nikako kad već pitaš. ne pomaže ni top, ni pop

Autor: rozmarina-baba   |   11.07.2010. u 0:03   |   opcije


Kad nisu biorazgradive :-((

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 0:06   |   opcije


Sad vidim kako je tek Velikom Meštru Eternisu s njegovim gumenim haremom, ah!

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 0:06   |   opcije


Kad ih zapali, smrde.

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 0:06   |   opcije


ae. a kako li je njemu kad ih opali

Autor: rozmarina-baba   |   11.07.2010. u 0:18   |   opcije


pa se guma zalipi
(DŽABE PUŠTA NOkat na malom prstu, tako ga nekako zamišljam)

Autor: rozmarina-baba   |   11.07.2010. u 0:19   |   opcije


A žalio mi se danas da se ne može riješiti komada... Zalijepe se, veli. A valjda i zbog ekološke svijesti.

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 0:20   |   opcije


pokažiim mene.,.....

Autor: kjeten   |   11.07.2010. u 0:38   |   opcije


Kjele, nije ti to moj, nego Eternisov problem!

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 0:40   |   opcije


soji tek sam stigao........a jebeno sam umojan......

Autor: kjeten   |   11.07.2010. u 0:41   |   opcije


Ma tebi bi sad tjebala jedna patkica da ti majo pjuta po kadi dok se ti juftaš, jel tak? :-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 0:43   |   opcije


tak sam sjeban da nenjem niš.......danas 500 km...........

Autor: kjeten   |   11.07.2010. u 0:45   |   opcije


Pa kaj ta julja zbilja ne zna kak se putuje? Za popizdit!

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 0:49   |   opcije


nišne pitaj...danas dvoje ješio----------

Autor: kjeten   |   11.07.2010. u 0:51   |   opcije


Dobjo de se nisi NJIH riješio :-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 0:56   |   opcije


Dodaj komentar