ja neću...zabiću se u klimatizirani stan...
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 11.07.2010. u 9:18 | opcije
Ja moram. Smočit ću pseto i sebe pa tek onda van. Možda ponesem vrećicu leda za svaki slučaj :-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 9:28 | opcije
ja neću...zabiću se u klimatizirani stan...
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 11.07.2010. u 9:18 | opcije
Ja moram. Smočit ću pseto i sebe pa tek onda van. Možda ponesem vrećicu leda za svaki slučaj :-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 9:28 | opcije