ja neću...zabiću se u klimatizirani stan...

Autor: sazvjezdje_coca-cola   |   11.07.2010. u 9:18   |   opcije


Ja moram. Smočit ću pseto i sebe pa tek onda van. Možda ponesem vrećicu leda za svaki slučaj :-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 9:28   |   opcije


Dodaj komentar