nikako kad već pitaš. ne pomaže ni top, ni pop
Autor: rozmarina-baba | 11.07.2010. u 0:03 | opcije
Kad nisu biorazgradive :-((
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 0:06 | opcije
Sad vidim kako je tek Velikom Meštru Eternisu s njegovim gumenim haremom, ah!
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 0:06 | opcije
Kad ih zapali, smrde.
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 0:06 | opcije
ae. a kako li je njemu kad ih opali
Autor: rozmarina-baba | 11.07.2010. u 0:18 | opcije
pa se guma zalipi
(DŽABE PUŠTA NOkat na malom prstu, tako ga nekako zamišljam)
Autor: rozmarina-baba | 11.07.2010. u 0:19 | opcije
A žalio mi se danas da se ne može riješiti komada... Zalijepe se, veli. A valjda i zbog ekološke svijesti.
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 0:20 | opcije
pokažiim mene.,.....
Autor: kjeten | 11.07.2010. u 0:38 | opcije
Kjele, nije ti to moj, nego Eternisov problem!
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 0:40 | opcije
soji tek sam stigao........a jebeno sam umojan......
Autor: kjeten | 11.07.2010. u 0:41 | opcije
Ma tebi bi sad tjebala jedna patkica da ti majo pjuta po kadi dok se ti juftaš, jel tak? :-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 0:43 | opcije
tak sam sjeban da nenjem niš.......danas 500 km...........
Autor: kjeten | 11.07.2010. u 0:45 | opcije
Pa kaj ta julja zbilja ne zna kak se putuje? Za popizdit!
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 0:49 | opcije
nišne pitaj...danas dvoje ješio----------
Autor: kjeten | 11.07.2010. u 0:51 | opcije
Dobjo de se nisi NJIH riješio :-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 0:56 | opcije