i ja vejim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: kjeten   |   08.07.2010. u 23:26   |   opcije


što će im komadi ,,
ovako im je bolje !!!!

Autor: okniram   |   08.07.2010. u 23:27   |   opcije


Kaj je, kjeje, više ti se ne sviđamo? :-((( Sigujno nisi pokosio!!!

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 23:27   |   opcije


niš ne pitaj.....pjatio sam da pokose......ja mojam jadit....nažajost........

Autor: kjeten   |   08.07.2010. u 23:28   |   opcije


Je, okiniran, kritiziranje je ponekad vrlo blisko orgazmiranju ;-))

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 23:29   |   opcije


A kaj si se bacao u tjošak, kjeje, pa gdje ja pjođem tjava ne jaste!

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 23:30   |   opcije


e sad mi vejiš??????????ode 500 kunića--------boje da smo ih zapiji...........

Autor: kjeten   |   08.07.2010. u 23:31   |   opcije


komadi komadi pred mojim očima. komadi komadi sanjam vas noćima"... traži se duda da odgonetne tko to pjeva :)

Autor: Illija   |   08.07.2010. u 23:35   |   opcije


Je, ali se bojim zmija. Sad kad si to majo iskjčio, sad ja mogu pjošetati i sigujno više neće rasti :-))

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 23:36   |   opcije


Ajd, natukni bar malo, Illija!

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 23:39   |   opcije


kako natukni, pa pola pjesme sam napisao :)

Autor: Illija   |   08.07.2010. u 23:40   |   opcije


ma kakve zmije??????????????djugi tjedan kjopa na viksi!!!!!!!

Autor: kjeten   |   08.07.2010. u 23:45   |   opcije


Onda daj još pola!

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 23:48   |   opcije


Jela sam pečenu zmiju. Niš najočito.

Autor: vegavega8   |   08.07.2010. u 23:49   |   opcije


to ti je slika iz obiteljskog albuma?
tata i stric? Ha sad mi je jasno od kuda ljubav za zelenilom i prirodom u tebi. GREEN.

Autor: vidoban   |   09.07.2010. u 2:54   |   opcije


Dodaj komentar