gdje je Nicci?...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   15.07.2010. u 20:34   |   opcije


... i sretno djete sa prljavim rukama

Autor: skinny-pero   |   15.07.2010. u 20:34   |   opcije


Nicci nije u tamnici, lokuščino, jel'

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 20:35   |   opcije


I majku s krpom u rukama, Perice!

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 20:36   |   opcije


jebi ga! Onda joj dobaci da je volim kada prođe sa druge strane kaveza...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   15.07.2010. u 20:37   |   opcije


čemu želja za brisanjem ?

Autor: skinny-pero   |   15.07.2010. u 20:37   |   opcije


Tu ćeš zvjerku morat sam ukrotit, lokuščino, jel'. A onda i timariti :-))

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 20:38   |   opcije


Ja niš ne brišem. A nemam ni djece ;-))

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 20:38   |   opcije


ma bitno je veselje, tko, gdje, kako i zašto je manje bitno....

Autor: skinny-pero   |   15.07.2010. u 20:44   |   opcije


Mislio sam da češ mi asistirat dok ju gađam cjevkom punom svojih želja...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   15.07.2010. u 20:45   |   opcije


darovito dijete, sve boje upotrebljene, crtež po mom ukusu :))

Autor: Petra-a-stijena   |   15.07.2010. u 20:52   |   opcije


Meni nisu dali crtati po zidu kad sam bila dijete. Šmrc!

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 20:52   |   opcije


Lokuščino, zar TEBI treba asistentica???

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 20:53   |   opcije


Viš, Petra, izlaze van frustracije iz djetinjstva :-)))

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 20:53   |   opcije


Vegeta! Jebem te u ono tvoje simpatično i debelo dupe! Zašto ne možešizvršiti svoju zadaću? Osjećaš li da je nezgoda u meni ili u njoj?...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   15.07.2010. u 20:57   |   opcije


Tješi se , ti nebuš nikad imala poškraban zid

Autor: eternis   |   15.07.2010. u 21:05   |   opcije


Lokuščino! Meni su neke stvari već davno došle iz debelog, simpatičnog dupeta u pametnu glavu, jel'!

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 21:08   |   opcije


Ne, et, ja imam mural ;-))

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 21:08   |   opcije


vega, ne razumijem tvoj komentar o 'frustracijama...' nit imam pojma o ičemu što se odnosi na neke analize, ali vidim da su sve boje zastupljene... i to je sve... ( a osobno iskustvo mi je da sam ja imala poškrabane zidove više nego zbirno kod svih drugih što sam vidjela, ...i sve je to na dobro izašlo):))

Autor: Petra-a-stijena   |   15.07.2010. u 21:15   |   opcije


ha ha, nisam znal dase to zove mural kad ostanu tragovi od bljuve na zidu nakon još jedne neprospavane noći uz ajer konjak i groznčavo tipkanje sa idiotima koje u reali nemreč naći samo tak

Autor: eternis   |   15.07.2010. u 21:15   |   opcije


Ovak, Petra, zaista se radi o nekim MOJIM frustracijama iz djetinjstva: bila sam vrlo likovno darovita, moj nastavnik iz osnovnjaka je čak došao razgovarati s roditeljima da gimnaziju polažem izvanredno, a s njim se pripremam za Akademiju i idem na prijemni već s 16 godina. Ali, moji nisu htjeli ni čuti! A ja sam ih poslušala, i POSVE ZABORAVILA CRTATI! Sad malo vježbuckam u Paintu :-))

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 21:22   |   opcije


Et, nemamo svi isti ukus ni za farbe, ni za pića, ni za ljude. Meni je tvoj oduran, ali štaš, o ukusima nema smisla raspravljati, jel' tak?

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 21:23   |   opcije


ne raspravljamo sad o ukusima nego o podrijetlu tvojeg "murala". I kakve je boje bljuva poslije ajer konjaka? isto žuta, ili ima primjesa zelene boje? ( od žuči koju ne stigneš svu prosuti na podobnre nickove koji ti ne znaju ili ne žele uzvratiti tak da i tebe boli. A ne stigneš je prosuti zato jer taj kapacitet nadilazi sve mogućnosti prirodnog izljeva

Autor: eternis   |   15.07.2010. u 21:29   |   opcije


Ne mogu odgovoriti na tvoje pitanje, et, jerbo nikad nisam isprobala. Ajerkonjak je divno piće koje te samo upozori kad je dosta. Ali, ako te zaista zanima, ima ga za kupiti u Krašu, pa probaj. Ostatak komentara je čista nesuvislost, a meni se ne da baviti glupostima. Hajde, otvori ti još neki svoj blog, ili svrati do Mirogoja da se smiriš.

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 21:34   |   opcije


nemaš ti te senzore da razabereš suvislost onoga što sam ti emitirao. bpli me kuki i za tebe i tvoj mural, a pogotovo za ajer konjak. A na mirogoj ću kad emeni bude pasalo, nit meni se ne da baviti glupostima , nisam mazohist valjda još sto godina se natezat sa umišljenom klimakteričarkom koja je nesretnija od većine jadnica ovdje

Autor: eternis   |   15.07.2010. u 21:45   |   opcije


Ma da, imaš praf... Bolje ti je na tvojem pičkastom blogu - bar te podsjeća na ono kaj ti fali: mamu :-))

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 21:50   |   opcije


Dodaj komentar