još spavaš
sinoć sam zaspala ko klada. i jutros umrla od smija šta ste izvodile na blogu.
ko se boji ćune još
idem pribaciti taj blog na usb. prije nego ga obrišu. i prije nego posudim laptop
(samo da ne stavi milje i vazu na njega ko na dvd-e)
Autor: rozmarina-baba | 13.07.2010. u 6:45 | opcije
Uf, tako sam sanjala da mi se čini da uopće nisam spavala ;-)) I sad ovako umorna na posao :-((
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 6:48 | opcije
sigurno si mahala srpom u snu. a nicci je pokošene i pokisle zalijevala krečom
Autor: rozmarina-baba | 13.07.2010. u 6:57 | opcije
krečom krešimira
Autor: rozmarina-baba | 13.07.2010. u 7:00 | opcije
Ma jock, bilo je baš nježno :-))
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 7:03 | opcije
baš lipo, sve snježno bijelo iza vas, ko u pjesmi
šta se ono bijeli na remizi, to je nevidljivi došo blizu, jel.
voljela me samo jedno ljeto i nikako da ga izliječim. ranjena, ali samo u glavu.
nešto m nije dobro jutros, odoh na posa na vrime. živila
Autor: rozmarina-baba | 13.07.2010. u 7:05 | opcije
Živjela i ti, rozi, samo polako, da se ne umoriš :-))
Autor: vegavega8 | 13.07.2010. u 7:10 | opcije