..hehe,same old same old,nice pic:))
Autor: labrador1974 | 15.07.2010. u 9:25 | opcije
Bok, lab! Hm, da, samo ne bi škodio malo veći bazen, jel'da? :-))
Autor: vegavega8 | 15.07.2010. u 9:26 | opcije
Hahaha, to se zove uživancija ;)
Autor: crna_boocka | 15.07.2010. u 9:29 | opcije
...bogme nebi,trebo sam sad ići u grad al sam došo samo do auta u čelo nazad,hot hot hot:))
Autor: labrador1974 | 15.07.2010. u 9:30 | opcije
To se zove OLAKŠANJE, boocka!
Autor: vegavega8 | 15.07.2010. u 9:31 | opcije
Ma kakav auto, lab, ako nemaš klimu unutra, to ti je kao da si dobrovoljno ušao u gril.
Autor: vegavega8 | 15.07.2010. u 9:32 | opcije
I ja bih tako :P
Autor: crna_boocka | 15.07.2010. u 9:32 | opcije
Ah, moram na posao baš u podne, zamislite! Inače bih zbilja možda otišla do Šalate na malo brčkanja.
Autor: vegavega8 | 15.07.2010. u 9:33 | opcije
..jedna grlica svaki dan dođe i pije Nikinu vodu,sad budem joj napravio stalak sa malom posudom pa nek uživa,uopće se više ne boji ni mene ni Nike:)
Autor: labrador1974 | 15.07.2010. u 9:35 | opcije
..nope,no AC,a auto je crn,sve ti je jasno:)
Autor: labrador1974 | 15.07.2010. u 9:36 | opcije
Ljudi se rijetko sjete da pticama najviše treba vode po ovakvom vremenu. Kod mene u parkiću im stalno ostavljaju hranu, ali da bi netko stavio posudicu s vodom - jock!
Autor: vegavega8 | 15.07.2010. u 9:38 | opcije
..Nika ju samo gleda i šuti,neki put ni metar daleko,valjda joj se smilila:))
Autor: labrador1974 | 15.07.2010. u 9:42 | opcije
Ili ju je ošamutila vrućina. Moj šaponja jučer uopće nije skužio macu u parku sve dok ja nisam rekla "mic" :-))
Autor: vegavega8 | 15.07.2010. u 9:45 | opcije
..ma ne,to ti traje već tjedan dana,i mene je to jako začudilo,samo sjedi i gleda kak mala grlica cucla iz NJEZINE posude,ali mir i tišina...valjda joj je simpa:))
Autor: labrador1974 | 15.07.2010. u 9:55 | opcije