EVO JEDAN SJETAN JAK, BAŠ JE PJAVI ON MOMAK, A DANAS ON SJAVI PA JE KJELAC PJAVI!
15.07.2010. u 0:02 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
hvaja maškice pjava si........
Autor: kjeten | 15.07.2010. u 0:05 | opcije
A znaš da mačke vole jakce :-)))))))))))
Autor: vegavega8 | 15.07.2010. u 0:07 | opcije
hahhaaa, vega, našja si jaka koji se smije...pa ja ću jiknut:))
Autor: necu-na-kavu | 15.07.2010. u 0:09 | opcije
Sretan rođendan Kjeten :))
Autor: skinny-pero | 15.07.2010. u 0:10 | opcije
i ja vojim maškice.....
Autor: kjeten | 15.07.2010. u 0:13 | opcije
Ah, podvijivaču jedan! Jaka ti noć, idem se odmojiti za igjanje s jakcem ;-))
Autor: vegavega8 | 15.07.2010. u 0:16 | opcije
hvaja pejce.......
Autor: kjeten | 15.07.2010. u 0:18 | opcije
a tako znači izgleda jastog prije nego ga pojedu nautičari
Autor: Illija | 15.07.2010. u 0:58 | opcije