MORAM OPRAT MICU!

15.07.2010. u 23:06   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Da mi bude spjemna za podvijivanje... :)

Autor: BrightSideOfLife   |   15.07.2010. u 23:10   |   opcije


moja je taka skotna jadna... samo se prevlači od hlada do hlada

Autor: ANGELVER   |   15.07.2010. u 23:11   |   opcije


A gdje nađe hlad??

Autor: BrightSideOfLife   |   15.07.2010. u 23:13   |   opcije


pa, u dvorišću

Autor: ANGELVER   |   15.07.2010. u 23:15   |   opcije


Ovaj me blog asocira na pičku...jel'

Autor: Lokus-indiskernibl   |   15.07.2010. u 23:17   |   opcije


E sad, je l dobro il nije imat dvorišče? Imaš hlada, al lako ostaneš trudna. :))

Autor: BrightSideOfLife   |   15.07.2010. u 23:19   |   opcije


Ah, svašta se mici zalomi u tom dvorišću! Ipak, glavno da je čista, zar ne? :-)))))))

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 23:20   |   opcije


a je čista kaj iz perilice da je ispala.. a tak je bila jadna čmrljava.. ime joj je zbog toga Čmrljo.. jerbo smo mislili da je muško.. dok ni ostao skotan

Autor: ANGELVER   |   15.07.2010. u 23:22   |   opcije


Hehe, Čmrljo bila samo malo zapečena! ;-))

Autor: vegavega8   |   15.07.2010. u 23:27   |   opcije


ajde, vidis da se usmrdilja

Autor: Obdaren_Mozgom   |   15.07.2010. u 23:55   |   opcije


ajde, vidis da se usmrdilja

Autor: Obdaren_Mozgom   |   15.07.2010. u 23:55   |   opcije


Dodaj komentar