killing me softly...with this picture...

Autor: necu-na-kavu   |   10.07.2010. u 8:53   |   opcije


bokca mu treba sa bideom oprezno a ne ovako do daske pa kolko ide da ide

Autor: Philippe_de_Mala   |   10.07.2010. u 8:54   |   opcije


Eh, štakorci znaju kad se treba ukrcati, a kad napustiti brod :-))

Autor: vegavega8   |   10.07.2010. u 8:59   |   opcije


osvježila si mi ovo već pretoplo jutro

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   10.07.2010. u 9:25   |   opcije


Jel'da, sazviježđe? Pa, ako postoji morski pas, morska mačka, u redu je da tu bude i morski štakor :-))

Autor: vegavega8   |   10.07.2010. u 9:35   |   opcije


Dodaj komentar