... Prvo primarne potrebe! ;-))
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 9:08 | opcije
Frigaš ti što netko šiški-miški, kad ti tanko kakaš.
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 9:11 | opcije