još spavaš
sinoć sam zaspala ko klada. i jutros umrla od smija šta ste izvodile na blogu.
ko se boji ćune još
idem pribaciti taj blog na usb. prije nego ga obrišu. i prije nego posudim laptop
(samo da ne stavi milje i vazu na njega ko na dvd-e)

Autor: rozmarina-baba   |   13.07.2010. u 6:45   |   opcije


Uf, tako sam sanjala da mi se čini da uopće nisam spavala ;-)) I sad ovako umorna na posao :-((

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 6:48   |   opcije


sigurno si mahala srpom u snu. a nicci je pokošene i pokisle zalijevala krečom

Autor: rozmarina-baba   |   13.07.2010. u 6:57   |   opcije


krečom krešimira

Autor: rozmarina-baba   |   13.07.2010. u 7:00   |   opcije


Ma jock, bilo je baš nježno :-))

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 7:03   |   opcije


baš lipo, sve snježno bijelo iza vas, ko u pjesmi

šta se ono bijeli na remizi, to je nevidljivi došo blizu, jel.
voljela me samo jedno ljeto i nikako da ga izliječim. ranjena, ali samo u glavu.

nešto m nije dobro jutros, odoh na posa na vrime. živila

Autor: rozmarina-baba   |   13.07.2010. u 7:05   |   opcije


Živjela i ti, rozi, samo polako, da se ne umoriš :-))

Autor: vegavega8   |   13.07.2010. u 7:10   |   opcije


Dodaj komentar