koke i pokoja zajedljiva ćurka

Autor: eternis   |   11.07.2010. u 21:53   |   opcije


A ima i nešto pseudopijetlova, iliti muških kokoši...

Autor: BrightSideOfLife   |   11.07.2010. u 22:14   |   opcije


Brajtica, već sam ti rekao da guske ne ševim, kaj mi se stalno šmajhlaš?

Autor: eternis   |   11.07.2010. u 23:24   |   opcije


O, Eteru, zar si se to ti prepoznao u mojem komentaru???

Autor: BrightSideOfLife   |   12.07.2010. u 12:16   |   opcije


Dodaj komentar