ajme, preslatki su
Autor: Obdaren_Mozgom | 13.07.2010. u 0:15 | opcije
da nemam psa sad, opet bi nabavio papigicu....divna stvorenja...
Autor: Obdaren_Mozgom | 13.07.2010. u 0:15 | opcije
kaj su joj to sami facuki
Autor: barazbistre- | 13.07.2010. u 0:16 | opcije
znas da zenu partnera/icu biraju rigoroznije nego ljudi? I jedno mkad se vezu, ostaju do smrti zajedno
Autor: Obdaren_Mozgom | 13.07.2010. u 0:16 | opcije
Imam ja dvije doma, uz psa i mačku :-))
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:17 | opcije
Ali, juicy mi je tumačila da i nisu tako odani: navodno su serijski monogamisti. Nikad nemaju više od jednog partnera, ali vole mijenjati kad su u jatu.
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:18 | opcije
sad će se on prefarbati u zeleno.
bar do kiša ne padne
Autor: rozmarina-baba | 13.07.2010. u 0:19 | opcije
Bara, gleč, ova u sredini, to sam ti ja. Ova zguza, baba. Ona desno, mokra, nicci. Bacila je ova sa strane, ispred goluba, a ova meni iza leđa je jedna nova, još je samo vježbenica ;-))
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:20 | opcije
Pa fakat nije lijepo biti siv kad možeš biti zelen! Ali, ako nema farbe, i zavist pomaže, jel' tak? ;-))
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:21 | opcije
a ono ozadi je svodnik, jel
Autor: barazbistre- | 13.07.2010. u 0:22 | opcije
Tebi on tak djeluje, bara? Meni se čini nekako neuk...
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:24 | opcije
Pijemo iz zdenca znanja:)
Autor: nicci | 13.07.2010. u 0:24 | opcije
Gugutavac je Mirza.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2010. u 0:25 | opcije
Ne znam kako djeluje...ali ti bulji u rep.
Autor: nicci | 13.07.2010. u 0:25 | opcije
Kupamo se u nektaru, svjesne svoje ljepote!
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:25 | opcije
Ja se natopila jadna...a opet niš:)
Autor: nicci | 13.07.2010. u 0:26 | opcije
Da Mirza, svileni - ufffff, gdje bi mu kraj bio! Prije će biti neka mrzla pizda.
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:26 | opcije
ti se to sam' cini..tiha voda brege gloda
Autor: barazbistre- | 13.07.2010. u 0:26 | opcije
Vidi se da si željna znanja: kako me samo pobožno gledaš!
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:27 | opcije
Je, bara, možda bi se ti onda trebala okaniti jogurta...?
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:28 | opcije
Ne kužim kako zaroniš a ostaneš suha.Sjajno ti perje...uh.
Autor: nicci | 13.07.2010. u 0:30 | opcije
Male tajne velikih majstorica :-)))))))))
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:31 | opcije
Ak nije Mirza onda je poštar, a poštar nosi oštar.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2010. u 0:32 | opcije
Ah, svileni, dost mi je tih koji uvijek zvone dva puta!
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:33 | opcije
Nego...jel' ovaj iza prepariran?Ne mrda.
Autor: nicci | 13.07.2010. u 0:34 | opcije
Pa, dvaput je dvaput.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2010. u 0:34 | opcije
Živ je, ali zatravljen!
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:35 | opcije
Što je dobro kad je dobro, ali triput je još bolje kad je odlično.
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:35 | opcije
Ma, prava si nimfomanka. Hihihihi.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.07.2010. u 0:38 | opcije
Ne želim biti ova mokra.Odmah se vidi da sam provincijalka.
Autor: nicci | 13.07.2010. u 0:39 | opcije
Ma baš ti dobro stoji, nicci! Ali, ako inzistiraš, zamijeni se s vježbenicom, a ja ću odlepršati na zasluženi odmor. Laka vam noć, dobro slušajte da mi sve sutra možete ponoviti :-))))))))))
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 0:40 | opcije
:)Noć
Autor: nicci | 13.07.2010. u 0:42 | opcije
laku noc:)
Autor: barazbistre- | 13.07.2010. u 0:42 | opcije