MIRAN SAN

11.07.2010. u 23:23   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

haha, ovako mi danas izgleda stan nakon čišćenja. na kraju mi puko film i napila se s novim susjedima

Autor: rozmarina-baba   |   11.07.2010. u 23:24   |   opcije


Hahahahahah!I moj nakon krečenja:)Ja se napila sama;)

Autor: nicci   |   11.07.2010. u 23:26   |   opcije


Ja se nisam napila, ali baš mi lijepa slika :-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:29   |   opcije


frustrira me što nisam uspila dignuti elemente sa zida. a ko zna što ima iza.glavno da sam utičnice odvidala.susjed mi neki ćelavi gad, isti hičkok. 52 u guzici, izgleda ko da mu je 70 i ko fol je trener nogometa. cili dan je visio kod mene i nadgleda. zagovara teoriju otvorenih vrata i dobrosusjedskih odnosa. i mrzi blitvare. e ne zna on još s kim ima posla.
jedino me tješi što nema net

Autor: rozmarina-baba   |   11.07.2010. u 23:29   |   opcije


i skim da se kjele napije, i ko je na toj sjici? nju ne poznam?

Autor: kjeten   |   11.07.2010. u 23:29   |   opcije


Je, lijepa je.Samo bih ja da podigne potkoljenice.Boli me dok gledam.

Autor: nicci   |   11.07.2010. u 23:30   |   opcije


Hehehe...kupićemo mi susjedu net;)I posudit nick.Možda neki Koreov.

Autor: nicci   |   11.07.2010. u 23:31   |   opcije


Pazi ti da susjed ne smišlja novi Psiho!

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:32   |   opcije


Kjele, bijaj s kim ćeš, ovdje same pijanice. A ovu ne poznaš, ali ima iste sise kao ja.

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:33   |   opcije


nema pjobjema znaš da meni netjeba 2 put jeć....samo vi jecite i kjele stiže..........

Autor: kjeten   |   11.07.2010. u 23:35   |   opcije


Ah, nejadniče jedan muški, sve ti mi mojamo ojganizijati! Evo, pitaj babu, vas dvoje ste sljedećeg tjedna slavljenici - mojamo to gjomko pjosjaviti!

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:36   |   opcije


Evo...ja već slavim!Živjeli!

Autor: nicci   |   11.07.2010. u 23:37   |   opcije


pa to se zna,,,,,,,,samo kud mene uvek neka baba dopadne''''''''?STVAJNO NEMAM SJEČE....da sam se baj bez kujca jodij.......

Autor: kjeten   |   11.07.2010. u 23:38   |   opcije


Polako, nicci, zidovi će ispasti šareni!

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:42   |   opcije


Eh, kjeje, onda ne bi imao jajca, nego jajnike ;-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:42   |   opcije


Odložila sam alat.Ostale mi još 2 sobe.Hebeš krečenje.

Autor: nicci   |   11.07.2010. u 23:43   |   opcije


Ako te baš čopilo, možeš i kod mene kad svršiš kod sebe ;-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:46   |   opcije


ak si se dobjo naućija dojdi mi mahni dnevni bojavak.....u jubičastu boju i cjvenu toškicu.........

Autor: kjeten   |   11.07.2010. u 23:46   |   opcije


A tjokutić?

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:48   |   opcije


Njega buš u spavaću?

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:49   |   opcije


Nikad više:)Ne pokušavajte to činiti doma.

Autor: nicci   |   11.07.2010. u 23:49   |   opcije


Hehe, lani je moja susjeda-usidjelica doživjela šok: priča ona meni, "Probudim se ja rano i otvorim prozor, kad vidim kod Vege na prozoru neki macan u potkošulji, pije pivo. I mislim si, neka, fino, kad evo ti još jedan macan! I tako, susjeda, morala sam vas pitati..." (Moleri, jašta.)

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:51   |   opcije


Hehehe...nadam se da joj nisi rekla istinu.

Autor: nicci   |   11.07.2010. u 23:53   |   opcije


VEGA DA NIJE BIJO......?

Autor: kjeten   |   11.07.2010. u 23:54   |   opcije


Ah, morala sam sačuvati svoj ugled u susjedstvu, nicci ;-))

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:57   |   opcije


Kjele, kaj se dereš?

Autor: vegavega8   |   11.07.2010. u 23:57   |   opcije


Ja se nadam da me nitko nije vidio danas.Na kraju sam ostala samo u gaćkama.Namakala sam se u kadi sat

Autor: nicci   |   11.07.2010. u 23:59   |   opcije


:) vremena.Skidala kreč sa sebe i pijuckala.Hik!

Autor: nicci   |   11.07.2010. u 23:59   |   opcije


kak senebi dejo''''?????? ja te vojim i obožavam a ti ujutjo dvojicu pokazuješ na pjozoju........

Autor: kjeten   |   12.07.2010. u 0:00   |   opcije


Ček, ček, stani!!! Snimam, kopiram, spremam: KJELE MI UPRAVO IZJAVIO LJUBAV! :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   12.07.2010. u 0:01   |   opcije


Imaš i svjedoka:)

Autor: nicci   |   12.07.2010. u 0:03   |   opcije


kaj se deješ?????? kaj moja suseda znat da imaš novog macana......

Autor: kjeten   |   12.07.2010. u 0:04   |   opcije


Hm...čini mi se da se počeo povlačiti.ZATVARAJ VRATA!

Autor: nicci   |   12.07.2010. u 0:05   |   opcije


ti niićći-ja se ne mješajviš da si jovim koku?

Autor: kjeten   |   12.07.2010. u 0:07   |   opcije


Ja sam kao ona tetka koja čuva curino poštenje:)

Autor: nicci   |   12.07.2010. u 0:08   |   opcije


odi dalje malat,,,,,pusti da osvajam macu!!!!!!

Autor: kjeten   |   12.07.2010. u 0:10   |   opcije


:)Ajde.Požuri...bude zapala.

Autor: nicci   |   12.07.2010. u 0:11   |   opcije


kud li je nestaja?????????takve sam ja sjeće........odmah mi pobegne,,,,svaka!!!!!!!

Autor: kjeten   |   12.07.2010. u 0:12   |   opcije


Ma tu sam... u šoku... a i unutrašnja bedra sam depilirala...

Autor: vegavega8   |   12.07.2010. u 0:12   |   opcije


Ode meni mijan san!

Autor: vegavega8   |   12.07.2010. u 0:13   |   opcije


zakaj ?

Autor: kjeten   |   12.07.2010. u 0:14   |   opcije


Pa sad bum cijelu noć mački čupala bjkove: "voji me, ne voji me, voji me, ne voji me"... ;-))

Autor: vegavega8   |   12.07.2010. u 0:17   |   opcije


ne dijaj maškicu ni za živu gjavu,,,,,ona me jedina voji.......

Autor: kjeten   |   12.07.2010. u 0:19   |   opcije


Vidim ja da ti zapjaf vojiš moju macu ;-))

Autor: vegavega8   |   12.07.2010. u 0:22   |   opcije


samo macu!!!!!!!!!

Autor: kjeten   |   12.07.2010. u 0:30   |   opcije


Kjeje...stop!Kaj hoće ova Veneris?Čini mi se da si je obeščastio.

Autor: nicci   |   12.07.2010. u 0:34   |   opcije


nikad čuo za nju?

Autor: kjeten   |   12.07.2010. u 0:49   |   opcije


Dodaj komentar