Na to mogu reći samo jedan veliki "hahahahaha" :))))
Autor: TeeJay | 14.07.2010. u 23:14 | opcije
nije li pjejano????
Autor: kjeten | 14.07.2010. u 23:15 | opcije
Ahaha, bome zavidna vještina u podvijivanju!
Autor: BrightSideOfLife | 14.07.2010. u 23:17 | opcije
počela je sa slikama, sad će i kilometarski tekst o prolaznosti, ljubavi, nerazumjevanju....
Autor: Drmax | 14.07.2010. u 23:18 | opcije
o što vi znate o svemu tome...jedan po jedan bez guranja,molim...
Autor: comodor | 14.07.2010. u 23:18 | opcije
e moj djmax....bjago budajama njihovo je kjajestvo nebesko........
Autor: kjeten | 14.07.2010. u 23:19 | opcije
Možda ovaj micek samo oponaša neku situaciju koju je vidio vlastitim očima :))
Autor: TeeJay | 14.07.2010. u 23:19 | opcije
je, je pogledaj u točkicu....
Autor: Drmax | 14.07.2010. u 23:20 | opcije
Ovo je tek uvodna sjika, kjeje. U ponoć ide čestitajska! :-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2010. u 23:20 | opcije
TJ, pa sjećaš se kakav dojam kjeje ostavlja na mačke - moja je danima bila opčinjena!
Autor: vegavega8 | 14.07.2010. u 23:21 | opcije
a i ovoj sam se jako objadovao,,,,,baš pjavi kjele.........
Autor: kjeten | 14.07.2010. u 23:21 | opcije
Bit će da te pjatio i oponašao :-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2010. u 23:22 | opcije
Sreća pa tu scenu nisam doživio uživo :) kao neki ovdje nazočni :))
Autor: TeeJay | 14.07.2010. u 23:22 | opcije
A joj, da, ti si onda majkijao ;-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2010. u 23:24 | opcije
mogao bi ja od njega i nekaj naučit????
Autor: kjeten | 14.07.2010. u 23:25 | opcije
Laka noć svima... ipak sam ja ranoranioc :)), Vega :)*, Bright* :)*... i ostali ;)
Autor: TeeJay | 14.07.2010. u 23:25 | opcije
Morao sam markirati, takav je bio trenutak :))
Autor: TeeJay | 14.07.2010. u 23:26 | opcije
pa ne jadiš valjda sutja!!!!!!!! ajd bok...
Autor: kjeten | 14.07.2010. u 23:26 | opcije
jadim jadim... i sutra i prekosutra :), ali sam zato u subotu slobodan jeeeeeeeeeeeeeeeee :))))
Autor: TeeJay | 14.07.2010. u 23:28 | opcije
a onda sigujno ideš na tujum.......
Autor: kjeten | 14.07.2010. u 23:31 | opcije
Vjerojatno bi mogao, kjele, ali ne baš puno - vidim ja da ti znaš kak se šmajhlati i podvijivati, sve istovjemeno ;-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2010. u 23:32 | opcije
Laka ti noć, TJ!
Autor: vegavega8 | 14.07.2010. u 23:32 | opcije
kad je to jaće od mene...........nisam kjiv..
Autor: kjeten | 14.07.2010. u 23:33 | opcije
A čuj, bolje pjeduckat nego pjduckat... u pjazno :-))
Autor: vegavega8 | 14.07.2010. u 23:41 | opcije
Nestjpjiva kao u svemu, nemejem dočekat ponoć, a vojim i bit pjva, dakje Macanu koji je majstoj u podvijivanju: živio, ljubio, ševio, iskjio, zajađivao, tjošio, jeo, pio, zdjav, sjetan i zadovojan bio!!! Jaka noć svima...
Autor: BrightSideOfLife | 14.07.2010. u 23:44 | opcije
ma koji macan????? ja sam kjele....
Autor: kjeten | 14.07.2010. u 23:48 | opcije