..hehe,same old same old,nice pic:))

Autor: labrador1974   |   15.07.2010. u 9:25   |   opcije


Bok, lab! Hm, da, samo ne bi škodio malo veći bazen, jel'da? :-))

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 9:26   |   opcije


Hahaha, to se zove uživancija ;)

Autor: crna_boocka   |   15.07.2010. u 9:29   |   opcije


...bogme nebi,trebo sam sad ići u grad al sam došo samo do auta u čelo nazad,hot hot hot:))

Autor: labrador1974   |   15.07.2010. u 9:30   |   opcije


To se zove OLAKŠANJE, boocka!

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 9:31   |   opcije


Ma kakav auto, lab, ako nemaš klimu unutra, to ti je kao da si dobrovoljno ušao u gril.

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 9:32   |   opcije


I ja bih tako :P

Autor: crna_boocka   |   15.07.2010. u 9:32   |   opcije


Ah, moram na posao baš u podne, zamislite! Inače bih zbilja možda otišla do Šalate na malo brčkanja.

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 9:33   |   opcije


..jedna grlica svaki dan dođe i pije Nikinu vodu,sad budem joj napravio stalak sa malom posudom pa nek uživa,uopće se više ne boji ni mene ni Nike:)

Autor: labrador1974   |   15.07.2010. u 9:35   |   opcije


..nope,no AC,a auto je crn,sve ti je jasno:)

Autor: labrador1974   |   15.07.2010. u 9:36   |   opcije


Ljudi se rijetko sjete da pticama najviše treba vode po ovakvom vremenu. Kod mene u parkiću im stalno ostavljaju hranu, ali da bi netko stavio posudicu s vodom - jock!

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 9:38   |   opcije


..Nika ju samo gleda i šuti,neki put ni metar daleko,valjda joj se smilila:))

Autor: labrador1974   |   15.07.2010. u 9:42   |   opcije


Ili ju je ošamutila vrućina. Moj šaponja jučer uopće nije skužio macu u parku sve dok ja nisam rekla "mic" :-))

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 9:45   |   opcije


..ma ne,to ti traje već tjedan dana,i mene je to jako začudilo,samo sjedi i gleda kak mala grlica cucla iz NJEZINE posude,ali mir i tišina...valjda joj je simpa:))

Autor: labrador1974   |   15.07.2010. u 9:55   |   opcije


Dodaj komentar