koke i pokoja zajedljiva ćurka
Autor: eternis | 11.07.2010. u 21:53 | opcije
A ima i nešto pseudopijetlova, iliti muških kokoši...
Autor: BrightSideOfLife | 11.07.2010. u 22:14 | opcije
Brajtica, već sam ti rekao da guske ne ševim, kaj mi se stalno šmajhlaš?
Autor: eternis | 11.07.2010. u 23:24 | opcije
O, Eteru, zar si se to ti prepoznao u mojem komentaru???
Autor: BrightSideOfLife | 12.07.2010. u 12:16 | opcije