STIŽU ČEHINJE!

14.07.2010. u 8:55   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

čeheheh :)

Autor: yamaya   |   14.07.2010. u 8:58   |   opcije


Mrd, mrd, mrd, mrdoguz (rep prekratak za mahanje) :-))))

Autor: vegavega8   |   14.07.2010. u 8:59   |   opcije


a-ha.zato maše(š) jezikom :)))

Autor: yamaya   |   14.07.2010. u 9:04   |   opcije


A ne, oblizujem se od radosti! ;-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2010. u 9:12   |   opcije


Otputuj, zoofilu!

Autor: vegavega8   |   14.07.2010. u 9:29   |   opcije


Ovo psihijatri nazivaju transferencijom, ako se ne varam. A mogla sam si i misliti da će bolesnici isplaziti kad im se pokaže jezik :-(( Ništa, samo se vi ovdje upišite, tak da znamo koliko vas je i koji ste :-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2010. u 9:42   |   opcije


A dobro je ,vidim već si tražila pomoć ,kad se kužiš u pojmove...Možda kaj i pomogne!?

Autor: Lib-e-ra   |   14.07.2010. u 10:14   |   opcije


:)

Autor: nicci   |   14.07.2010. u 11:47   |   opcije


Dodaj komentar