haha, ovako mi danas izgleda stan nakon čišćenja. na kraju mi puko film i napila se s novim susjedima
Autor: rozmarina-baba | 11.07.2010. u 23:24 | opcije
Hahahahahah!I moj nakon krečenja:)Ja se napila sama;)
Autor: nicci | 11.07.2010. u 23:26 | opcije
Ja se nisam napila, ali baš mi lijepa slika :-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:29 | opcije
frustrira me što nisam uspila dignuti elemente sa zida. a ko zna što ima iza.glavno da sam utičnice odvidala.susjed mi neki ćelavi gad, isti hičkok. 52 u guzici, izgleda ko da mu je 70 i ko fol je trener nogometa. cili dan je visio kod mene i nadgleda. zagovara teoriju otvorenih vrata i dobrosusjedskih odnosa. i mrzi blitvare. e ne zna on još s kim ima posla.
jedino me tješi što nema net
Autor: rozmarina-baba | 11.07.2010. u 23:29 | opcije
i skim da se kjele napije, i ko je na toj sjici? nju ne poznam?
Autor: kjeten | 11.07.2010. u 23:29 | opcije
Je, lijepa je.Samo bih ja da podigne potkoljenice.Boli me dok gledam.
Autor: nicci | 11.07.2010. u 23:30 | opcije
Hehehe...kupićemo mi susjedu net;)I posudit nick.Možda neki Koreov.
Autor: nicci | 11.07.2010. u 23:31 | opcije
Pazi ti da susjed ne smišlja novi Psiho!
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:32 | opcije
Kjele, bijaj s kim ćeš, ovdje same pijanice. A ovu ne poznaš, ali ima iste sise kao ja.
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:33 | opcije
nema pjobjema znaš da meni netjeba 2 put jeć....samo vi jecite i kjele stiže..........
Autor: kjeten | 11.07.2010. u 23:35 | opcije
Ah, nejadniče jedan muški, sve ti mi mojamo ojganizijati! Evo, pitaj babu, vas dvoje ste sljedećeg tjedna slavljenici - mojamo to gjomko pjosjaviti!
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:36 | opcije
Evo...ja već slavim!Živjeli!
Autor: nicci | 11.07.2010. u 23:37 | opcije
pa to se zna,,,,,,,,samo kud mene uvek neka baba dopadne''''''''?STVAJNO NEMAM SJEČE....da sam se baj bez kujca jodij.......
Autor: kjeten | 11.07.2010. u 23:38 | opcije
Polako, nicci, zidovi će ispasti šareni!
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:42 | opcije
Eh, kjeje, onda ne bi imao jajca, nego jajnike ;-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:42 | opcije
Odložila sam alat.Ostale mi još 2 sobe.Hebeš krečenje.
Autor: nicci | 11.07.2010. u 23:43 | opcije
Ako te baš čopilo, možeš i kod mene kad svršiš kod sebe ;-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:46 | opcije
ak si se dobjo naućija dojdi mi mahni dnevni bojavak.....u jubičastu boju i cjvenu toškicu.........
Autor: kjeten | 11.07.2010. u 23:46 | opcije
A tjokutić?
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:48 | opcije
Njega buš u spavaću?
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:49 | opcije
Nikad više:)Ne pokušavajte to činiti doma.
Autor: nicci | 11.07.2010. u 23:49 | opcije
Hehe, lani je moja susjeda-usidjelica doživjela šok: priča ona meni, "Probudim se ja rano i otvorim prozor, kad vidim kod Vege na prozoru neki macan u potkošulji, pije pivo. I mislim si, neka, fino, kad evo ti još jedan macan! I tako, susjeda, morala sam vas pitati..." (Moleri, jašta.)
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:51 | opcije
Hehehe...nadam se da joj nisi rekla istinu.
Autor: nicci | 11.07.2010. u 23:53 | opcije
VEGA DA NIJE BIJO......?
Autor: kjeten | 11.07.2010. u 23:54 | opcije
Ah, morala sam sačuvati svoj ugled u susjedstvu, nicci ;-))
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:57 | opcije
Kjele, kaj se dereš?
Autor: vegavega8 | 11.07.2010. u 23:57 | opcije
Ja se nadam da me nitko nije vidio danas.Na kraju sam ostala samo u gaćkama.Namakala sam se u kadi sat
Autor: nicci | 11.07.2010. u 23:59 | opcije
:) vremena.Skidala kreč sa sebe i pijuckala.Hik!
Autor: nicci | 11.07.2010. u 23:59 | opcije
kak senebi dejo''''?????? ja te vojim i obožavam a ti ujutjo dvojicu pokazuješ na pjozoju........
Autor: kjeten | 12.07.2010. u 0:00 | opcije
Ček, ček, stani!!! Snimam, kopiram, spremam: KJELE MI UPRAVO IZJAVIO LJUBAV! :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 12.07.2010. u 0:01 | opcije
Imaš i svjedoka:)
Autor: nicci | 12.07.2010. u 0:03 | opcije
kaj se deješ?????? kaj moja suseda znat da imaš novog macana......
Autor: kjeten | 12.07.2010. u 0:04 | opcije
Hm...čini mi se da se počeo povlačiti.ZATVARAJ VRATA!
Autor: nicci | 12.07.2010. u 0:05 | opcije
ti niićći-ja se ne mješajviš da si jovim koku?
Autor: kjeten | 12.07.2010. u 0:07 | opcije
Ja sam kao ona tetka koja čuva curino poštenje:)
Autor: nicci | 12.07.2010. u 0:08 | opcije
odi dalje malat,,,,,pusti da osvajam macu!!!!!!
Autor: kjeten | 12.07.2010. u 0:10 | opcije
:)Ajde.Požuri...bude zapala.
Autor: nicci | 12.07.2010. u 0:11 | opcije
kud li je nestaja?????????takve sam ja sjeće........odmah mi pobegne,,,,svaka!!!!!!!
Autor: kjeten | 12.07.2010. u 0:12 | opcije
Ma tu sam... u šoku... a i unutrašnja bedra sam depilirala...
Autor: vegavega8 | 12.07.2010. u 0:12 | opcije
Ode meni mijan san!
Autor: vegavega8 | 12.07.2010. u 0:13 | opcije
zakaj ?
Autor: kjeten | 12.07.2010. u 0:14 | opcije
Pa sad bum cijelu noć mački čupala bjkove: "voji me, ne voji me, voji me, ne voji me"... ;-))
Autor: vegavega8 | 12.07.2010. u 0:17 | opcije
ne dijaj maškicu ni za živu gjavu,,,,,ona me jedina voji.......
Autor: kjeten | 12.07.2010. u 0:19 | opcije
Vidim ja da ti zapjaf vojiš moju macu ;-))
Autor: vegavega8 | 12.07.2010. u 0:22 | opcije
samo macu!!!!!!!!!
Autor: kjeten | 12.07.2010. u 0:30 | opcije
Kjeje...stop!Kaj hoće ova Veneris?Čini mi se da si je obeščastio.
Autor: nicci | 12.07.2010. u 0:34 | opcije
nikad čuo za nju?
Autor: kjeten | 12.07.2010. u 0:49 | opcije