killing me softly...with this picture...
Autor: necu-na-kavu | 10.07.2010. u 8:53 | opcije
bokca mu treba sa bideom oprezno a ne ovako do daske pa kolko ide da ide
Autor: Philippe_de_Mala | 10.07.2010. u 8:54 | opcije
Eh, štakorci znaju kad se treba ukrcati, a kad napustiti brod :-))
Autor: vegavega8 | 10.07.2010. u 8:59 | opcije
osvježila si mi ovo već pretoplo jutro
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 10.07.2010. u 9:25 | opcije
Jel'da, sazviježđe? Pa, ako postoji morski pas, morska mačka, u redu je da tu bude i morski štakor :-))
Autor: vegavega8 | 10.07.2010. u 9:35 | opcije