Na to mogu reći samo jedan veliki "hahahahaha" :))))

Autor: TeeJay   |   14.07.2010. u 23:14   |   opcije


nije li pjejano????

Autor: kjeten   |   14.07.2010. u 23:15   |   opcije


Ahaha, bome zavidna vještina u podvijivanju!

Autor: BrightSideOfLife   |   14.07.2010. u 23:17   |   opcije


počela je sa slikama, sad će i kilometarski tekst o prolaznosti, ljubavi, nerazumjevanju....

Autor: Drmax   |   14.07.2010. u 23:18   |   opcije


o što vi znate o svemu tome...jedan po jedan bez guranja,molim...

Autor: comodor   |   14.07.2010. u 23:18   |   opcije


e moj djmax....bjago budajama njihovo je kjajestvo nebesko........

Autor: kjeten   |   14.07.2010. u 23:19   |   opcije


Možda ovaj micek samo oponaša neku situaciju koju je vidio vlastitim očima :))

Autor: TeeJay   |   14.07.2010. u 23:19   |   opcije


je, je pogledaj u točkicu....

Autor: Drmax   |   14.07.2010. u 23:20   |   opcije


Ovo je tek uvodna sjika, kjeje. U ponoć ide čestitajska! :-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2010. u 23:20   |   opcije


TJ, pa sjećaš se kakav dojam kjeje ostavlja na mačke - moja je danima bila opčinjena!

Autor: vegavega8   |   14.07.2010. u 23:21   |   opcije


a i ovoj sam se jako objadovao,,,,,baš pjavi kjele.........

Autor: kjeten   |   14.07.2010. u 23:21   |   opcije


Bit će da te pjatio i oponašao :-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2010. u 23:22   |   opcije


Sreća pa tu scenu nisam doživio uživo :) kao neki ovdje nazočni :))

Autor: TeeJay   |   14.07.2010. u 23:22   |   opcije


A joj, da, ti si onda majkijao ;-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2010. u 23:24   |   opcije


mogao bi ja od njega i nekaj naučit????

Autor: kjeten   |   14.07.2010. u 23:25   |   opcije


Laka noć svima... ipak sam ja ranoranioc :)), Vega :)*, Bright* :)*... i ostali ;)

Autor: TeeJay   |   14.07.2010. u 23:25   |   opcije


Morao sam markirati, takav je bio trenutak :))

Autor: TeeJay   |   14.07.2010. u 23:26   |   opcije


pa ne jadiš valjda sutja!!!!!!!! ajd bok...

Autor: kjeten   |   14.07.2010. u 23:26   |   opcije


jadim jadim... i sutra i prekosutra :), ali sam zato u subotu slobodan jeeeeeeeeeeeeeeeee :))))

Autor: TeeJay   |   14.07.2010. u 23:28   |   opcije


a onda sigujno ideš na tujum.......

Autor: kjeten   |   14.07.2010. u 23:31   |   opcije


Vjerojatno bi mogao, kjele, ali ne baš puno - vidim ja da ti znaš kak se šmajhlati i podvijivati, sve istovjemeno ;-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2010. u 23:32   |   opcije


Laka ti noć, TJ!

Autor: vegavega8   |   14.07.2010. u 23:32   |   opcije


kad je to jaće od mene...........nisam kjiv..

Autor: kjeten   |   14.07.2010. u 23:33   |   opcije


A čuj, bolje pjeduckat nego pjduckat... u pjazno :-))

Autor: vegavega8   |   14.07.2010. u 23:41   |   opcije


Nestjpjiva kao u svemu, nemejem dočekat ponoć, a vojim i bit pjva, dakje Macanu koji je majstoj u podvijivanju: živio, ljubio, ševio, iskjio, zajađivao, tjošio, jeo, pio, zdjav, sjetan i zadovojan bio!!! Jaka noć svima...

Autor: BrightSideOfLife   |   14.07.2010. u 23:44   |   opcije


ma koji macan????? ja sam kjele....

Autor: kjeten   |   14.07.2010. u 23:48   |   opcije


Dodaj komentar