ajme, preslatki su

Autor: Obdaren_Mozgom   |   13.07.2010. u 0:15   |   opcije


da nemam psa sad, opet bi nabavio papigicu....divna stvorenja...

Autor: Obdaren_Mozgom   |   13.07.2010. u 0:15   |   opcije


kaj su joj to sami facuki

Autor: barazbistre-   |   13.07.2010. u 0:16   |   opcije


znas da zenu partnera/icu biraju rigoroznije nego ljudi? I jedno mkad se vezu, ostaju do smrti zajedno

Autor: Obdaren_Mozgom   |   13.07.2010. u 0:16   |   opcije


Imam ja dvije doma, uz psa i mačku :-))

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:17   |   opcije


Ali, juicy mi je tumačila da i nisu tako odani: navodno su serijski monogamisti. Nikad nemaju više od jednog partnera, ali vole mijenjati kad su u jatu.

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:18   |   opcije


sad će se on prefarbati u zeleno.
bar do kiša ne padne

Autor: rozmarina-baba   |   13.07.2010. u 0:19   |   opcije


Bara, gleč, ova u sredini, to sam ti ja. Ova zguza, baba. Ona desno, mokra, nicci. Bacila je ova sa strane, ispred goluba, a ova meni iza leđa je jedna nova, još je samo vježbenica ;-))

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:20   |   opcije


Pa fakat nije lijepo biti siv kad možeš biti zelen! Ali, ako nema farbe, i zavist pomaže, jel' tak? ;-))

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:21   |   opcije


a ono ozadi je svodnik, jel

Autor: barazbistre-   |   13.07.2010. u 0:22   |   opcije


Tebi on tak djeluje, bara? Meni se čini nekako neuk...

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:24   |   opcije


Pijemo iz zdenca znanja:)

Autor: nicci   |   13.07.2010. u 0:24   |   opcije


Gugutavac je Mirza.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2010. u 0:25   |   opcije


Ne znam kako djeluje...ali ti bulji u rep.

Autor: nicci   |   13.07.2010. u 0:25   |   opcije


Kupamo se u nektaru, svjesne svoje ljepote!

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:25   |   opcije


Ja se natopila jadna...a opet niš:)

Autor: nicci   |   13.07.2010. u 0:26   |   opcije


Da Mirza, svileni - ufffff, gdje bi mu kraj bio! Prije će biti neka mrzla pizda.

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:26   |   opcije


ti se to sam' cini..tiha voda brege gloda

Autor: barazbistre-   |   13.07.2010. u 0:26   |   opcije


Vidi se da si željna znanja: kako me samo pobožno gledaš!

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:27   |   opcije


Je, bara, možda bi se ti onda trebala okaniti jogurta...?

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:28   |   opcije


Ne kužim kako zaroniš a ostaneš suha.Sjajno ti perje...uh.

Autor: nicci   |   13.07.2010. u 0:30   |   opcije


Male tajne velikih majstorica :-)))))))))

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:31   |   opcije


Ak nije Mirza onda je poštar, a poštar nosi oštar.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2010. u 0:32   |   opcije


Ah, svileni, dost mi je tih koji uvijek zvone dva puta!

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:33   |   opcije


Nego...jel' ovaj iza prepariran?Ne mrda.

Autor: nicci   |   13.07.2010. u 0:34   |   opcije


Pa, dvaput je dvaput.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2010. u 0:34   |   opcije


Živ je, ali zatravljen!

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:35   |   opcije


Što je dobro kad je dobro, ali triput je još bolje kad je odlično.

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:35   |   opcije


Ma, prava si nimfomanka. Hihihihi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.07.2010. u 0:38   |   opcije


Ne želim biti ova mokra.Odmah se vidi da sam provincijalka.

Autor: nicci   |   13.07.2010. u 0:39   |   opcije


Ma baš ti dobro stoji, nicci! Ali, ako inzistiraš, zamijeni se s vježbenicom, a ja ću odlepršati na zasluženi odmor. Laka vam noć, dobro slušajte da mi sve sutra možete ponoviti :-))))))))))

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 0:40   |   opcije


:)Noć

Autor: nicci   |   13.07.2010. u 0:42   |   opcije


laku noc:)

Autor: barazbistre-   |   13.07.2010. u 0:42   |   opcije


Dodaj komentar