i ja vejim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor: kjeten | 08.07.2010. u 23:26 | opcije
što će im komadi ,,
ovako im je bolje !!!!
Autor: okniram | 08.07.2010. u 23:27 | opcije
Kaj je, kjeje, više ti se ne sviđamo? :-((( Sigujno nisi pokosio!!!
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 23:27 | opcije
niš ne pitaj.....pjatio sam da pokose......ja mojam jadit....nažajost........
Autor: kjeten | 08.07.2010. u 23:28 | opcije
Je, okiniran, kritiziranje je ponekad vrlo blisko orgazmiranju ;-))
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 23:29 | opcije
A kaj si se bacao u tjošak, kjeje, pa gdje ja pjođem tjava ne jaste!
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 23:30 | opcije
e sad mi vejiš??????????ode 500 kunića--------boje da smo ih zapiji...........
Autor: kjeten | 08.07.2010. u 23:31 | opcije
komadi komadi pred mojim očima. komadi komadi sanjam vas noćima"... traži se duda da odgonetne tko to pjeva :)
Autor: Illija | 08.07.2010. u 23:35 | opcije
Je, ali se bojim zmija. Sad kad si to majo iskjčio, sad ja mogu pjošetati i sigujno više neće rasti :-))
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 23:36 | opcije
Ajd, natukni bar malo, Illija!
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 23:39 | opcije
kako natukni, pa pola pjesme sam napisao :)
Autor: Illija | 08.07.2010. u 23:40 | opcije
ma kakve zmije??????????????djugi tjedan kjopa na viksi!!!!!!!
Autor: kjeten | 08.07.2010. u 23:45 | opcije
Onda daj još pola!
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 23:48 | opcije
Jela sam pečenu zmiju. Niš najočito.
Autor: vegavega8 | 08.07.2010. u 23:49 | opcije
to ti je slika iz obiteljskog albuma?
tata i stric? Ha sad mi je jasno od kuda ljubav za zelenilom i prirodom u tebi. GREEN.
Autor: vidoban | 09.07.2010. u 2:54 | opcije