čeheheh :)
Autor: yamaya | 14.07.2010. u 8:58 | opcije
Mrd, mrd, mrd, mrdoguz (rep prekratak za mahanje) :-))))
Autor: vegavega8 | 14.07.2010. u 8:59 | opcije
a-ha.zato maše(š) jezikom :)))
Autor: yamaya | 14.07.2010. u 9:04 | opcije
A ne, oblizujem se od radosti! ;-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2010. u 9:12 | opcije
Otputuj, zoofilu!
Autor: vegavega8 | 14.07.2010. u 9:29 | opcije
Ovo psihijatri nazivaju transferencijom, ako se ne varam. A mogla sam si i misliti da će bolesnici isplaziti kad im se pokaže jezik :-(( Ništa, samo se vi ovdje upišite, tak da znamo koliko vas je i koji ste :-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2010. u 9:42 | opcije
A dobro je ,vidim već si tražila pomoć ,kad se kužiš u pojmove...Možda kaj i pomogne!?
Autor: Lib-e-ra | 14.07.2010. u 10:14 | opcije
:)
Autor: nicci | 14.07.2010. u 11:47 | opcije