SUTRA PLAĆA

09.07.2010. u 7:06   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ja nažicala povišicu:)Častiiim!!(kad bude plaća, naravno)

Autor: nicci   |   09.07.2010. u 7:26   |   opcije


Toliko sam treptala da sam mislila da će mi se zavrtit' u glavi;)

Autor: nicci   |   09.07.2010. u 7:28   |   opcije


I ja sam dogovorila, ali baš me zanima budem li i dobila. Ako dobijem, i ja častim, pa ima da se dobro počastimo :-))

Autor: vegavega8   |   09.07.2010. u 7:28   |   opcije


Ja sam imala grafikon :-))

Autor: vegavega8   |   09.07.2010. u 7:29   |   opcije


I zato braaćoo...

Autor: nicci   |   09.07.2010. u 7:29   |   opcije


Hahahaha!

Autor: nicci   |   09.07.2010. u 7:30   |   opcije


Žder me ga!!! (Frigaš pijaču.)

Autor: vegavega8   |   09.07.2010. u 7:30   |   opcije


Ja sam totalni krele kad trebam nekaj za sebe žicati.

Autor: nicci   |   09.07.2010. u 7:31   |   opcije


Srećom, imam zaista odlične šefove.Dobri rezultati-plaća raste.Dovoljno je započeti razgovor.

Autor: nicci   |   09.07.2010. u 7:33   |   opcije


A sad...gibaaam!(kasnim već 5 min)Pusa!

Autor: nicci   |   09.07.2010. u 7:34   |   opcije


Gibaaaaj i čuvaj se! I ja ću polako, ufff, ufff... A kak da ja mjerim svoje rezultate, kad ovise o drugima? Indolentnima.

Autor: vegavega8   |   09.07.2010. u 7:37   |   opcije


kolko je meni poznato ,mirovine su sutra....:))))

Autor: comodor   |   09.07.2010. u 8:04   |   opcije


Kod mene , danas !

Autor: lovimnaivne   |   09.07.2010. u 9:52   |   opcije


Podijeli svima petice;)

Autor: nicci   |   09.07.2010. u 10:52   |   opcije


za majmune samo u HRK, ne u pravim nofcima

Autor: vidoban   |   09.07.2010. u 18:49   |   opcije


Dodaj komentar