Da mi bude spjemna za podvijivanje... :)
Autor: BrightSideOfLife | 15.07.2010. u 23:10 | opcije
moja je taka skotna jadna... samo se prevlači od hlada do hlada
Autor: ANGELVER | 15.07.2010. u 23:11 | opcije
A gdje nađe hlad??
Autor: BrightSideOfLife | 15.07.2010. u 23:13 | opcije
pa, u dvorišću
Autor: ANGELVER | 15.07.2010. u 23:15 | opcije
Ovaj me blog asocira na pičku...jel'
Autor: Lokus-indiskernibl | 15.07.2010. u 23:17 | opcije
E sad, je l dobro il nije imat dvorišče? Imaš hlada, al lako ostaneš trudna. :))
Autor: BrightSideOfLife | 15.07.2010. u 23:19 | opcije
Ah, svašta se mici zalomi u tom dvorišću! Ipak, glavno da je čista, zar ne? :-)))))))
Autor: vegavega8 | 15.07.2010. u 23:20 | opcije
a je čista kaj iz perilice da je ispala.. a tak je bila jadna čmrljava.. ime joj je zbog toga Čmrljo.. jerbo smo mislili da je muško.. dok ni ostao skotan
Autor: ANGELVER | 15.07.2010. u 23:22 | opcije
Hehe, Čmrljo bila samo malo zapečena! ;-))
Autor: vegavega8 | 15.07.2010. u 23:27 | opcije
ajde, vidis da se usmrdilja
Autor: Obdaren_Mozgom | 15.07.2010. u 23:55 | opcije
ajde, vidis da se usmrdilja
Autor: Obdaren_Mozgom | 15.07.2010. u 23:55 | opcije